Sport w TV: czwartek – 24 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:00 Liga Europy UEFA – 3. kolejka: STUDIOna żywo
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Marek Jóźwiak

17:15 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD

17:25 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ODRA OPOLE – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HD

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

18:10 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa L: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Dariusz Kubicki

18:10
 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piort Przybysz – Piotr Koźmiński

18:10 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa J: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Adam Matysek

18:10 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Jacek Zieliński

18:10 
Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa K: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 
CANAL+ Sport HD

18:45 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa G: FC PORTO – RANGERS na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Paweł Golański

18:45 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa L: FK PARTIZAN – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Dariusz Kubicki

18:45
 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa G: YOUNG BOYS – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Piort Przybysz – Piotr Koźmiński

18:45 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa J: AS ROMA – BORUSSIA MOENCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Adam Matysek

18:45 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa H: LUDOGOREC RAZGRAD – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Jacek Zieliński

18:45 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa K: SLOVAN BRATYSŁAWA – WOLVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD

20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY 
CANAL+ Sport HD

20:50 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa F: ARSENAL FC – VITORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Wichniarek

20:50 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa E: CELTIC GLASGOW – LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Maciej Żurawski

20:50 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa B: DYNAMO KIJÓW – FC KOPENHAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Piotr Czachowski

20:50 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa D: PSV EINDHOVEN – LASK LINZ na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

20:50 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa E: EINTRACHT FRANKFURT – STANDARD LIEGE na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:50 Liga Europy UEFA – 3. kolejka, grupa D: SPORTING – ROSENBORG BK na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski – Jacek Ziober

22:50 Liga Europy UEFA – 3. kolejka: STUDIOna żywo
Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Marek Jóźwiak

23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA 
Ipla
Redakcja: Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski


21:05 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:30 PGA European Tour – Portugal Masters, Quarteria, Portugalia: I RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

16:30 PGA European Tour – Portugal Masters, Quarteria, Portugalia: I RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:00 PGA Tour – Zozo Championship, Chiba, Japonia: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


20:55 Six Days of London, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

19:30 Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD


13:00 Magazyn 7 STREFA
Polsat Sport HD


20:15 KRISPOL 1. liga – 7. kolejka: GWARDIA WROCŁAW – STAL NYSA S. A.  na żywo

20:30 Serie A1 – 4. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – ALLIANZ MILANO
Polsat Sport HD


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – SAM QUERREY
Polsat Sport HD

15:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 2. runda: RICHARD GASQUET – ROBERTO BAUTISTA AGUT


16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: HYEON CHUNG – ANDREY RUBLEV
Polsat Sport HD

17:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – RICARDAS BERANKIS


19:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 2. runda: FRANCES TIAFOE – STAN WAWRINKA


20:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: JANNIK SINNER – GAEL MONFILS


21:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 2. runda: FILIP KRAJINOVIC – FABIO FOGNINI


22:30 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: DOMINIC THIEM – FERNANDO VERDASCO



21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:35 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie