Sport w TV: czwartek – 28 lutego 2019

fot.

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

19:30 
Magazyn KRONIKI LA LIGA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

20:00 Copa del Rey – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Marcin Pawłowski

20:55 Copa del Rey – 1/2 finału: VALENCIA CF – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

22:15 
Puchar Włoch – 1/2 finału: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HD

23:00 Copa del Rey – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Marcin Pawłowski


12:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:50 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Kacper Merk – Martyna Galewicz
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


07:30 PGA European Tour – Oman Open, Muscat, Oman: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:00
PGA European Tour – Oman Open, Muscat, Oman: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – The Honda Classic, Floryda, USA: I RUNDA na żywo


12:00 UAE Tour, ZEA: ETAP 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:25 Mistrzostwa Świata, Pruszków: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDEurosport 1 HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski (z Pruszkowa)
Reporter w TVP Sport: Bogusław Solecki


10:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

10:55 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych

14:45 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

15:10 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

20:00 
Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Michałowicz

20:40 
Energa Basket Liga – 20. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – ARGED BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Ipla


18:55 EHF Liga Mistrzów – 1/16 finału: DINAMO BUKARESZT – SPORTING CP na żywo
Ipla

19:00 
DKB Handball Bundesliga – 23. kolejka: MT MELSUNGEN – THW KIEL na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


20:35 
Pro D2 – 23. kolejka: MONTAUBAN – OYONNAX na żywo



17:00 
Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marek Magiera – Robert Prygiel, Jerzy Mróz, Maciej Jarosz


18:30 
1. Liga – 27. kolejka: KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – AZS AGH KRAKÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

16:30 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KWALIFIKACJE DO KONKURSU NA SKOCZNI NORMALNEJ na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Seefeld)

17:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla


17:50 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: PODSUMOWANIE KWALIFIKACJI NA SKOCZNI NORMALNEJ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


05:30 
Indian Open, Koczin, Indie: DZIEŃ 2 na żywo


00:00 (czw/pt) PSA World Tour, Chicago, USA: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport Player


01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: STAN WAWRINKA – STEVE JOHNSON na żywo
Polsat Sport HDIpla


03:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: RAFAEL NADAL – NICK KYRGIOS na żywo
Polsat Sport HDIpla


05:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 2. runda: DAVID FERRER – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: GAEL MONFILS – RICARDAS BERANKIS na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: HUBERT HURKACZ – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Muras

16:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: MARTON FUCSOVICS – ROGER FEDERER na żywo
Ipla

18:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: BORNA CORIC – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Ipla

00:00 (czw/pt) ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/4 finału: MACKENZIE MCDONALD – CAMERON NORRIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
00:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

18:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie