Sport w TV: czwartek – 20 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 15. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – POLSKA 02:15 Copa America, Belo Horizonte, Brazylia – grupa B: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 15. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – POLSKA


02:15 Copa America, Belo Horizonte, Brazylia – grupa B: ARGENTYNA – PARAGWAJ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Dariusz Kubicki

17:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Montepllier, Francja – grupa E: KAMERUN – NOWA ZELANDIA na żywo
sport.tvp.pl

17:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Reims, Francja – grupa E: HOLANDIA – KANADA na żywo
*(21 czerwca o 02:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Adam Kotleszka

18:05 Mistrzostwa Europy U21, Udine, Włochy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:20 
Mistrzostwa Europy U21, Udine, Włochy – grupa B: DANIA – AUSTRIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj – Tomasz Sokołowski

18:30
Magazyn PREMIER LEAGUE 100: IAN WRIGHT
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

20:40 Mistrzostwa Europy U21, Trieste, Włochy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:50 
Mistrzostwa Europy U21, Trieste, Włochy – grupa B: NIEMCY – SERBIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Andrzej Strejlau

20:55
La Liga 2 – Finał: DEPORTIVO LA CORUNA – RCD MALLORCA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

20:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Le Havre, Francja – grupa F: SZWECJA – USA na żywo
*(21 czerwca o 06:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Adam Kotleszka


20:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – grupa F: TAJLANDIA – CHILE na żywo
sport.tvp.pl


18:45 Bilardowa Ekstraklasa – 4. mecz, 4. runda: MARINE SHIP SERVICE GREEN CLUB GDAŃSK – KONSALNET EUROPOOL WARSZAWA 


20:00 Weber Cup, Las Vegas, USA: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Przemysław Antuszewicz


12:00 ESL Pro League – CS:GO: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


11:30 PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


13:00 Wyścig dookoła Słowenii: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Route d’Occitanie, Francja: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:45 Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 6 na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:00 
Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Michałowicz


17:30 IAAF World Challenge, Ostrawa. Czechy: MITYNG na żywo
*(o 23:55  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara


01:00 Liga Narodów FIVB, Jekaterynburg, Rosja – 14. kolejka: ROSJA – TAJLANDIA 
Ipla


06:15 
Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 15. kolejka: JAPONIA – DOMINIKANA na żywo
Polsat Sport HDIpla

07:07 Liga Narodów FIVB, Ankara, Turcja – 14. kolejka: WŁOCHY – TURCJA 
Ipla

09:20 Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 15. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: 
Filip Czyszanowski

09:45 
Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 15. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – POLSKA na żywo
*(od 09:50 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska

09:45 Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 15. kolejka: NIEMCY – BUŁGARIA na żywo
Ipla

11:50 
Liga Narodów FIVB, Boryeong, Korea Południowa – 15. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: 
Filip Czyszanowski


17:45 
Liga Narodów FIVB, Ankara, Turcja – 15. kolejka: TURCJA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Liga Narodów FIVB, Jekaterynburg, Rosja – 15. kolejka: TAJLANDIA – USA 
Ipla


23:00 Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 15. kolejka: CHINY – SERBIA 
Ipla

23:00 Liga Narodów FIVB, Ankara, Turcja – 15. kolejka: BELGIA – WŁOCHY 
Ipla


17:50 Mistrzostwa Europy, Düsseldorf, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: MATTEO BERRETTINI – ANDREAS SEPPI na żywo
Ipla

12:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: MARIN CILIC – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
Ipla

12:30
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 2. runda: JENNIFER BRADY – ASHLEIGH BARTY na żywo
sport.tvp.pl

14:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: RICHARD GASQUET – ROBERTO BAUTISTA AGUT na żywo
Ipla

14:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: STEFANOS TSITSIPAS – KYLE EDMUND na żywo
Ipla

14:00 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 2. runda: ALIZE CORNET – AMANDA ANISIMOVA na żywo
sport.tvp.pl

14:25 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 2. runda: NAOMI OSAKA – YULIA PUTINTSEVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

15:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – NICOLAS MAHUT na żywo
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: STEVE JOHNSON – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla

16:30 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 2. runda: ANGELIQUE KERBER – MARIA SHARAPOVA na żywo
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: ??? – JEREMY CHARDY na żywo
Ipla

18:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 2. runda: ROGER FEDERER – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
Ipla

18:30 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 2. runda: PAULA BADOSA – CAROLINE GARCIA na żywo
sport.tvp.pl


11:20 FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:20 
FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

15:20 
FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player

19:30 
FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


19:00 Magazyn SGP: GRAND PRIX CZECH 
CANAL+ Sport HD

20:00 
Magazyn PGE EKSTRALIGA PREVIEW na żywo
Ipla

20:30
Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Iwona Niedźwiedź

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie