Sport w TV: niedziela – 11 lipca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – finał: WŁOCHY – ANGLIA


01:50 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – finał: ARGENTYNA – BRAZYLIA na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Jerzy Engel, Piotr Czachowski, Radosław Majewski

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz – Michał Okoński, Piotr Żelazny, Janusz Michallik, Michał Zachodny

10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Jacek Kurowski, Piotr Koźmiński, Zbigniew Mucha, Przemysław Pełka

13:00 Magazyn TIFOSI na żywo

Studio: Jakub Pobożniak – Maciej Łuczak, Jan Rusinek

14:00 Euro 2020: MECZ DNIA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Nowak, Michał Trela, Przemysław Pełka

14:50 Eliteserien – 12. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – LILLESTRØM SK 


15:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Maciej Iwański, Robert Podoliński, Mariusz Rumak

17:45 Eliteserien – 12. kolejka: MOLDE FK – ODDS BK 


18:00 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – finał: STUDIO 
*(od 20:20 również w TVP 1 HD)

Studio: Jacek Kurowski – Janusz Michallik, Robert Podoliński, Marcin Żewłakow, Tomasz Smokowski
Analiza: Rafał Ulatowski
Analiza sędziowska: Michał Listkiewicz

20:45 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – finał: WŁOCHY – ANGLIA 

Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Kazimierz Węgrzyn (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Piotr Szymczuk

22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Cezary Kowalski, Dariusz Kubicki


16:00 FIFA 21, FGS 21 Europe PS4 Playoffs: DZIEŃ 3 

Komentarz: Krzysztof Lenarczyk, Bartosz „Bejott” Jakubowski, Robert „LisekHD” Liszka


14:30 PGA European Tour – Scottish Open, North Berwick, Szkocja: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – John Deere Classic, Silvis, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


12:15 Tour de France, Francja: ETAP 15 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

14:45 Giro d’Italia kobiet, Włochy: ETAP 10 
*(12 lipca o 10:00  w Eurosporcie 1 HD)

Komentarz: Stanisław Brzósko


09:55 Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej, Cetniewo: STUDIO na żywo
*(również o 13:40)

Studio: Szymon Borczuch – Szymon Ziółkowski (z Cetniewa)
Reporter: Szymon Borczuch

10:05 Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej, Cetniewo: MITYNG na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi – Sebastian Chmara (z Cetniewa)

14:40 Mistrzostwa Europy U-23, Tallin, Estonia: DZIEŃ 4 na żywo
*(o 00:30  w TVP Sport HD)

Komentarz: Michał Chmielewski – Maciej Jałoszyński


13:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: AZERBEJDŻAN – NORWEGIA 

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

15:30 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO 
*(również o 18:00)

Studio: Jerzy Mielewski – Paweł Woicki, Andrzej Wrona (z Krakowa)
Reporter: Marcin Lepa

16:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – EGIPT 

Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Wiśnowski


04:00 UFC 264, Las Vegas, USA: DUSTIN POIRIER – CONOR MCGREGOR 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


12:00 WTA Tour 250, Hamburg, Niemcy – finał: ELENA-GABRIELA RUSE – ANDREA PETKOVIC

Komentarz: Michał Lewandowski

12:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA 
Polsat Sport HD
Redakcja: Filip Gawęcki

13:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – finał mężczyzn: STUDIO 
*(również o 17:00)
Polsat Sport HD
Studio: Justyna Kostyra – Tomasz Lorek, Dawid Olejniczak, Krzysztof Rawa, Tomasz Tomaszewski; Aleksandra Szutenberg

14:45 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – finał mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – MATTEO BERRETTINI
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak


11:00 Bennetts British Superbike, Knockhill, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


06:25 Repco Supercars Championship w Townsville: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

10:10 Euroformuła Open, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Michał Budziak

10:30 European Le Mans Series, Monza, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 15:00)

Studio: Wojciech Zawioła – Maciej Giemza

10:40 European Le Mans Series, Monza, Włochy: WYŚCIG na żywo
*(od 11:00 również w Canal+ Sport HD i nSport+ HD)

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz, Michał Olszak
Komentarz w Canal+: Michał Łopaciński, Michał Fiałkowski

11:00 FIA WTCR, Alcañiz, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

13:00 FIA WTCR, Alcañiz, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac


13:10 Formula E – Nowy Jork ePrix: III SESJA TRENINGOWA na żywo


14:20 Euroformuła Open, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz: Michał Budziak

15:00 Pure ETCR, Alcañiz, Hiszpania: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

15:15 Formula E – Nowy Jork ePrix: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
*(o 18:30  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Grzegorz Gac

16:20 ADAC GT Masters, Zandvoort, Holandia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak

17:45 International GT Open, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 2

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak

19:00 Formula E – Nowy Jork ePrix: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

21:30 NASCAR, Hampton, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak


11:45 2. liga żużlowa – 8. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Wieszczyk – Piotr Kumiec (z Opola)

12:00 2. liga żużlowa – 8. kolejka: OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE – TRANS MF LANDSHUT DEVILS 

Komentarz w Motowizji: Michał Stencel (z Opola)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski


17:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski, Leszno: STUDIO 

Studio: Mateusz Kędzierski – Tomasz Gollob (z Leszna)
Reporterzy: Karolina Wieszczycka, Łukasz Benz

17:30 Indywidualne Mistrzostwa Polski, Leszno: ZAWODY 

Komentarz w nSport+: Maciej Noskowicz – Mirosław Jabłoński (z Leszna)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie