Sport w TV: niedziela – 14 czerwca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 28. kolejka: REAL MADRYT – SD EIBAR


00:15 Magazyn ELEVEN CALL 
Ipla
Studio: Mateusz Majak

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Łukasz Masłowski

12:55 Magazyn KLASYKA PREMIER LEAGUE: 1997/98 CHELSEA – ARSENAL
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

13:00 2. Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

13:00 II Liga – 25. kolejka: STAL RZESZÓW – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Aleksander Roj (z Rzeszowa)

13:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: KARLSRUHER SC – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mikołaj Kruk

13:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: FC SANKT PAULI – FC ERZGEBIRGE AUE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: SV DARMSTADT 98 – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:25 Magazyn LALIGA 
CANAL+ Sport HD

13:55 LaLiga Santander – 28. kolejka: ATHLETIC CLUB – ATLETICO MADRYT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

15:00 Fortuna 1. Liga – 25. kolejka: GKS TYCHY – PGE FKS STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:25 Bundesliga – 31. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

16:55 1. Liga – 30. kolejka: 1. FC SLOVACKO – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: MULTILIGA+ 
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: STUDIO 

Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny, Robert Podoliński, Andrzej Strejlau

17:30 Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LEGIA WARSZAWA 
*(o 23:50  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: KORONA KIELCE – LECH POZNAŃ 

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński
17:55 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: ARKA GDYNIA – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Bartek Ignacik, Szymon Ratajczak

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: 
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PIAST GLIWICE 

Komentarz w Canal+ Now: Robert Skrzyński – Maciej Murawski
Komentarz w TVP Sport: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow
Reporterzy w Canal+ Now: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

17:55 Bundesliga – 31. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

19:25 LaLiga Santander – 28. kolejka: REAL MADRYT – SD EIBAR na żywo
 
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:00 Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

21:55 LaLiga Santander – 28. kolejka: REAL SOCIEDAD – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda

22:50 Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 26. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – LASK LINZ 

Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

23:00 Magazyn ELEVEN CALL 
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki


15:15 Magazyn RING Z DYSTANSEM 



14:30 Assetto Corsa Simracing, Spa, Belgia – 7. runda: WYŚCIG DTM 


15:15
FIA WTCR, Salzburg, Austria: WYŚCIG 
Ipla

18:00 F1 Esports Pro Exhibition, Kanada: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

19:00 F1 Esports Virtual Grand Prix, Kanada: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica


21:00 PGA Tour – Charles Schwab Challenge, Fort Worth, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:00 easyCredit BBL – runda finałowa, grupa A: RATIOPHARM ULM – BG GÖTTINGEN na żywo

Komentarz: Piotr Wesołowicz, Jacek Łączyński

19:00 easyCredit BBL – runda finałowa, grupa A: FC BAYERN MONACHIUM – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

23:15 NBA Classic Games: SAN ANTONIO SPURS – PHOENIX SUNS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz


03:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: JESSICA EYE – CYNTHIA CALVILLO na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dominik Durniat – Marcin Tybura


14:00 Adria Tour, Belgrad, Serbia: DZIEŃ 2 
*(do 18:00)
Ipla

16:00
 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 2 
*(od 17:15 w Eurosport 1 HD, do 19:30)
Ipla

20:00 Adria Tour, Belgrad, Serbia: DZIEŃ 2 
*(do 21:00)
Ipla


15:45 Tor Służewiec 2020: ZAWODY na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi
Studio: Anna Kozińska


20:15 Formuła 1 – Grand Prix Malezji: STUDIO PRZED I PO na żywo
*(również o 22:30)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

21:10 NASCAR Xfinity Series, Homestead, USA: WYŚCIG 

Komentarz: Marcin Grzywacz

21:30 NASCAR, Homestead, USA: WYŚCIG 


16:00 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Piotr Świderski
Reporter: Michał Łopaciński

16:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: ROW RYBNIK – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Tomasz Bajerski

18:45 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Grzegorz Zengota
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


20:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie