Sport w TV: czwartek – 5 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 15. kolejka: ARSENAL – BRIGHTON


12:00 Puchar Polski – 4. runda: WSTĘP DO MECZU 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Dariusz Kubicki (z Stargardu)
Reporter: Tomasz Lach

12:10 Puchar Polski – 4. runda: BŁĘKITNI STARGARD – STAL MIELEC 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Dariusz Kubicki (z Stargardu)

15:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 

Redakcja: Radosław Śliwiński

17:30 Puchar Polski – 4. runda: WSTĘP DO MECZU 
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Waldemar Prusik (z Legnicy)
Reporter: Igor Marczak

17:40 Puchar Polski – 4. runda: MIEDŹ LEGNICA – STOMIL OLSZTYN 
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Waldemar Prusik (z Legnicy)

17:55 Puchar Włoch – 4. runda: PARMA – FROSINONE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Arkadiusz Onyszko

18:30 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski

19:00 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Westfal – Grzegorz Mielcarski

20:25 Premier League – 15. kolejka: SHEFFIELD UNITED – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

20:25 Magazyn KĄCIK KLUBOWY 


20:25 Puchar Włoch – 4. runda: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski –  Maciej Szczęsny, Sebastian Mila

20:30 Puchar Polski – 4. runda: WSTĘP DO MECZU 
Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek – Roman Kołtoń (z Krakowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:40 Puchar Polski – 4. runda: CRACOVIA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek – Roman Kołtoń (z Krakowa)

20:55 Puchar Włoch – 4. runda: CAGLIARI – SAMPDORIA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

21:10 Premier League – 15. kolejka: ARSENAL – BRIGHTON na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki


16:10 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: 15KM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 PGA European Tour – AfrAsia Bank Mauritius Open, Bel Ombre, Mauritius: I RUNDA 
CANAL+ Sport HD

19:00 PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: II RUNDA 



01:05 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – COLORADO AVALANCHE na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki –  Adrian Kowal


17:45 Magazyn BASKET+ 


19:30 Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Łopaciński

20:30 Energa Basket Liga – 11. kolejka: LEGIA WRSZAWA – TREFL SOPOT 



15:30 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM KRÓTKI JUNIORÓW 
Ipla

16:35 
ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM KRÓTKI PAR JUNIORSKICH 
Ipla

17:50 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM KRÓTKI JUNIOREK 
Ipla

19:00 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: OTWARCIE 
Ipla

19:50 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM KRÓTKI PAR 
Ipla

21:10 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM KRÓTKI MĘŻCZYZN 
Ipla


19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 16. kolejka: SC MAGDEBURG – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Kamil Gapiński


20:40 Pro D2 – 13. kolejka: PERPIGNAN – BIARRITZ 
Eurosport Player


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD


15:55 
Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa A: FENEHRBACE HDI SIGORIA – JIHOSTROJ 

Komentarz: Edward Durda – Maciej Dobrowolski

18:00 KRISPOL 1. liga – 13. kolejka: SMS PZPS I SPAŁA – MCKIS JAWORZNO na żywo
Ipla

22:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW CEV na żywo

Studio: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński


14:00 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 10 


17:30 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 10 


19:45 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 10 
Eurosport 1 HD

23:30 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 10 
Eurosport 1 HD


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie