Sport w TV: czwartek – 27 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – 1/2 finału: HISZPANIA – FRANCJA


17:05 Mistrzostwa Europy U21, Bolonia, Włochy – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow

17:50 Mistrzostwa Europy U21, Bolonia, Włochy – 1/2 finału: NIEMCY – RUMUNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj – Adam Kotleszka

19:00
Magazyn PREMIER LEAGUE 100: DION DUBLIN 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

20:20 
Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow

20:50 
Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – 1/2 finału: HISZPANIA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Andrzej Strejlau

20:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Le Havre, Francja – 1/4 finału: NORWEGIA – ANGLIA na żywo
*(o 23:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Zawacki


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo
Ipla

10:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/16 FINAŁU KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:30 
World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Jan Niewęgłowski – Karol Skowerski

18:45 Bilardowa Ekstraklasa – 1. mecz, 6. runda: ENERGYRE ARKADIA TCZEW – METAL FACH LP SOKÓŁKA 


20:00 World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Jan Niewęgłowski


12:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – gimnastyka sportowa: ELIMINACJE na żywo
Ipla


12:00 PGA European Tour – Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:00 PGA European Tour – Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Rocket Mortgage Classic, Detroit, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla

13:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


15:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:20 Mistrzostwa Europy, Ryga, Łotwa – grupa B: FRANCJA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


20:00 
Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Michałowicz


08:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:45 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo
Ipla

19:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZ FAZY GRUPOWEJ na żywo
Ipla


06:55 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25
 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


12:00 ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: FERNANDO VERDASCO – SAM QUERREY na żywo
Ipla

12:00 
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: ONS JABEUR – ALIZE CORNET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

13:30 
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: GILLES SIMON – THOMAS FABBIANO na żywo
Ipla

13:30 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: ANGELIQUE KERBER – SIMONA HALEP na żywo
sport.tvp.pl


15:00 
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: TAYLOR FRITZ – HUBERT HURKACZ na żywo
Ipla

15:30 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: ARYNA SABALENKA – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl

17:00 
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: KYLE EDMUND – DANIEL EVANS na żywo
Ipla

18:00 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/4 finału: EKATERINA ALEXANDROVA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl

18:30 
ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – 1/4 finału: VICTOR TROICKI – MIOMIR KECMANOVIC 
Ipla


20:30 
ATP World Tour 250, Antalya,Turcja – 1/4 finału: JORDAN THOMPSON – DAMIR DZUMHUR
Ipla


22:30 
ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – 1/4 finału: LORENZO SONEGO – ADRIAN MANNARINO 
Ipla


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1. RUNDA DEBLA KOBIET na żywo
Ipla

15:30 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/4 FINAŁU DEBLA KOBIET na żywo
Ipla

19:30 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/4 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


20:00 Magazyn FIM ENDURO: GP WŁOCH 

Redakcja: Tomasz Dryła, Sergiusz Ryczel


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


10:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: REPASAŻE / 1/8 FINAŁU na żywo
Ipla

17:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY I FINAŁY na żywo
Ipla


20:00 
Magazyn PGE EKSTRALIGA PREVIEW na żywo
Ipla

20:30
Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Karolina Mikołajczyk

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie