Sport w TV: czwartek – 3 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 4: NIEMCY – HISZPANIA


14:05 Mecz Towarzyski U-19, Kalisz: STUDIO 

Studio: Maciej Adamiak – Andrzej Strejlau
Reporter: Kacper Tomczyk

14:25 Mecz Towarzyski U-19, Kalisz: POLSKA – NIEMCY 

Komentarz: Aleksander Roj (z Kalisza)

16:30
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA 
Ipla

17:50
Liga Narodów UEFA – Liga D, 1. kolejka, grupa 1: ŁOTWA – ANDORA 
Ipla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Przemysław Rudzki

20:15 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 4: STUDIO 

Studio: Sylwia Dekiert – Marcin Żewłakow

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 4: NIEMCY – HISZPANIA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Robert Podoliński

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1. kolejka, grupa 4: UKRAINA – SZWAJCARIA 
Ipla

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 1. kolejka, grupa 3: ROSJA – SERBIA 
Ipla

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 1. kolejka, grupa 3: TURCJA – WĘGRY 
Ipla

23:30 Liga Narodów UEFA: SKRÓTY SPOTKAŃ 
Polsat Sport HDIpla


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

23:30 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Maciej Sulęcki, Mateusz Tryc


19:30 PGA European Tour – Estrella Damm N.A. Andalucia Masters, Sotogrande, Hiszpania: I RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person


09:30 Tour of Hungary, Węgry: ETAP 5 
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

11:55 Tour de France, Francja: ETAP 6 
*(do 17:15)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


03:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

17:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: ASSECO ARKA GDYNIA – ARGED BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:45 Magazyn BASKET+ 


20:30 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski


16:40 Magazyn 7. METR 

Studio: Maciej Iwański, Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź, Grzegorz Tkaczyk


17:35 PGNiG Puchar Polski, Gniezno – finał: STUDIO 

Studio: Marcin Rams – Małgorzata Stasiak, Małgorzata Mączka (z Gniezna)
Reporter: Mariusz Jankowski

17:50 PGNiG Puchar Polski, Gniezno – finał: METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – MŁYNY STOISŁAW KOSZALIN 

Komentarz: 
Piotr Dębowski – Robert Lis (z Gniezna)


20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 14. NOC 

Komentarz: Marcin Grzywacz


20:15 Magazyn KOLOSEUM na żywo
Ipla
Studio: Patrycja Zahorska, Łukasz Jurkowski – Michał Kita, Tomasz Marciniak, Bartłomiej Stachura, Przemysław Saleta, Dariusz Snarski, Przemysław Gorgoń


01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: NAOMI OSAKA – CAMILA GIORGI 
Eurosport Player

01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: MADISON BRENGLE – DAYANA YASTREMSKA 
Eurosport Player

03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – MAXIME CRESSY 
Eurosport Player

17:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: DONNA VEKIC – PATRICIA MARIA PUIG 
Eurosport Player

17:00 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 4 
Eurosport Player

17:15 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: TSVETANA PIRONKOVA – GARBINE MUGURUZA 
Eurosport Player

19:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: LEYAH FERNANDEZ – SOFIA KENIN 
Eurosport Player

19:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: ANDREY KUZNETSOV – KAREN KHACHANOV 
Eurosport Player

19:30 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: SORANA CIRSTEA – JOHANNA KONTA 
Eurosport Player

20:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: SUMIT NAGAL – DOMINIC THIEM 
Eurosport Player

21:30 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: GRIGOR DIMITROV – MARTON FUCSOVICS 
Eurosport Player

21:30 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: SACHIA VICKERY – IGA ŚWIĄTEK 
Eurosport Player

23:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: CHRISTOPHER O’CONNEL – DANIIL MEDVEDEV 
Eurosport Player

23:00 US Open, Nowy Jork, USA – 2. runda: ELISE MERTENS – SARA SORRIBES TORMO 
Eurosport Player


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


18:30 Magazyn SGP: GRAND PRIX POLSKI 
*(do 19:30)

Redakcja: Michał Łopaciński

20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGA 
Ipla
Studio: Anita Mazur

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka
Redakcja: Kinga Sylwestrzak, Mateusz Dziopa


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie