Sport w TV: niedziela – 14 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 28. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Kuba Polkowski, Tomasz Ćwiąkała, Jacek […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 28. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Kuba Polkowski, Tomasz Ćwiąkała, Jacek Kurowski, Maciej Wąsowski

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow -Krzysztof Brede, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Radosław Majewski, Dariusz Skrzypczak

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 27. kolejka: BOLOGNA FC – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

12:30 Fortuna 1. Liga – 20. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – CHROBRY GŁOGÓW 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

12:55 Premier League – 28. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

13:00 Bundesliga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

13:25 Bundesliga – 25. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 LaLiga Santander – 27. kolejka: CELTA VIGO – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

14:25 Eredivisie – 26. kolejka: PSV EINDHOVEN – FEYENOORD 


14:40 PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Piotr Domagała – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Michał Wodziński, Piotr Bugajny

14:55 PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz w Canal+: Piotr Domagała – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Komentarz w Radio Gol 1: Damian Wilpert (z Zabrza)

14:55 Premier League – 28. kolejka: LEICESTER CITY FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Michał Gutka

14:55 Serie A – 27. kolejka: TORINO FC – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 27. kolejka: PARMA CALCIO – AS ROMA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:25 Bundesliga – 25. kolejka: RB LIPSK – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

16:10 LaLiga Santander – 27. kolejka: GRANADA CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

16:40 Eredivisie – 26. kolejka: PEC ZWOLLE – AFC AJAX 


16:55 Ligue 1 – 29. kolejka: AS MONACO – LILLE OSC 
Ipla
Komentarz w Canal+: Filip Surma – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: 
Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:00 Magazyn LIGA+EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski (z Poznania)

17:25 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski
Reporterzy w Canal+: Szymon Ratajczak, Mariusz Wróblewski

17:25 Premier League – 28. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 3: Kamil Zając, Mateusz Stóf

17:30 Serie A – 27. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak

17:55 Bundesliga – 25. kolejka: VFB STUTTGART – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

17:55 Serie A – 27. kolejka: CAGLIARI CALCIO – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 LaLiga Santander – 27. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

20:10 Premier League – 28. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – WEST HAM UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:30 Serie A – 27. kolejka: STUDIO
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Piotr Czachowski, Marcin Nowomiejski

20:40 Serie A – 27. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł, Bartosz Pająk

20:55 LaLiga Santander – 27. kolejka: SEVILLA FC – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Aleksandrowicz, Mateusz Stóf

20:55 Ligue 1 – 29. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – FC NANTES 
Ipla
Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: 
Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Mateusz Borek
Gość: Petteri Forsell

21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

Studio: Mikołaj Kruk

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Leszek Orłowski, Rafał Dębiński


10:25 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: SZTAFETA MIESZANA 

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska

13:30 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: POJEDYŃCZA SZTAFETA MIESZANA 

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza, Mateusz Stóf


08:05 Puchar Świata, Engadin, Szwajcaria: BIEG NA 30 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET 
sport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz na sport.tvp.pl: Piotr Meissner

10:25 Puchar Świata, Engadin, Szwajcaria: BIEG NA 50 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN 

Komentarz: Paweł Ulbrych


03:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: DAVID BENAVIDEZ – RONALD ELLIS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Janusz Pindera


15:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 24. kolejka: KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE – PIAST GLIWICE 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda


11:00 PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – The PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:15 Tirreno-Adriatico, Włochy: ETAP 5 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Stanisław Brzósko

15:10 Paryż-Nicea, Francja: ETAP 8 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


12:30 Liga ACB – 26. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – RETABET BILBAO BASKET 

Komentarz: Radosław Spiak

15:30
Basketball Super League – 24. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 
Energa Basket Liga – 28. kolejka: KING SZCZECIN – GTK GLIWICE 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 easyCredit BBL – 23. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – EWE BASKETS OLDENBURG

Komentarz: Jakub Lipczik

18:25 Liga ACB – 26. kolejka: TD SYSTEMS BASKONIA – REAL MADRYT 
*(o 20:20  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Bartosz Tomczak – Kamil Chanas
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


21:00 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – UTAH JAZZ 

Komentarz: Edward Durda – Kamil Chanas

22:25 Basketball Super League – 24. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – FENERBAHÇE BEKO

Komentarz: Jacek Łączyński

00:45 Basketball Super League – 24. kolejka: ANADOLU EFES – GAZIANTEP BASKETBOL 

Komentarz: Jakub Ryś


09:20 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 


12:20 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 


07:50 Puchar Świata, Ałmaty, Kazachstan: PODWÓJNA JAZDA PO MULDACH
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz


13:50 Liga Mistrzyń EHF – 1/8 finału: BREST BRETAGNE HANDBALL – ESBJERG 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – 1/8 finału: METZ HANDBALL – BORUSSIA DORTMUND 


17:50 Eliminacje mistrzostw Europy, Wrocław – 3. runda, grupa 5: STUDIO 

Studio: Maciej Jabłoński – Iwona Niedźwiedź
Reporter: Damian Pechman

18:10 Eliminacje mistrzostw Europy, Wrocław – 3. runda, grupa 5: POLSKA – HOLANDIA 

Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski – Robert Lis
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


15:55 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: SZKOCJA – IRLANDIA 


17:30 Tauron Liga – faza play-off: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 
Polsat Sport HD


14:45 TAURON Puchar Polski – finał: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski


21:20 SuperLega – 1/4 finału: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – VERO VOLLEY MONZA 
Ipla


07:50 Puchar Kontynentalny, Zakopane: STUDIO 

Studio: Marcin Rams – Wiktor Pękała, Filip Wiśniewski (z Zakopanego)
Reporter: Patryk Pancewicz

08:00 Puchar Kontynentalny, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w TVP Sport: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski (z Zakopanego)


10:30 Puchar Kontynentalny, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w TVP Sport: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski (z Zakopanego)


20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Paweł Wilkowicz, Kamil Wolnicki, Apoloniusz Tajner, Andrzej Stękała, Karolina Kozłowska


20:15 Mistrzostwa Polski, Lublin: MECZ FINAŁOWY 
*(również o 22:25)

Komentarz: Sara Kalisz (z Lublina)
Reporter: Jan Sławiński


02:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: LEON EDWARDS – BELAL MUHAMMAD na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


11:07 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: KEI NISHIKORI – REILLY OPELKA 
Ipla

13:05 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: ASLAN KARATSEV – EGOR GERASIMOV
Ipla

16:30 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: MALEK JAZIRI – JO-WILFRIED TSONGA 
Ipla

18:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1. runda: ALEXEI POPYRIN – DENNIS NOVAK 
Ipla


20:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki