Sport w TV: czwartek – 23 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 35. kolejka: UDINESE CALCIO – JUVENTUS FC


02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa E: FC CINCINATTI – NEW YORK RED BULLS 
Ipla

15:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa B: CHICAGO FIRE FC – VANCOUVER WHITECAPS FC 
Ipla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE 100: TEDDY SHERINGHAM 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

18:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski

19:25 Serie A – 35. kolejka: UDINESE CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

19:30 Magazyn LALIGA SPECIAL: ARITZ ADURIZ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

21:00 Magazyn FACE2FACE: NENAD BJELICA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Tomasz Ćwiąkała

21:40 Serie A – 35. kolejka: SS LAZIO – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk


21:05 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło – Grzegorz Proksa, Albert Sosnowski

21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda


16:00 Polska Liga World of Tanks: DZIEŃ 8 na żywo



20:30 PGA Tour – 3M Open, Blaine, USA: I RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


17:05 ORLEN TVP Sport Cup: SKOK WZWYŻ na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi – Sebastian Chmara
Studio: Szymon Borczuch
Reporter: Aleksander Dzięciołowski, Kacper Tomczyk


20:00 World Matchplay, Milton Keynes, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁY na żywo

Komentarz: Grzegorz Pajda


17:00 Mecz Towarzyski, Zielona Góra: STUDIO na żywo
*(również o 20:30)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Zielonej Góry)
Reporter: Marcin Lepa

18:00 Mecz Towarzyski, Zielona Góra: POLSKA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Zielonej Góry)


14:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
*(do 18:05 i od 21:40)
Ipla


20:15 Magazyn KOLOSEUM na żywo
Ipla
Studio: Patrycja Zahorska, Łukasz Jurkowski – Daniel Rutkowski, Tomasz Marciniak, Przemysław Saleta, Krzysztof Kosedowski, Andrzej Kostyra


18:45 Indywidualne Mistrzostwa Europy – 3. runda, Gniezno: STUDIO na żywo
*(również o 21:30)
Ipla

19:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy – 3. runda, Gniezno: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel, Jakub Pieczatowski (z Gniezna)

20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGA 
Ipla

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ na żywo

Redakcja: Karolina Wieszczycka


07:00 Magazyn PORANEK Z POLSATEM SPORT na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:25 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie