Sport w TV: niedziela – 12 marca 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: LaLiga Santander – 25. kolejka: ATHLETIC CLUB BILBAO – FC BRCELONA


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Wojciech Marczyk, Rafał Dębiński, Jacek Kurowski, Bartosz Gleń


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(dogrywka o 12:20 tylko na polsatsport.pl)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Cygan, Marcin Dorna, Cezary Kowalski, Roman Kołtoń 


11:00 Magazyn LALIGA+ 


12:10 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Remigiusz Kula – Kajetan Szmyt ( z Grodziska Wielkopolskiego)
Reporter: Mariusz Wróblewski 

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WARTA POZNAŃ – CRACOVIA

Komentarz w Canal+: Żelisław Żyżyński – Adam Szała (z Grodziska Wielkopolskiego)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski


12:25 Serie A TIM – 26. kolejka: U.S LECCE – TORINO FC

Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Nowomiejski

12:30 Fortuna 1. Liga – 23. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ –STAL RZESZÓW

Komentarz: Piotr Przybysz – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska 


12:55 Championship – 36. kolejka: NORWICH CITY – SUNDERLAND

Komentarz: Marcin Pawłowski

12:55 Ligue 1 Uber Eats – 27. kolejka: CLERMONT FOOT 63 – RC LENS

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Zbigniew Mucha

13:25 2. Bundesliga – 24. kolejka: HANNOVER 96 – HANSA ROSTOCK


13:25 2. Bundesliga – 24. kolejka: HOLSTEIN KIEL – SV JAHN REGENSBURG


13:25 2. Bundesliga – 24. kolejka: KARLSRUHER SC – HAMBURGER SV


13:55 LaLiga Santander – 25. kolejka: RCD MALLORCA – REAL SOCIEDAD

Komentarz: Michał Wszołek – Marcin Gazda

14:25 Eredivisie – 24. kolejka: HEERENVEEN – AJAX AMSTERDAM

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki 


14:25 Premier League – 27. kolejka: MULTILIGA

Moderator: Adrian Olek

14:30 Magazyn 7 DNI SPORT (ODC.1)


14:40 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Cezary Olbrycht –  Bogdan Wilk (z Gliwic)

Reporter:  Adam Zakrzewski

14:50 Fortuna 1.Liga – 23. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – SKRA CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Przemysław Pawlak – Paweł Gołaszewski 


14:55 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+:  Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Dominik Stachowiak


14:55 Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON FC

Komentarz w Viaplay/Canal+: Przemysław Pełka – Michał Gutka

14:55 Premier League – 27. kolejka: FULHAM  – ARSENAL FC

Komentarz: Andrzej Twarowski – Maciej Łuczak

14:55 Premier League – 27. kolejka: WEST HAM UNITED  – ASTON VILLA

Komentarz: Dawid Król- Paweł Grabowski

14:55 Serie A TIM – 26. kolejka: US CREMONESE– ACF FIORENTINA

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A TIM – 26. kolejka: HELLAS VERONA FC– AC MONZA

Komentarz: Eryk Szpruch – Piotr Czachowski

15:20 Bundesliga – 24. kolejka: SC FREIBURG – TSG 1899 HOFFENHEIM

Komentarz: Rafał Wolski – Radosław Gilewicz

16:10 LaLiga Santander – 25. kolejka: FC SEVILLA – UD ALMERIA

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Lipiński

16:40 Eredivisie – 24. kolejka: PSV EINDHOVEN – CAMBUUR

Komentarz: Szymon Rojek – Przemysław Łagożny 


17:00 Ligue 1 Uber Eats – 27. kolejka: AS MONACO – STADE DE REIMS

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Wojciech Jagoda
Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Michał Świrkula

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Jakub Polkowski- Mateusz Możdżeń (z Warszawy)
Reporterzy: Michał Wodziński, Maja Strzelczyk


17:00 Serie A TIM – 26. kolejka: STUDIO
*(również o 20:00 )


17:00 Magazyn EL CLASICO – ANALIZA

Prowadzenie: Michał Kornacki

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: STUDIO 
*(również o 18:20 i 19:25)

Studio: Kacper Tomczyk – Jakub Wawrzyniak, Jarosław Bieniuk
Reporterka: Agata Bachanek


17:20 Bundesliga – 24. kolejka: WERDER BREMA – BAYER 04 LEVERKUSEN

Komentarz: Szymon Ratajczak – Wojciech Górski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – STAL MIELEC 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Michał Żewłakow (z Warszawy)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Jan Micygiewicz (z Warszawy)


17:25 Premier League – 27. kolejka: NEWCASTLE UNITED  – WOLVERHAMPTON WANDERERS

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Wojciech Piela

17:30 Film dokumentalny EL CLASICO 

Redakcja: Adam Zakrzewski

17:50 Fortuna 1.Liga – 23. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – ODRA OPOLE

Komentarz: Marcin Kalita – Adrian Stawski


17:55 Serie A TIM – 26. kolejka: AS ROMA – US SASSUOLO CALCIO

Komentarz: Patryk Mirosławski – Piotr Czachowski

18:25 LaLiga Santander – 25. kolejka: VILLARREAL CF – REAL BETIS BALOMPIE

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

18:25  LaLiga Smartbank – 31. kolejka: LEVANTE UD – ALBACETE BP


18:55 Liga Portugal Bwin – 24. kolejka: CS MARITIMO – SL BENFICA

Komentarz: Michał Swierzyński – Marcin Gazda

19:20 Bundesliga – 24. kolejka: VFL WOLFSBURG – 1. FC UNION BERLIN

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Urban

19:30 Magazyn LIGA+EXTRA

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń –  Maciej Murawski, Marek Jóźwiak, Adam Lyczmański


19:55 Eredivisie – 24. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – FC VOLENDAM

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Kobierecki


20:40 Ligue 1 Uber Eats – 27. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – RC STRASBOURG

Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Igor Lewczuk
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak


20:40 Greek Super League – 26. kolejka: PAE ATROMITOS – PANATHINAIKOS ATENY


20:40 Serie A TIM – 26. kolejka: JUVENTUS CF – UC SAMPDORIA

Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński

20:55 LaLiga Santander – 25. kolejka: ATHLETIC CLUB BILBAO – FC BRCELONA

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 1: Jacek Mazurewicz


21:00 Magazyn TURBOKOZAK 
*(o 21:30 Turbokozak Extra tylko w C+ Sport 3)

Studio: Bartek Ignacik – Daria Kabała-Malarz

Turbokozak: Daria Hałatek

21:15 Magazyn BUNDESLIGI 


21:25 Liga Portugal Bwin – 24. kolejka: SPORTING CP – BOAVISTA FC

Komentarz: Kuba Ostrowski – Adrian Gątarek

23:00 Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Filip Surma,  Piotr Glamowski,  Tomasz Smokowski, Leszek Orłowski


23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE

Studio: Mikołaj Kruk – Sebastian Chabiniak, Marcin Grzywacz, Mateusz Święcicki


11:55 Liga F – 21. kolejka: ATHLETIC BILBAO – VALENCIA


12:55 Frauen-Bundesliga -14. kolejka: BAYER LEVERKUSEN -WOLFSBURG

Komentarz: Piotr Chłystek

13:55 FA Women’s Super League – 15. kolejka: CHELSEA -MANCHESTER UNITED

Komentarz: Dawid Szymczak

17:55 Liga F – 21. kolejka: ATLETICO MADRID – REAL MADRID


19:40 FA Women’s Super League – 15. kolejka: ARSENAL – READING

Komentarz: Dawid Szymczak


12:40 Puchar Świata, Oestersund, Szwecja: STUDIO
*(również o 15:35)


13:00 Puchar Świata, Oestersund, Szwecja: BIEG ZE STARTUWSPÓLNEGO KOBIET 

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Weronika Nowakowska

16:20 Puchar Świata, Oestersund, Szwecja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Weronika Nowakowska


10:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 50 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET 
*(od 10:10 również w Metro TV)

Komentarz: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


12:00 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 1: DZIEŃ 7 – SESJA POPOŁUDNIOWA


12:00 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 2: DZIEŃ 7 – SESJA POPOŁUDNIOWA


18:30 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 1: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA


18:30 Premier League Pool, Leicester, Anglia, stół 2: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA


00:00 Gala boksu zawodowego, Toronto, Kanada: ZSOLT DARANYI JR – JHONY NAVARRETE


02:00 Gala boksu zawodowego, Sydney, Australia: TIM TSZYU – TONY HARRISON

Komentarz: Piotr Jagiełło- Jan Czerklewiz


10:00 DP World Tour – Magical Kenya Open, Nairobi, Kenia: FINAŁ 

Komentarz: Wojciech Nowakowski – Kasia Nieciak

17:00
 Asian Tour – International Series Thailand, Hua Hin, Tajlandia: FINAŁ 

Komentarz: Wojciech Nowakowski – Kasia Nieciak

17:45 PGA Tour – The Players Championship, Ponte Vedra Beach, USA: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person –  Mateusz Kniaginin


00:05 NHL: COLORADO AVALANCHE – ARIZONA COYOTES


01:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – WINNIPEG JETS


01:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


01:05 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – ST. LOUIS BLUES


01:05 NHL: MONTREAL CANADIENS – NEW JERSEY DEVILS


01:05 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – EDMONTON OILERS


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – CHICAGO BLACKHAWKS


01:35 NHL: NY ISLANDERS – WASHINGTON CAPITALS


04:05 NHL: VANCOUVER CANUCKS – OTTAWA SENATORS


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – DALLAS STARS


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – NASHVILLE PREDATORS


04:35 NHL: SAN JOSE SHARKS – MINNESOTA WILD


18:35 NHL: DETROIT RED WINGS – BOSTON BRUINS

Komentarz: Piotr Chłystek – Marcin Iwankiewicz

21:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – NY RANGERS

Komentarz: Patryk Rokicki – Krzysztof Girgiel


15:00 
Turniej Wielkiego Szlema , Hertogenbosch, Holandia: KONKURS SKOKÓW
*(14 Marca o 20:30 w Eurosporcie 1)


13:00 UCI World Tour – Paryż – Nicea, Francja: ETAP 8 –  NICEA 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

13:50 UCI World Tour – Tirreno – Adriatico, Włochy: ETAP 7 –  SAN BENEDETTO DEL TRONTO 
*(od 16:00 w Eurosporcie 2)


Komentarz: Tomasz Jaroński –  Karol Dziambor


14:30 Tour of Drenthe ,Drenthe, Holandia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


08:45 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS SKOKÓW MĘŻCZYZN

Komentarz: Jakub Pieczatowski


13:35 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 10 KM DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN

Komentarz: Jakub Pieczatowski


06:00 National Basketball League – finał: NEW ZEALAND BREAKERS – SYDNEY KINGS

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 Liga ACB –  22. kolejka: UCAM MURCIAUNICAJA MALAGA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:00 LNB Pro A –  23. kolejka: NANTERERE 92 LYON-VILLEURBANNE na żywo


17:20 Energa Basket Liga – 22. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARDKING SZCZECIN 

Komentarz: Tomasz Jankowski – Marek Popiołek

20:30 NBA: DENVER NUGGETS – BROOKLYN NETS na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Radosław Hyży


18:25 Liga ACB –  22. kolejka: BARCA BASKETBAXI MANRESA na żywo
*(o 22:45 w Sportklubie)

Komentarz: Radosław Spiak


13:00 Magazyn ATLECI

Redakcja: Przemysław Iwańczyk


09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słoweniia: 1. PRZEJAZD  SLAOMU GIGANTA MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański


13:00 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słoweniia: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański


10:50 Puchar Świata, Veysonnaz, Szwajcaria:  SKICROSS
*( od 11:00 również w Polsacie Sport Extra , 13 marca w Eurosporcie 1)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz
Komentarz w PSE: Grzegorz Jędrzejewski


08:15 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023, Fafe, Portugalia: ODCINKI SPECJALEY 10

Komentarz: Michał Adamiuk – Krzysztof Woźniak

09:25 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023, Fafe, Portugalia: ODCINKI SPECJALNE 11 I 12

Komentarz: Michał Adamiuk – Krzysztof Woźniak

11:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023, Fafe, Portugalia: ODCINEK SPECJALNY 13

Komentarz: Michał Adamiuk – Krzysztof Woźniak

13:15 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023, Fafe, Portugalia: ODCINEK SPECJALNY 14

Komentarz: Sławomir Szymczak – Jakub Brzeziński

14:25 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023, Fafe, Portugalia: ODCINKI SPECJALNE 15 I 16

Komentarz: Sławomir Szymczak – Jakub Brzeziński

17:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023, Fafe, Portugalia: ODCINEK SPECJALNY 17

Komentarz: Sławomir Szymczak – Jakub Brzeziński

18:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy 2023, Fafe, Portugalia: WRAP UP Z PARKU SERWISOWEGO FAFE

Komentarz: Sławomir Szymczak – Jakub Brzeziński


06:00 Extreme E – Arabia Saudyjska:  PÓŁFINAŁY


06:00 Extreme E – Arabia Saudyjska:  II SESJA KWALIFIKACYJNA


11:00 Extreme E – runda 1- Neon: PODSUMOWANIE


13:00 Extreme E – Arabia Saudyjska:  I WYŚCIG


13:00 Extreme E – Arabia Saudyjska:  II WYŚCIG
*(również o 14:00, od 21:45   w Eurosporcie 1)

Komentarz: Andrzej Mielczarek


13:50 Ekstraliga Rugby – 10. kolejka: BUDO 2011 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – EDACH BUDOWLANI LUBLIN

Komentarz: Kamil Zieliński – Marek Miśkiewicz (z Aleksandrowa Łódzkiego)
Reporter: Marek Miśkiewicz

13:55
 Premiership Rugby – 20. kolejka: GLOUCESTER RUGBY – LEICESTER TIGERS


15:50
 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: SZKOCJA – IRLANDIA

Komentarz: Mariusz Liedel – Robert Grzędowski


06:00 Mistrzostwa Świata, Seul , Korea Południowa: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz w Polsacie: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski


20:30 Tauro Liga -19. kolejka: ONLYBIO PAŁAC BYDGOSZCZ – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Dorota Świeniewicz


09:00 Slovenian Volleyball -finał pucharu mężczyzn: ACH LJUBLJANA – CALCIT KAMNIK


14:45 PlusLiga – 27.kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW 

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Kędzierzyna-Koźla)

17:30 PlusLiga – 27.kolejka: CUPRUM LUBIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL

Komentarz:  Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

17:55 SuperLega – 22.kolejka: VALSA GROUP MODENA – ITAS TRENTINO

Komentarz: Robert Małolepszy


08:55 Puchar Kontynentalny , Zakopane: I KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN

Studio: Michał Chmielewski – Adam Małysz, Wiktor Pękala (z Zakopanego)
Komentarz: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń (z Zakopanego)

10:25 Puchar Kontynentalny , Zakopane: II KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN

Studio: Michał Chmielewski – Adam Małysz, Wiktor Pękala (z Zakopanego)
Komentarz: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń (z Zakopanego)

10:45 Puchar Świata, Raw Air, Oslo, Norwegia: STUDIO PRZED KWALIFIKACJAMI DO II KONKURSU INDYWIDUALNEGO MĘŻCZYZN
*(również o 12:15)


Studio: Michał Korościel -Marcin Kużbicki
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

11:15 Puchar Świata, Raw Air Oslo, Norwegia: KWALIFIKACJE DO II KONKURSU INDYWIDUALNEGO MĘŻCZYZN

Komentarz: Marek Rudziński – Igor Błachut

14:05 Puchar Świata, Raw Air Oslo, Norwegia: II KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET


15:55 Puchar Świata, Raw Air Oslo, Norwegia: STUDIO 
*(również o 18:15)


16:05 Puchar Świata, Raw Air Oslo, Norwegia: STUDIO 
*(również o 17:35 i 18:30)


16:30 Puchar Świata, Raw Air Oslo, Norwegia:: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut


19:30 Magazyn KRONIKI PUCHARU ŚWIATA 
*(o 22:45  w Metro TV)


20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE

Studio: Paulina Chylewska – Apoloniusz Tajner, Andrzej Person, Marcin Lepa


11:50 Puchar Świata , Sierra Nevada, Hiszpania: SNOWCROSS KOBIET I MĘŻCZYZN
*(o 13:30 w Polsacie Sport Extra)


Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


19:00 Lewels Fight League – Heavy weight Grand Prix, Amsterdam, Holandia: ADRIAN KĘPA – CHRIS FISHGOLD 


08:30 World League,  Banzai Pipieline , Peniche, Portugalia: DZIEŃ 3 


19:00 World Chess Armageddon Series – Armageddon Regionals America: DZIEŃ 7


00:00 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 2. runda: TAYLOR FRITZ – BEN SHELTON 

Komentarz: Tomasz Lorek

00:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 2. runda: ELENA RYBAKINA  – SOFIA KENIN 


02:00 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 2. runda: HUBERT HURKACZ – ALEXEI POPYRIN 

Komentarz: Dawid Olejniczak

03:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 2. runda: MAGDALENA FRĘCH  – ONS JABEUR 

Komentarz: Michał Lewandowski


03:00 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 2. runda: MACKENZIE MCDONALD – HOLGER RUNE

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 2. runda: SORANA CIRSTEA  – MADISON KEYS 


05:00 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 2. runda: CARLOS ALCARAZ – THANASI KOKKINAKIS

Komentarz: Dawid Olejniczak

19:00 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: MARIA SAKKARI – ANHELINA KALININA 

Komentarz: Michał Lewandowski


19:00
ATP  1000 Masters – ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: CRISTIAN GARIN – CASPER RUUD 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:15 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: TARO DANIEL – CAMERON NORRIE 

Komentarz: Dawid Olejniczak

21:50 WTA 1000 Masters – WTA BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: ANASTASIJA POTAPOWA – JESSICA PEGULA 

Komentarz: Maciej Zaręba


21:30 ATP 1000 Masters- ATP BNP Paribas Open, Indian Wells, USA – 3. runda: EMIL RUUSUVUORI – ALEXANDER ZVEREV 

Komentarz: Dawid Olejniczak


18:00 WCS – Slt Arena Games, Sursee, Szwajcaria: ZAWODY na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych


16:00 Mistrzostwa Świata, Argentyna: 1 WYŚCIG na żywo
*(również o 17:00, 13 marca o 08:25 w Eurosporcie 2)

Komentarz: Andrzej  Mielczarek


19:00  Mistrzostwa Świata, Argentyna: 2 WYŚCIG na żywo
*(również o 20:00, 13 marca o 08:25 w Eurosporcie 2)

Komentarz: Andrzej  Mielczarek


20:30 NASCAR Cup Series  – Phoenix Raceway, Phoenix , USA:  WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Budziak – Szymon Tworz


20:00 Magazyn TO JEST ŻUŻEL – JEDZIEMY DALEJ (ODC.13)


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom