Sport w TV: niedziela – 14 sierpnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – MONTREAL IMPACT 02:50 Piłka nożna […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:00
Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – MONTREAL IMPACTna żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

02:50
 Piłka nożna mężczyzn – 1/4 finału: 1A – 2B na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

14:25 
Eredivisie – 2. kolejka: FEYENOORD – TWENTE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:25
Premier League – 1. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25 
Jupiler League – 3. kolejka: ZULTE WAREGEM – STANDARD LIEGE na żywo
Eleven Sports

14:55
Ligue 1 – 1. kolejka: AS NANCY – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka: PIAST GLIWICE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

16:25 
Eredivisie – 2. kolejka: PSV EINDHOVEN – AZ ALKMAAR na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:25 
Tipico Bundesliga – 4. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FK AUSTRIA WIEDEŃ  na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

16:55
Premier League – 1. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:55
Ligue 1 – 1. kolejka: OGC NICE – STADE RENNES na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:35 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz
, Michał Wodziński

17:45
I Liga – 3. kolejka: GKS TYCHY – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Tychów)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA KRAKÓW – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

17:55 
Jupiler League – 3. kolejka: CLUB BRUGGE – KSC LOKEREN na żywo
Eleven Sports

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Jakub Wójcicki, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

20:30
Superpuchar Niemiec: BORUSSIA DORTMUND – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:55
Serie A – 19. kolejka: FC SANTOS – ATLETICO MINEIRO na żywo
Eleven

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Jakub Wójcicki, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski

21:55 
Superpuchar Hiszpanii: SEVILLA FC – FC BARCELONA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

23:00
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD
Redakcja: Cezary Olbrycht, Przemysław Pełka

20:55
Serie A – 19. kolejka: ATLETICO PARANAENSE – PALMEIRAS SAO PAULO na żywo
Eleven

badminton
00:30 Igrzyska Olimpijskie – eliminacje: GRA PODWÓJNA KOBIET I MĘŻCZYZN, GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

13:00
Igrzyska Olimpijskie – eliminacje: GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(do 14:55 w TVP Sport)
sport.tvp.pl TVP Sport HD

20:30
Igrzyska Olimpijskie – eliminacje: GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

boks
16:00 Igrzyska Olimpijskie – Boks mężczyzn: 56 KG – ELIMINACJE, 64 KG – ELIMINACJE, 81 KG – ĆWIERĆFINAŁY, 60 KG – PÓLFINAŁY, 49 KG – FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

16:00 Igrzyska Olimpijskie – Boks kobiet: 75 KG – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl

22:00
Igrzyska Olimpijskie Boks mężczyzn: 56 KG – ELIMINACJE, 64 KG – ELIMINACJE, 81 KG – ĆWIERĆFINAŁY, 60 KG – PÓŁFINAŁY na żywo
sport.tvp.pl

22:00
Igrzyska Olimpijskie – Boks kobiet: 75 KG – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl

bilard
15:30 Magazyn MOSCONI CUP 2015 premiera.200
Sportklub

gimnastyka
19:00 Igrzyska Olimpijskie – ćwiczenia wolne mężczyzn: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

19:44
Igrzyska Olimpijskie – skok kobiet: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

20:29
Igrzyska Olimpijskie – koń z łękami mężczyzn: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

21:24
Igrzyska Olimpijskie – poręcze asymetryczne kobiet: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

golf
12:30 Igrzyska Olimpijskie – finał: TURNIEJ MĘŻCZYZN na żywo
*(od 19:35 w TVP 2)
sport.tvp.pl
TVP 2 HD

hokej na trawie
00:30 Igrzyska Olimpijskie – turniej kobiet – grupa B: AUSTRALIA – JAPONIA na żywo
sport.tvp.pl

01:30
Igrzyska Olimpijskie – turniej kobiet – grupa A: CHINY – NOWA ZELANDIA na żywo
sport.tvp.pl

15:00  Igrzyska Olimpijskie – turniej mężczyzn: I MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
 sport.tvp.pl

17:30  Igrzyska Olimpijskie – turniej mężczyzn: II MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
sport.tvp.pl

23:00  Igrzyska Olimpijskie – turniej mężczyzn: III MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
 sport.tvp.pl

jeździectwo
15:00 Igrzyska Olimpijskie: SKOKI – ELIMINACJE INDYWIDUALNE na żywo
*(do 15:55 w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD

kolarstwo szosowe
16:00 Arctic Race of Norway: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

kolarstwo torowe
21:00 Igrzyska Olimpijskie: SPRINT MĘŻCZYZN I KOBIET, OMNIUM MĘŻCZYZN na żywo
*(od 22:10 w TVP1)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP 2 HD

koszykówka kobiet
17:10 Igrzyska Olimpijskie, Grupa B: CHINY – USA na żywo
sport.tvp.pl

20:25
Igrzyska Olimpijskie, Grupa B: SENEGAL – SERBIA na żywo
sport.tvp.pl

22:40 Igrzyska Olimpijskie, Grupa B: HISZPANIA – KANADA na żywo
sport.tvp.pl

koszykówka mężczyzn
03:25 Igrzyska Olimpijskie, Grupa B: CHORWACJA – NIGERIA na żywo
sport.tvp.pl

19:10 Igrzyska Olimpijskie, Grupa A: USA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55
Igrzyska Olimpijskie, Grupa A: AUSTRALIA – WENEZUELA na żywo
sport.tvp.pl

lekkoatletyka
01:50 Igrzyska Olimpijskie: SESJA POPOŁUDNIOWA – ELIMINACJE, SKOK W DAL MĘŻCZYZN  10 000 M, 100 m K i 7-bój K – FINAŁY na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

13:15 Igrzyska Olimpijskie: MARATON KOBIET na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

piłka ręczna kobiet
14:25 Igrzyska Olimpijskie, Grupa A: CZARNOGÓRA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

16:25
Igrzyska Olimpijskie, Grupa B: SZWECJA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

19:35
Igrzyska Olimpijskie, Grupa B: HOLANDIA – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl

21:35
Igrzyska Olimpijskie, Grupa A: NORWEGIA – RUMUNIA na żywo
sport.tvp.pl

piłka ręczna mężczyzn
00:40 Igrzyska Olimpijskie, Grupa B: POLSKA – SZWECJA na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

02:45
Igrzyska Olimpijskie, Grupa A: ARGENTYNA – TUNEZJA na żywo
sport.tvp.pl

piłka wodna mężczyzn
17:50  Igrzyska Olimpijskie – grupa B: CZARNOGÓRA – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

19:10  Igrzyska Olimpijskie – grupa A: AUSTRALIA – GRECJA na żywo
sport.tvp.pl

20:30  Igrzyska Olimpijskie – grupa B: STANY ZJEDNOCZONE – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

21:50 Igrzyska Olimpijskie – grupa B: FRANCJA – CHORWACJA na żywo
sport.tvp.pl

pływanie synchroniczne
16:00 Igrzyska Olimpijskie – eliminacje: DUETY na żywo
sport.tvp.pl

podnoszenie ciężarów
0:00 Igrzyska Olimpijskie, finał: 94 kg MĘŻCZYZN na żywo
*(od 0:45 w TVP 1, fragmenty w TVP2)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP 2 HD

siatkówka kobiet
14:25 Igrzyska Olimpijskie – faza grupowa: SERBIA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

16:30 Igrzyska Olimpijskie – faza grupowa: KOREA POŁUDNIOWA – KAMERUN na żywo
sport.tvp.pl

19:55 Igrzyska Olimpijskie – faza grupowa: WŁOCHY – PORTORYKO na żywo
sport.tvp.pl

22:00 Igrzyska Olimpijskie – faza grupowa: USA – CHINY na żywo
sport.tvp.pl

siatkówka mężczyzn
01:25 Igrzyska Olimpijskie – faza grupowa: KANADA – MEKSYK na żywo
sport.tvp.pl

03:30 Igrzyska Olimpijskie – faza grupowa: BRAZYLIA – WŁOCHY na żywo
sport.tvp.pl

siatkówka plażowa
21:00 Igrzyska Olimpijskie – 1/4 finału: TURNIEJ KOBIET na żywo
*(od 21:05 na żywo w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

skoki do wody
20:30 Igrzyska Olimpijskie – finał: SKOKI KOBIET – TRAMPOLINA 3M na żywo
sport.tvp.pl

sporty ekstremalne
09:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

strzelectwo
14:00 Igrzyska Olimpijskie – eliminacje: KARABIN TRZY POZYCJE MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

17:30
Igrzyska Olimpijskie – finał: KARABIN TRZY POZYCJE MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

szermierka
14:00 Igrzyska Olimpijskie – eliminacje, ćwierćfinały i półfinały: SZPADA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.pl

22:00
Igrzyska Olimpijskie – finał: SZPADA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
*(od 23:30 w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD

tenis
05:00 ATP World Tour 250, Los Cabos, Meksyk: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

17:00 Igrzyska Olimpijskie: FINAŁ SINGIEL MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

17:00
Igrzyska Olimpijskie: FINAŁ DEBEL KOBIET, FINAŁ MIKST na żywo
sport.tvp.pl

tenis stołowy
00:30 Igrzyska Olimpijskie – 1/4 finału: TURNIEJ DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
sport.tvp.pl

15:00 Igrzyska Olimpijskie – 1/4 finału: TURNIEJ DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto 3, Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl


09:10 
Moto 2, Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl


09:40 
Moto GP, Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl


11:00 
Moto 3, Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl


12:20
 Moto 2, Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl


14:00
 Moto GP, Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl

zapasy
15:00 Igrzyska Olimpijskie (styl klasyczny) – kat. 59kg mężczyzn, kat. 75kg mężczyzn: ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl

21:00 Igrzyska Olimpijskie (styl klasyczny) – kat. 59kg mężczyzn, kat. 75kg mężczyzn: REPASAŻE, WALKI O 3 MIEJSCE, FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

żeglarstwo
18:00 Igrzyska Olimpijskie, wyścig medalowy: RS:X MĘŻCZYZN I KOBIET na żywo
*
(od 18:55 w TVP2)
TVP 1 HDTVP 2 HDsport.tvp.pl

18:00
Igrzyska Olimpijskie, 5. dzień: FINN MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

18:00
Igrzyska Olimpijskie, 4. dzień: 470 MĘŻCZYZN I KOBIET, NACRA 17 na żywo
sport.tvp.pl

żużel
18:30 PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Gdańsk: ZAWODY na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Michał Łopaciński (z Gdańska)
Studio: Gabriel Waliszko (z Gdańska)
Reporterzy: Sergiusz Ryczel, Jakub Zborowski

inne
08:20 Magazyn HALO, TU RIO premiera.200
TVP 1 HD

17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie