Sport w TV: czwartek – 31 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy

HIT DNIA Liga Narodów – 9. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – POLSKA


14:15 
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Iplasport.tvp.pl

16:20
Mecz Towarzyski: RUMUNIA – CHILE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30
Puchar Polski Kobiet – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Justyna Kostyra (z Łodzi)

16:55
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa C: JAPONIA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

17:00
Puchar Polski Kobiet – Finał: GÓRNIK ŁĘCZNA – CZARNI SOSNOWIEC na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Joanna Tokarska (z Łodzi)

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Kozłowska

19:00
Puchar Polski Kobiet – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Justyna Kostyra (z Łodzi)

19:25
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa C: KANADA – TURCJA na żywo
Ipla

20:00
Mecz Towarzyski: LUKSEMBURG – SENEGAL na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau

22:40 Mecz Towarzyski: SZWECJA – HOLANDIA premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski


10:00
PGA European Tour – Italian Open, Brescia, Włochy: I RUNDA na żywo


22:00
PGA Tour – the Memorial Tournament presented by Nationwide, Dublin, USA: I RUNDA na żywo



01:15
NHL – Finał Pucharu Stanleya: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:05
NHL – Finał Pucharu Stanleya: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Mariusz Czerkawski


16:00 Kryterium o Puchar Mariana Formy, Kielce, Polska: WYŚCIG na żywo
sport.tvp.pl


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:45
Tahincioğlu Basketball Super League – 1/2 finału: ANADOLU EFES – TOFAS na żywo

Komentarz: Jakub Ryś


20:00
Diamentowa Liga, Rzym, Włochy: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:20 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 2: WŁOCHY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Nowiński


09:55 Liga Narodów – 9. kolejka: DOMINIKANA – NIEMCY na żywo
Ipla

11:50
Liga Narodów – 9. kolejka: JAPONIA – ARGENTYNA na żywo
Ipla

12:55 
Liga Narodów – 9. kolejka: TAJLANDIA – USA na żywo
Ipla

14:20
Liga Narodów – 9. kolejka: CHINY – WŁOCHY na żywo
Ipla

15:50
Liga Narodów – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:20
Liga Narodów – 9. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:50
Liga Narodów – 9. kolejka: ROSJA – BELGIA na żywo
Ipla

18:30
Liga Narodów – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:20
Liga Narodów – 9. kolejka: HOLANDIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

22:00
Liga Narodów – 9. kolejka: TURCJA – SERBIA  premiera.200
Ipla


11:00 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: MARIN CILIC – HUBERT HURKACZ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: GARBINE MUGURUZA – FIONA FERRO na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: SIMONA HALEP – TAYLOR TOWNSEND na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: DENIS SHAPOVALOV – MAXIMILIAN MARTERER na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00
 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: RAFAEL NADAL – GUIDO PELLA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: MARIA SHARAPOVA – DONNA VEKIC na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: SERENA WILLIAMS – ASHLEIGH BARTY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: JULIEN BENNETEAU – JUAN MARTIN DEL POTRO na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:45 Mecz Towarzyski, Poznań, Polska: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:55
Mecz Towarzyski, Poznań, Polska: POLSKA – SZWECJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30
Memoriał Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski, Polska: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00
Memoriał Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski, Polska: ZAWODY na żywo


19:00
Magazyn SGP: GRAND PRIX CZECH premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Łopaciński

20:00
Magazyn SPEEDWAY+ premiera.200

Redakcja: Karolina Mikołajczyk

inne
08:00 
Studio TVP Sport: MELDUNEK Z ARŁAMOWA na żywo
*(również o 10:20, 14:35, 16:05, 22:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie