Sport w TV: czwartek – 22 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:40 Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: ARGENTYNA – NIEMCY na żywo
Eurosport HD


00:55
 Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: EKWADOR – MALI na żywo
Eurosport 2 HD


17:00 Liga BBVA – 8. kolejka: FC BARCELONA – RAYO VELLECANO premiera
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

18:45 Liga Europy UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HDTVP 2 HD
Studio w Canal+ Sport: Piotr Salak – Tomasz Wieszczycki, Kamil Kosowski
Studio w TVP 2: Maciej Iwański – Jerzy Engel

18:55 
Liga Europy UEFA – Grupa I: ACF FIORENTINA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDTVP 2 HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Florencji)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Jacek Magiera


18:55 
Liga Europy UEFA – Grupa J: RSC ANDERLECHT – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny

18:55 
Liga Europy UEFA – Grupa L: PARTIZAN BELGRAD – ATHLETIC BILBAO na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda

18:55
Liga Europy UEFA – Grupa G: SS LAZIO – ROSENBORG TRONDHEIM na żywo
Eurosport HD

18:55
Liga Europy UEFA – 3. kolejka: MULTILIGA na żywo
nc+ Sport 38

Komentarz: Wojciech Zawioła, Piotr Laboga, Przemysław Pełka

19:40 Magazyn
BARCA TV
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

21:00 Liga Europy UEFA – Grupa D: LEGIA WARSZAWA – CLUB BRUGGE na żywo
Eurosport HDTVP Regionalna

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow

21:00 
Liga Europy UEFA – Grupa B: LIVERPOOL FC – RUBIN KAZAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski

21:00 
Liga Europy UEFA – Grupa A: FENERBAHCE SK – ACF AJAX na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Milko – Filip Surma

21:00 
Liga Europy UEFA – Grupa C: FK GABALA – BORUSSIA DORTMUND na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski

21:00
Liga Europy UEFA – 3. kolejka: MULTILIGA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Piotr Karpiński

21:40 Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: NOWA ZELANDIA – SYRYJSKA REPUBLIKA ARABSKA na żywo
Eurosport 2 HD

23:05 Liga Europy UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio w Canal+ Sport: Piotr Salak – Tomasz Wieszczycki, Kamil Kosowski

23:30 Magazyn SKRÓTY MECZÓW na żywo
CANAL+ Sport HDnSport+ HD
Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Bandych

futsal
18:00 Magazyn FUTSAL EXTRA premiera.200
Orange sport

piłka ręczna
20:00 Magazyn POLSKA 2016 na-żywo


Polsat Sport News

poker
23:30 Premier League Poker: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
18:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: OS1 – BARCELONA na żywo
Polsat Sport Extra HD

rzutki
17:00 Magazyn WORLD CUP OF DARTS 2014 premiera.200
Sportklub

sporty motorowe
20:30 Magazyn INSIDE GRAND PRIX premiera
Sportklub

21:00
Magazyn MOBIL 1 THE GRID premiera
Sportklub

tenis
12:00 WTA Tour, Luksemburg – 1/8 Finału: STEFANIE VOEGELE – ANNA-LENA FRIEDSAM  na żywo
Eurosport HD

12:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/4 Finału: DARIA KASATKINA – CARLA SUAREZ NAVARROna żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

14:00 
WTA Tour, Luksemburg – 1/8 Finału: LAURA SIEGEMUND – KIRSTEN FLIPKENS  na żywo
Eurosport HD

14:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/4 Finału: SVETLANA KUZNETSOVA – ANASTASIJA SEVASTOVA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 2. runda:DAVID FERRER – GUILLERMO GARCIA-LOPEZ  na żywo
Polsat Sport Extra HD

15:30 
ATP World Tour, Moskwa, Rosja – 1/8 Finału: MARIN ČILIĆ – DENIS ISTOMIN  na żywo
Eleven Sports

17:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 2. runda: JIRI VESELY – KEVIN ANDERSON  na żywo
Polsat Sport News

17:30
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/4 Finału: MARGARITA GASPARYAN – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria 2. runda: JO-WILFRIED TSONGA – LUKAS ROSOL na żywo
Polsat Sport Extra HD

19:00 
ATP World Tour, Moskwa, Rosja – 1/8 Finału: ANDREY KUZNETSOV – MIKHAIL KUKUSHKIN  na żywo
Eleven Sports

21:00 
ATP World Tour, Wiedeń, Austria – 2. runda: PAOLO LORENZI – GAEL MONFILS na żywo
Polsat Sport Extra HD

inne
22:30 Magazyn ZWARCIE na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski