Sport w TV: czwartek – 5 stycznia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Premier League – 19. kolejka: CHELSEA – MANCHESTER CITY 15:55 Copa Del Rey – 1/16 finału: CD IBIZA – REAL BETIS Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 19. kolejka: CHELSEA – MANCHESTER CITY


15:55 Copa Del Rey – 1/16 finału: CD IBIZA – REAL BETIS

Komentarz: Maciej Piotrowski – Dominik Pasternak


18:30 Magazyn  KRONIKI LALIGA 


19:30 Magazyn PREMIER LEAGUE

Studio: Piotr Domagała – Paweł Grabowski, Adrian Olek, Andrzej Twarowski

19:30 Magazyn JEJ WYSKOŚĆ PREMIER LEAGUE

Studio: Przemysław Rudzki – Łukasz Fabiański, Rafał Nahorny, Kamil Kosowski, Grzegorz Kaczmarczyk

20:30 Premier League – 19. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Domagała – Łukasz Piszczek, Adrian Olek, Andrzej Twarowski

20:55 Premier League – 19. kolejka: CHELSEA LONDYN – MANCHESTER CITY 

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Zachodny (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol: Bartosz Matlęga – Mateusz Menkina

20:55 Copa Del Rey – 1/16 finału: CD ELDENSE – ATHLETIC BILBAO

Komentarz: Hubert Bugaj – Igor Lewczuk


13:55 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski – Weronika Nowakowska, Sebastian Krystek
Reporter: Patryk Pancewicz


14:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI KOBIET

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski


18:00 Sentry Tournament of Champions 2022,  Kapalua, Hawaje: RUNDA 1



01:05 NHL: DETROIT RED WINGS – NEW JERSEY DEVILS


03:35 NHL: MINNESOTA WILD – TAMPA BAY LIGHTNING


04:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – DALLAS STARS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


18:55 SHL: TIMRA – LULEA


17:20  Energa Basket Liga– 15. kolejka: SUZUKI ARKA GDYNIA – KING SZCZECIN 

Komentarz: Adam Romański – Łukasz Wiśniewski

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Szymon Przedpełski

19:00 EuroLiga – 17. kolejka: ŻALGIRIS KOWNO – FENERBAHCE STAMBUŁ 

Komentarz: Marcin Muras – Rafał Juć

20:30 EuroLiga – 17. kolejka: BAYERN MONACHIUM – PANATHINAIKOS ATENY 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

21:30 Magazyn NBA ACTION

Redakcja: Maciej Jędrych


22:00 Magazyn BASKET OFFICE
(o 23:00 dogrywka)


Studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski – Jakub Kręcidło, Krzysztof Sendecki


14:45 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 1.PRZEJAZD  2  SLALOMU KOBIET

Komentarz: Marcin Szafrański

17:45 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 2.PRZEJAZD  2.  SLALOMU KOBIET
(od 18:15 również w Eurosport 1)

Komentarz: Marcin Szafrański


16:35 Mecz Towarzyski, Katowice, Polska: STUDIO

Studio: Marcin Rams – Artur Siódmiak, Paweł Paczkowski (z Katowic)
Reporter: Damian Pechman

16:55 Mecz Towarzyski, Katowice, Polska: POLSKA – MAROKO

Komentarz: Jacek Laskowski – Maciej Wojs (z Katowic)


19:00 Magazyn RAPORT DAKAR na żywo

Studio: Rafał Sak – Grzegorz Gac

22:00 Rajd Dakar, Arabia Saudyjska: ETAP 5 

Komentarz: Grzegorz Gac – Grzegorz Jędrzejewski


17:30 TauronLiga – 10. kolejka: UNI OPOLE – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Mirek


20:30 Tauron 1.Liga – 16. kolejka: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – KRISPOL WRZEŚNIA 

Komentarz: Tomasz Krochmal – Damian Dacewicz (z Częstochowy)


15:45 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO PRZED KWALIFIKACJAMI 
(również o 14:40)


Studio on-site: Paweł Kuwik, Sebastian Szczęsny –  Jakub Kot, Magdalena Pałasz (z Bischofshofen)
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela


13:30 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE 

Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut (z Bischofshofen)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski – Mateusz Stóf


20:15 Magazyn KOLOSEUM

Studio: Paweł Wyrobek, Łukasz Jurkowski – Michał Oleksiejczuk, Tomasz Marciniak, Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta


00:05 WTA Tour 250- Auckland, Nowa Zelandia,: MECZE DRUGIEJ RUNDY na żywo
(do 10:00)


05:00 WTA Tour 500- Adelaide International , Adelajda, Australia, 2. runda:  VICTORIA AZARENKA – QINWEN ZHENG na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Michał Przysiężny

09:30 ATP Tour 250 , Pune, Indie, Polska -1/4 finału:  PEDRO MARTINEZ  – ASŁAN KARACJEW na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

11:00 WTA Tour 500- Adelaide International , Adelajda, Australia, 2. runda:  ONS JABEUR – SORANA CIRSTEA na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

11:30 ATP Tour 250 , Pune, Indie, Polska -1/4 finału:  MARIN CILIC  – TALION GRIEKSPOOR na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

13:30 ATP Tour 250 , Pune, Indie, Polska -1/4 finału:  MAXIMILIAN MARTERER  – BOTIC VAN DE ZANDSCHULP na żywo


15:30 ATP Tour 250 , Pune, Indie, Polska -1/4 finału:  FILIP KRAJINOVIC  – BENJAMIN BONZI na żywo



19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmian