Sport w TV: czwartek – 9 czerwca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:25 (śr/cz) Copa America, Stany Zjednoczone – grupa B: BRAZYLIA – HAITI na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl Kabel Eins
Komentarz: Maciej Iwański – Mirosław Trzeciak

03:55
(śr/cz)
Copa America, Stany Zjednoczone – grupa B: EKWADOR – PERU na żywo
TVP 3TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Marcin Gabor

10:45 
UEFA Euro 2016: TRENING REPREZENTACJI POLSKI na żywo
sport.tvp.pl


12:30 Mecz Towarzyski: DRUŻYNA PELEGO – DRUŻYNA MARADONY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:15 
Magazyn JEDZIEMY DO FRANCJI na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

21:00 
UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Jacek Gmoch, Andrzej Strejlau, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik

22:15 
UEFA Euro 2016: MINĄŁ DZIEŃ WE FRANCJI na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

22:50 
UEFA Euro 2016: KONCERT DAVID GUETTA  na żywo
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Szymon Rojek

golf
15:00 PGA European Tour – Lyoness Open, Atzenbrugg, Austria: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

kolarstwo szosowe
16:00 Criterium du Dauphine, Francja: ETAP 4  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
03:00 Liga NBA – Finał: CLEVELAND CAVALIERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz

19:00 
Spor Toto Basketball League – Finał: FENERBAHCE – ANADOLU EFES na żywo
Sportklub

20:45
Lega A – Finał: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – EMPORIO ARMANI MILANO na żywo
Eleven Sports

21:00
Liga ACB – 1/2 Finału (IV mecz): VALENCIA BC – REAL MADRYT na żywo
Sportklub

lekkoatletyka
20:00 Diamentowa Liga, Oslo, Norwegia: MITYNG na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Artur Partyka – Marek Plawgo

rzutki
17:00 Magazyn GRAND SLAM OF DARTS 2015 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
22:15 World Grand Prix – grupa 1: JAPONIA – SERBIA na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

00:00 
World Grand Prix – grupa 1: BRAZYLIA – WŁOCHY premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Adam Romański

tenis
11:00 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: III RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

14:00 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: III RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:15 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: III RUNDA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:00 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: III RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie