Sport w TV: piątek 31- marca 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA:  Ligue 1 Uber Eats – 29. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – MONTPELLIER HSC


16:25 Magazyn LALIGA SHOW 

Redakcja: Jakub Kręcidło

16:55 Magazyn LALIGA SHOW 

Redakcja: Szymon Przedpełski, Dominik Woźniak

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Szymon Przedpełski – Mateusz Bartolewski (z Lubina)

Reporter: Mariusz Wróblewski

17:50 Fortuna 1. Liga – 25.  kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – SKRA CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski –  Adrian Stawski


17:55 Ewinner 2. liga – 25. kolejka: KKS KALISZ – STOMIL OLSZTYN 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Bartosz Jurkowski (z Kalisza)

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WARTA POZNAŃ

Komentarz:  Adam Zakrzewski – Maciej Murawski (z Lubina)

17:55 Liga Mistrzów CAF – 6. kolejka, Grupa C: HOROYA AC – VIPERS SC 


18:25 2. Bundesliga – 26. kolejka: FORTUNA DÜSSELDOF – HSV

Komentarz: Dawid Król

18:25 2. Bundesliga – 26. kolejka: 1. FC NÜRNBERG – SV DARMSTADT 98


20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Daria Kabała-Malarz – Andrzej Juskowiak, Patryk Dziczek (z Gliwic)
Reporterzy: Remigiusz Kula, Jan Kałucki


20:20 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ZABRZE
*(od 20:25 w Canal+Sport/Canal+Sport 3)

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski (z Gliwic)

20:20 Fortuna 1. Liga – 25.  kolejka: BRUK BET TERMALICA NIECIECZA – RUCH CHORZÓW

Komentarz: Szymon Rojek – Maciej Żurawski (z Niecieczy)

Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska

20:20 Bundesliga – 26. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – VFL BOCHUM

Komentarz: Mateusz Borek – Marcin Borzęcki

20:55 LaLiga Santander – 27. kolejka: RCD MALLORCA – CA OSASUNA 

Komentarz: Michał Mitrut – Grzegorz Kaczmarczyk

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 29. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – MONTPELLIER HSC

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

20:55 Liga Mistrzów CAF – 6. kolejka, Grupa D: ZAMALEK SC – AL MERRIKH SC


20:55 Sky Bet Championskip – 39. kolejka: BURNLEY FC – SUNDERLAND 

Komentarz: Marcin Pawłowski


17:45 OBOS Dalmasvensskan – 2. kolejka: LINKÖPING – ROSENGÅRD


21:00 Liga F – 24.  kolejka: REAL MADRYT – LAS PLANAS


01:00 Major League Baseball: HOUSTON ASTROS – CHICAGO WHITE SOX


14:00 The DAZN Boxing Show – Joshua vs Franlin: WAŻENIE


21:00 Gala boksu zawodowego, Londyn, Anglia: HARLEM EUBANK – MIGUEL ANTIN


13:00 European Tour – International Darts Open, Riesa, Niemcy: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 European Tour – International Darts Open, Riesa, Niemcy: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Kuba Łokietek


10:00 CCT Central Europe Series 5 Playoffy: DZIEŃ 4


19:00 LPGA – DIO Implant Open, Los Angeles, USA: RUNDA 1

Komentarz: Jacek Person

22:00 PGA Tour, Texas Open, Teksas Open, Teksas, USA: RUNDA 2

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS


01:05 NHL: MONTREAL CANADIENS – FLORIDA PANTHERS


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – NY RANGERS


01:05 NHL: OTTAWA SENATORS – PHILADELPHIA FLYERS


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – NASHVILLE PREDATORS


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – WASHINGTON CAPITALS


01:35 NHL: DETROIT RED WINGS – CAROLINA HURRICANES


02:35 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – ST.LOUIS BLUES


03:05 NHL: EDMONTON  OILERS – LOS ANGELES KINGS


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – ANAHEIM DUCKS


04:35 NHL: SAN JOSE SHARKS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


18:55 Svensska Hockeyligan – 1/2 finału: VÄXJÖ – FRÖLUNDA



16:00 Turniej Wielkiego Szlema, Antalya, Turcja: DZIEŃ 1 


01:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – BOSTON CELTICS

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

17:20 Energa Basket Liga – 25. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:25 Magazyn BASKET+

Redakcja: Bartosz Tomczak


20:25 Euroliga – 31. kolejka: OLYMPIAKOS PIREUS – PANATHINAIKOS ATENY

Komentarz: Adam Romański – Krzysztof Szablowski


23:55 Mistrzostwa Świata w łyżwiarstwie synchronicznym, Lake Placid, USA: DZIEŃ 1

Komentarz: Agnieszka Iwańska – Magdalena Tascher


21:00 European Rugby Champions Cup –  1/8 finału: LEICESTER TIGERS – EDINBURGH RUGBY

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


16:00 Magazyn 7 STREFA

Studio: Marek Magiera,  Jakub Bednaruk – Joanna Mirek, Joanna  Kaczor-Bednarska, Ireneusz Waleczek, , Stephane Antiga, Adrian Chyliński , Radosław Wodziński, Krystian Pachliński (z Nysy)


17:30 Plus Liga – 30. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – CUPRUM LUBIN

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


20:30 Plus Liga – 30. kolejka: GKS KATOWICE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW

Komentarz: Damian Dacewicz – Ireneusz Mazur


14:20 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO
*(również o 16:00 i 16:55)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski – Magdalena Pałasz, Jakub Kot (z Planicy)
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

14:30 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO
*(również o 16:45)


17:00 Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut (z Planicy)
Komentarz w Radio Gol 1:  Mateusz Stóf


14:00 Tour Championship Snooker 2023, Hull, Anglia , 1/2 finału: DZIEŃ 5 – SESJA POPOŁUDNIOWA


20:00 Tour Championship Snooker 2023, Hull, Anglia , 1/2 finału: DZIEŃ 5 – SESJA WIECZORNA


13:30 One Fight Night – One 11, Bangkok, : SUPERBALL TDED99 – KONGKLAI ANNYMUAYTHAI


18:20 Gala sportów walki MON- Gala Walkę Mamy we Krwi, Pruszków: STUDIO 
*(od 20:00 również w TVP Sport)



20:10 Gala sportów walki MON- Gala Walkę Mamy we Krwi, Pruszków: STUDIO 

Komentarz: Patryk Prokulski (z Pruszkowa)


01:00 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 1/4 finału CARLOS ALCARAZ – TAYLOR FRITZ

Komentarz: Dawid Olejniczak

02:30 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 1/2 finału: ELENA RYBAKINA – JESSICA PEGULA

Komentarz:  Maciej Zaręba – Maciej Synówka


19:00 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 1/2 finału DANIŁ MIEDWIEDIEW – KAREN CHACZANOW
*(od 20:00 również w Polsacie Sport News)


Komentarz: Dawid Olejniczak

21:00 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 1/2 finału: PETRA KVITOVA – SORIANA CIRSTEA

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt


14:00 Motocyklowe MŚ 2023, Moto Gp – Moto 3, Grand Prix Argentyny: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:50 Motocyklowe MŚ 2023, Moto Gp – Moto 2, Grand Prix Argentyny: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


15:45 Motocyklowe MŚ 2023 – Moto GP, Grand Prix Argentyny: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


18:15 Motocyklowe MŚ 2023, Moto Gp – Moto 3, Grand Prix Argentyny: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:05 Motocyklowe MŚ 2023, Moto Gp – Moto 2, Grand Prix Argentyny: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:00 Motocyklowe MŚ 2023 – Moto GP, Grand Prix Argentyny: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


00:55 Formuła 2 – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Jasiek Olejniczak – Robert Smoczyński

03:25 Formuła 1 – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Maciej Jermakow – Bartosz Budnik

03:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: ONBOARD
*(również o 07:00)



03:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: PITLANE
*(również o 07:00)



03:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: TIMING
*(również o 07:00)



03:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: TRACK POSITIONING
*(również o 07:00)



04:55 Formuła 3 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Jasiek Olejniczak – Paweł Baran

06:55 Formuła 1 – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

08:25 Formuła 2 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA 

Komentarz: Jasiek Olejniczak – Robert Smoczyński


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Studio: Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Marcin Animuvki, Jan Mucha

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:15 Magazyn SPORT 


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom