Sport w TV: niedziela – 15 sierpnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 1. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MANCHESTER CITY FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Tomasz Ćwiąkała, Radosław Nawrot, Zbigniew Mucha, Michał Gutka 

11:30
Magazyn LALIGA+ 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

12:30 Fortuna 1. liga – 3. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – CHROBRY GŁOGÓW
Polsat Sport HD

Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Marcin Kaczmarek
Reporter w Polsacie Sport: Adam Łuczka

Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Stawski

12:55 Ligue 1 – 2. kolejka: ANGERS SCO – OLYMPIQUE LYON 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:25 2. Bundesliga – 3. kolejka: WERDER BREMA – SC PADERBORN 07

Komentarz: Kamil Kania

14:50 Fortuna 1. liga – 3. kolejka: GÓRNIK POLKOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC


14:55 Premier League – 1. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – WEST HAM UNITED FC 

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Antoni Borkowski

15:20 Bundesliga – 1. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – RB LIPSK 

Komentarz: Mateusz Borek – Marcin Borzęcki

16:40 Eredivisie – 1. kolejka: WILLEM II – FEYENOORD 
Ipla

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Kobierecki 

16:55 Ligue 1 – 2. kolejka: RC LENS – AS SAINT-ETIENNE 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świrkula

17:10 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adrian Olek – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)

17:20 Bundesliga – 1. kolejka: 1. FC KÖLN – HERTHA BSC 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Michał Zachodny

17:25 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ŁĘCZNA 

Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka, Jakub Lipiec


17:25 Premier League – 1. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – MANCHESTER CITY FC 

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski


17:25 LaLiga Santander – 1. kolejka: CELTA VIGO – ATLETICO MADRYT 

Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski

17:50 Puchar Włoch – 1. runda: PARMA CALCIO – US LECCE na żywo

Komentarz: Krystian Natoński – Piotr Czachowski

17:50 Fortuna 1. liga – 3. kolejka: ODRA OPOLE – SANDECJA NOWY SĄCZ


17:50 Eliteserien – 15. kolejka: TROMSØ IL – VÅLERENGA FOTBALL 


17:50 Eliteserien – 15. kolejka: VIKING FK – MOLDE FK 


17:50 Eliteserien – 15. kolejka: ODDS BK – FK HAUGESUND 


17:50 Eliteserien – 15. kolejka: LILLESTRØM SK – FK BODØ/GLIMT 


17:50 Eliteserien – 15. kolejka: MJØNDALEN IF – ROSENBORG BK 


18:55 Liga Portugal Bwin – 2. kolejka: FC FAMALICAO – FC PORTO 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Marcin Gazda

19:00 LaLiga Santander – 1. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:00)

Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

19:30 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)

Reporterzy: Michał Kornacki, Mariusz Wróblewski

19:50 Eliteserien – 15. kolejka: SK BRANN – SANDEFJORD FOTBALL 


19:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak

19:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD 

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Barcelony)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski, Wojciech Anyszek


20:40 Ligue 1 – 1. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – GIRONDINS BORDEAUX 

Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:50 Puchar Włoch – 1. runda: TORINO FC – US CREMONESE na żywo


22:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki, Michał Żewłakow, Adam Lyczmański
22:10 
LaLiga Santander – 1. kolejka: SEVILLA FC – RAYO VALLECANO 

Komentarz: Piotr Laboga – Jakub Kręcidło

23:30
Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Rafał Nahorny, Piotr Laboga, Rafał Dębiński


15:15 Biathlon letni, Wiesbaden, Niemcy: FINAŁOWY BIEG KOBIET na żywo

Komentarz: Weronika Nowakowska

16:15 Biathlon letni, Wiesbaden, Niemcy: FINAŁOWY BIEG MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Weronika Nowakowska


04:00 Gala Boksu, Carson, USA: JOHN RIEL CASIMERO – GUILLERMO RIGONDEAUX na żywo

Komentarz: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak


14:00 PGA European Tour – Cazoo Classic, Kent, Anglia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person

21:00
PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person


19:00 Longines Global Champions Tour, Londyn, Anglia: GRAND PRIX 

Komentarz: Hubert Szaszkiewicz


10:00 Mistrzostwa Europy, Nowy Sad, Serbia: CROSS KOBIET U23 na żywo


13:00 Mistrzostwa Europy, Nowy Sad, Serbia: CROSS KOBIET na żywo

Komentarz: Maciej Mycielski

16:30 Mistrzostwa Europy, Nowy Sad, Serbia: CROSS MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Maciej Mycielski


13:30 Ladies Tour of Norway, Norwegia: ETAP 4 
*(o 19:00  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Stanisław Brzósko

14:45 Tour de Pologne: STUDIO 
*(od 17:25 w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Rutkiewicz, Lech Piasecki

14:50 Tour de Pologne: ETAP 7 
*(od 15:35 do 15:45 i od 17:35 także w TVP 1 HD, finisz w Radio Gol 1)
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Piotr Wadecki, Robert Radosz
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Anna Kozińska, Patryk Pancewicz, Mateusz Jarecki
Reporter w Polsacie Sport: Marta Ćwiertniewicz
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Antoni Borkowski

14:50 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 2 

Komentarz: Stanisław Brzósko – Dariusz Baranowski


19:25 Memoriał Wiesława Maniaka, Szczecin: STUDIO 

Studio: Michał Chmielewski (ze Szczecina)

19:35 Memoriał Wiesława Maniaka, Szczecin: MITYNG 

Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara (ze Szczecina)


12:45 Plaża Open, Kołobrzeg: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Ireneusz Pardo – Monika Brzostek (z Kołobrzegu)
Reporter: Natalia Bąk (z Kołobrzegu)


12:00 Mistrzostwa Europy, Wiedeń, Austria: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 14:10)

Komentarz: Krzysztof Wanio – Milena Sadurek

13:45 Plaża Open, Kołobrzeg: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Ireneusz Pardo – Monika Brzostek (z Kołobrzegu)
Reporter: Natalia Bąk (z Kołobrzegu)

17:45 Mistrzostwa Europy, Wiedeń, Austria: MECZ FINAŁOWY na żywo

Komentarz: Adam Romański – Joanna Kaczor-Bednarska

19:00 Mistrzostwa Europy, Wiedeń, Austria: CEREMONIA MEDALOWA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Joanna Kaczor-Bednarska

19:30 Mistrzostwa Europy, Wiedeń, Austria: MECZ O 3. MIEJSCE

Komentarz: Adam Romański – Joanna Kaczor-Bednarska


00:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1/2 finału: CAMILLA GIORGI – JESSICA PEGULA 

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik


02:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/2 finału: DANIIL MEDVEDEV – JOHN ISNER 
Polsat Sport HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

19:30 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – finał: KAROLINA PLISKOVA – CAMILLA GIORGI

Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka


22:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – finał: DANIIL MEDVEDEV – REILLY OPELKA
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak


20:50 ITU World Triathlon Series, Montreal, Kanada: SZTAFETA MIESZANA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jakub Bielecki


08:40 Moto3 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

09:10 Moto2 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

09:40 MotoGP – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

12:20 Moto2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

14:00 MotoGP – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:30 MotoE – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


07:55 Formuła E – Berlin ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo


09:25 Formuła E – Berlin ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo


11:15 Formuła E – Berlin ePrix: SESJA KWALIFIKACYJNA I SUPERPOLE na żywo
*(o 14:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Gac

15:00 Formuła E – Berlin ePrix: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

19:00 NASCAR, Indianapolis, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał
Budziak


11:45 2. liga żużlowa – 13. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Wieszczyk – Stanisław Chomski (z Poznania)

12:00 2. liga żużlowa – 13. kolejka: SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ – MSC WÖLFE WITTSTOCK 

Komentarz: Tomasz Smolarek-Czapiewski,  Konrad Marzec

15:40 
eWinner 1. liga żużlowa – 14. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski – Robert Kościecha (z Gdańska)
Reporter: Kinga Sylwestrzak

15:55 eWinner 1. liga żużlowa – 14. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – AFORTI START GNIEZNO

Komentarz: Edward Durda

16:00 eWinner 1. liga żużlowa – 14. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – UNIA TARNÓW 

Komentarz: Mateusz Dziopa – Tomasz Bajerski (z Gdańska)

18:10 eWinner 1. liga żużlowa – 14. kolejka: STUDIO 

Studio: Karolina Wieszczycka – Sławomir Kryjom (z Ostrowa Wlkp.)
Reporter: Mateusz Kędzierski

18:30 eWinner 1. liga żużlowa – 14. kolejka: ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

Komentarz: Michał Mitrut – Patryk Malitowski (z Ostrowa Wlkp.)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie