Sport w TV: czwartek – 6 października 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:45 Eliminacje MŚ 2018: KONFERENCJA REPREZENTACJI POLSKI na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl


17:15 Mecz Towarzyski U21: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Bydgoszczy)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

17:30 Mecz Towarzyski U21: POLSKA – UKRAINA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Bydgoszczy)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

17:45 La Liga Santander – 7. kolejka: CELTA VIGO – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Paolo Cozza, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń

20:25 
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: WŁOCHY – HISZPANIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Andrzej Strejlau

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: TURCJA – UKRAINA na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: AUSTRIA – WALIA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz

22:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Studio: Jerzy Mielewski – Paolo Cozza, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń

22:55
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: EKWADOR – CHILE na żywo
Eleven

23:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: ISLANDIA – FINLANDIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Robert Zieliński

23:45 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: SKRÓTY na żywo
Polsat Sport HD Polsat Sport NewsIpla
Studio: Paweł Sikora – Tomasz Łapiński
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Szymon Rojek, Tomasz Włodarczyk

golf
14:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, St Andrews, Szkocja: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

judo
14:00 Grand Prix, Taszkient, Uzbekistan: DZIEŃ 1 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo – Krzysztof Wiłkomirski

koszykówka mężczyzn
20:00 Liga ACB – 2. kolejka: VALENCIA BC – REAL MADRYT na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

20:00 Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

rzutki
17:00 Magazyn WORLD GRAND PRIX DARTS 2015  premiera.200
Sportklub

snooker
12:00 European Masters, Bukareszt, Rumunia: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


18:00
European Masters, Bukareszt, Rumunia: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

tenis
04:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia: III runda: NICK KYRGIOS – RADEK STEPANEK na żywo
Polsat Sport HD Ipla Supertennis HD

06:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia: III runda: MARCOS BAGHDATIS – GILLES MULLER na żywo
Polsat Sport HD Ipla Supertennis HD


06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny: III runda: AGNIESZKA RADWAŃSKA – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

08:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia: III runda: GILLES SIMON – GAEL MONFILS na żywo
Polsat Sport HD Ipla


08:00 ATP World Tour 500, Pekin, Chiny: III runda: RICHARD GASQUET – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla Supertennis HD

08:30 WTA Tour, Pekin, Chiny: III runda: ANGELIQUE KERBER – ELINA SWITOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

10:00
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny: III runda: LUCAS POUILLE – GRIGOR DIMITROV na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

10:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia: III runda: IVO KARLOVIĆ – JANKO TIPSAREVIĆ na żywo
Polsat Sport HD Ipla

10:30 WTA Tour, Pekin, Chiny: III runda: ALIZE CORNET – JAROSŁAWA SZWIEDOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl Supertennis HD
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

12:30
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny: III runda: MALEK JAZIRI – MILOS RAONIĆ na żywo
Polsat Sport HD Ipla Supertennis HD

13:30
WTA Tour, Pekin, Chiny: III runda: SHUAI ZHANG – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl Supertennis HD
Komentarz: Jacek Jońca

15:00
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny: III runda:  ADRIAN MANNARINO – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport HD Ipla Supertennis HD

żużel
18:00 Magazyn SPEEDWAY+ premiera.200
nSport+ HD

18:30 Magazyn SPEEDWAY GRAND PRIX premiera.200
CANAL+ Sport HD

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie