Sport w TV: czwartek – 6 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 1/2 finału: HOLANDIA – ANGLIA


01:30 Major League Soccer: MONTREAL IMPACT – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

16:20
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: PRZED MECZEM: MACEDONIA PÓŁNOCNA – POLSKA na żywo
*(również o 19:40)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

19:30 Liga Narodów UEFA – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Smokowski – Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Jan Kepinski, Paweł Golański
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński
Ciekawostki+Przegląd Prasy/TT: Justyna Kostyra

20:35 Liga Narodów UEFA – 1/2 finału: HOLANDIA – ANGLIA na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow – Andrzej Niedzielan (z Guimaraes)
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Strejlau

22:50 Liga Narodów UEFA – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Tomasz Smokowski – Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Jan Kepinski, Paweł Golański
Studio w TVP Sport: Maciej Adamiak – Maciej Szczęsny
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński
Ciekawostki+Przegląd Prasy/TT: Justyna Kostyra


23:30 Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Adam Matysek


21:00 PGA Tour – RBC Canadian Open, Hamilton, Kanada: I RUNDA na żywo
Ipla


03:00 NBA – Finał: GOLDEN STATE WARRIORS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński (z Oakland)

17:00 Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:25 
Energa Basket Liga – Finał: ANWIL WŁOCŁAWEK – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Ipla


18:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 1/2 finału: TOFAS – FENERBAHCE BEKO na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:00 
Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

21:00
Liga ACB – 1/2 finału: REAL MADRYT – VALENCIA BC na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


20:00 Diamentowa Liga, Rzym, Włochy: MITYNG na żywo
Ipla


19:00 Eliminacje Mistrzostw Świata: POLSKA – SERBIA na żywo
*(do 19:40 i od 19:55 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski (z Lublina)
Studio: Marcin Rams (z Lublina)
Reporter: Sylwia Michałowska


02:15 Liga Narodów FIVB, Lincoln, USA – 8. kolejka: USA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:50 Liga Narodów FIVB, Bangkok, Tajlandia – 9. kolejka: BUŁGARIA – DOMINIKANA na żywo
Ipla

11:15 Liga Narodów FIVB, Hong Kong, Chiny – 9. kolejka: JAPONIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:50 Liga Narodów FIVB, Bangkok, Tajlandia – 9. kolejka: TAJLANDIA – TURCJA na żywo
Ipla

14:15 
Liga Narodów FIVB, Hong Kong, Chiny – 9. kolejka: TAJLANDIA – TURCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:45 
Liga Narodów FIVB, Kortrijk, Belgia – 9. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Bogusław Solecki


17:00 
Liga Narodów FIVB, Kortrijk, Belgia – 9. kolejka: POLSKA – ROSJA na żywo
*(od 17:05 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska (z Kortrijk)

20:00 Liga Narodów FIVB, Kortrijk, Belgia – 9. kolejka: BELGIA – SERBIA na żywo
Ipla

23:15 
Liga Narodów FIVB, Lincoln, USA – 9. kolejka: NIEMCY – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Ipla


11:55 French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: SIMONA HALEP – AMANDA ANISIMOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:55 French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: MADISON KEYS – ASHLEIGH BARTY na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:15 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30 
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIC – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30 
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – KAREN KHACHANOV na żywo
Eurosport PlayerIpla


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


18:30 Magazyn SGP: GRAND PRIX SŁOWENII 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Edward Durda

20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGA PREVIEW 
Ipla

20:30 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Mateusz Kędzierski

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie