Sport w TV: niedziela – 15 stycznia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Puchar Świata,  Zakopane, Polska: KONKURS INDYWIDUALNY


11:00 Magazyn LALIGA+


12:25 Serie A TIM – 18. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – S.S. LAZIO

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski

12:55 Ligue 1 UberEats – 19. kolejka: LILLE OSC – AC TROYES

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Michał Bojanowski

13
:55 LaLiga Santander – 17. kolejka: GETAFE CF – RCD ESPANYOL

Komentarz: Piotr Laboga – Dominik Woźniak

14:00 LaLiga Smartbank – 17.kolejka: SD EIBAR – MALAGA CF


14:25 Eredivisie – 16. kolejka: FORTUNA SITTARD – PSV EINDHOVEN na żywo

Komentarz: Paweł Ślęzak – Piotr Kobierecki

14:25 Premier League – 20. kolejka: STUDIO
*(również o 17:05)

Studio: Radosław Przybysz – Łukasz Piszczek, Michał Okoński

14:55 Premier League – 20. kolejka: CHELSEA FC – CRYSTAL PALACE

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

14:55 Premier League – 20. kolejka: NEWCASTLE UNITED – FULHAM FC

Komentarz: Kamil Kania – Paweł Grabowski

14:55 Serie A TIM – 18. kolejka: TORINO FC – SPEZIA CALCIO

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak


14:55 Serie A TIM – 18. kolejka: UDINESE CALCIO – BOLOGNA FC 1909

Komentarz: Patryk Mirosławski – Piotr Czachowski

15:25 Mecz Towarzyski, Belek, Turcja: LEGIA WARSZAWA – FK ČUKARIČKI


15:55 Viaplay Cup – 1/2 finału: RANGERS FC – ABERDEEN FC na żywo

Komentarz: Marcin Feddek – Przemysław Łagożny

16
:10 LaLiga Santander – 17. kolejka: UD ALMERIA – ATLÉTICO MADRYT

Komentarz: Adam Marchliński – Jakub Kręcidło

16:40 Eredivisie – 16. kolejka: SC GRONINGEN – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński

16:55 Ligue 1 UberEats – 19. kolejka: AS MONACO – AC AJACCIO

Komentarz w Canal+: Remigiusz Kula – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Michał Świrkula


17:25 Premier League – 20. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – ARSENAL FC

Komentarz w Viaplay/Canal+: Andrzej Twarowski – Michał Zachodny (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 2: Dominik Kamiński

17:55 Serie A TIM – 18. kolejka: ATALANTA BERGAMO – US SALERNITANA 1919

Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Nowomiejski

18:30 Superpuchar Hiszpanii, Al-Riyadh, Arabia Saudyjska –  finał: STUDIO 
*(również o 22:15)


Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban, Marcin Gazda

18:55 Liga Portugal Bwin – 16. kolejka: SL BENFICA – SPORTING CP

Komentarz w Eleven: Eryk Szpruch – Michał Swierzyński


19:55
Superpuchar Hiszpanii – finał: REAL MADRYT – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Matlęga

20:40 Ligue 1 UberEats – 19. kolejka: STADE RENNAIS – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz w Canal+:  Piotr Glamowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

20
:40 Serie A TIM – 18. kolejka: AS ROMA – ACF FIORENTINA

Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Nowomiejski

20:00 Serial dokumentalny ZŁOTA DEKADA, HISTORIA LECHA POZNAŃ 1983-1993 (ODC. 2.)


21:00 Superleague Ellada – 18. kolejka: ASTERAS TRIPOLIS – LEVADIAKOS FC

Komentarz: Tomasz Górski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE

Prowadzenie: Mikołaj Kruk


23:00 Magazyn SPORT+

Redakcja: Rafał Dębiński, Piotr Laboga

23
:00 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: REAL BETIS BALOMPIÉ – FC BARCELONA

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Urban


12:55 FA Women’s Super League – 11. kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC

Komentarz: Dawid Szymczak

14:25 Serie A Femminile – 13. kolejka: JUVENTUS FC – US SASSUOLO


15:00 FA Women’s Super League – 11. kolejka: MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL FC


16:00 Liga F – 15. kolejka: REAL MADRYT – REAL BETIS BALOMPIÉ


19:40 FA Women’s Super League – 11. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER CITY

Komentarz: Dawid Szymczak


06:00 BWF World Tour 1000 – Malaysia Open, Kuala Lampur, Malezja: MECZE FINAŁOWE

Komentarz: Jan Rudziński, Robert Mateusiak


12:00 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: STUDIO 
*(również o 14:15)

Studio: Mariusz Jankowski – Angieszka Cyl, Kinga Goraj
Reporter: Jakub Pobożniak

12:25 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN

Komentarz: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska (z Ruhpolding)

14:40 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET

Komentarz: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska (z Ruhpolding)


08:55 Visma Ski Classics – Prato Piazza Mountain Challenge, Włochy: BIEG NA 62 KM STYLEM KLASYCZNYM
*(do 11:20 w TVP Sport, całość na sport.tvp.pl)

Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

17:00 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SPRINTY STYLEM DOWOLNYM

Komentarz: Tomasz Sikora


10:00
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

11:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET 

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

14:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

16:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


02:00 Gala boksu zawodowego, Verona, USA: STEPHAN SHAW – EFE AJAGBA

Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera


08:45 Virtual Le Mans 24h: WYŚCIG
*(do 14:25, całość w Eurosporcie Extra)

Komentarz w Sportklubie: Michał Olszak – Jan Ciosek


07:30 World  Tour – Hero Cup, Honolulu, USA: III RUNDA

Komentarz: Krzysztof Rawa – Kasia Nieciak

16:00 Amatorskie Mistrzostwa Ameryki Łacińskiej, Casa Del Campo, Dominikana: FINAŁ


22:00 PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, USA: FINAŁ

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – TORONTO MAPLE LEAFS 


01:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – PITTSBURGH PENGUINS 


01:05 NHL: COLORADO AVALANCHE – OTTAWA SENATORS 


01:05 NHL: DETROIT RED WINGS – COLUMBUS BLUE JACKETS 


01:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – VANCOUVER CANUCKS 


01:05 NHL: NEW YORK ISLANDERS – MONTREAL CANADIENS 


01:05 NHL: WASHINGTON CAPITALS – PHILADELPHIA FLYERS 


02:05 NHL: ST. LOUIS BLUES – TAMPA BAY LIGHTNING 


04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – EDMONTON OILERS 


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – NEW JERSEY DEVILS 


20:00 Magazyn NHL ON THE FLY


23:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – VANCOUVER CANUCKS 


23:05 NHL: NEW YORK RANGERS – MONTREAL CANADIENS 

Komentarz: Krzysztof Girgiel – Andrzej Kulasek


09:50 Mistrzostwa Polski, Zielona Góra-Drzonków: DZIEŃ 2.

Komentarz: Hubert Drobek – Karol Dziambor (z Drzonkowa)

10:55 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Westmorland, Wielka Brytania: WYŚCIG JUNIORÓW


12:10 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Westmorland, Wielka Brytania: WYŚCIG JUNIOREK


13:30 Mistrzostwa Francji, Bagnoles de l’Orne, Francja: WYŚCIG ELITY KOBIET


13:55 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Westmorland, Wielka Brytania: WYŚCIG ELITY KOBIET


14:55 Mistrzostwa Francji, Bagnoles de l’Orne, Francja: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN


15:25 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Westmorland, Wielka Brytania: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN


20:55
Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: BIEG KOBIET DO KOMBINACJI NA 5 KM


21:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: BIEG MĘŻCZYZN DO KOMBINACJI NA 10 KM


04:00 National Basketball League: NEW ZEALAND BREAKERS – CAIRNS TAIPANS


12:25 Liga ACB – 16. kolejka: COVIRAN GRANADA – REAL MADRYT

Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Radosław Hyży

15:00  Liga BBL – 15.kolejka: ALBA BERLIN – TELEKOM BASKETS BONN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:55 Liga ACB – 16. kolejka: CAZOO BASKONIA – JOVENTUT BADALONA

Komentarz:  Szymon Przedpełski – Szymon Szewczyk

17:00 Liga ACB – 16. kolejka: VALENCIA BASKET – BAXI MANRESA

Komentarz: Jakub Lipczik

17:20  Energa Basket Liga– 16. kolejka: ENEA ZASTA BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK

Komentarz: Tomasz Jankowski – Łukasz Wiśniewski

19:00 LNB Pro A – 17. kolejka: JDA DIJON BASKET – METROPOLITANS 92 BOULOGNE-LEVALLOIS 

Komentarz: Jacek Łączyński

21:00  Serial dokumentalny JEREMY (ODC.4) 


21:30 NBA: CHICAGO BULLS – GOLDEN STATE WARRIORS

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk


11:00 Magazyn ATLECI


01:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: TANIEC DOWOLNY


18:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK


15:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: BIEGI NA 1000 M MĘŻCZYZN I KOBIET


10:00 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Michał Okniański

11:15 Puchar Świata, St. Anton, Austria: SUPERGIGANT KOBIET

Komentarz: Witold Domański

13:00 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Michał Okniański

15:30 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SUPERGIGANT DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN


18:00 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SLALOM DO KOMBINACJI MĘŻCZYZN


13:55 Liga Europejska EHF – 2. kolejka, gr. D: PARIS 92 – SCM RÂMNICU VÂLCEA


15:55 Liga Mistrzyń EHF – 11. kolejka, gr. B: METZ HANDBALL – ŽRK BUDUĆNOST BEMAX


17:55 Mistrzostwa Świata, Katowice – 2. kolejka, gr. E:  NIEMCY – SERBIA

Komentarz: Piotr Dębowski

17:55 Mistrzostwa Świata, Kraków – 2. kolejka, gr. F: MACEDONIA PÓŁNOCNA – HOLANDIA

Komentarz: Piotr Chłystek

17:55 Mistrzostwa Świata, Jönköping, Szwecja – 2. kolejka, gr. G: EGIPT – MAROKO

Komentarz: Krzysztof Bandych

17:55 Mistrzostwa Świata, Malmö – 2. kolejka, gr. H: BELGIA – TUNEZJA


20:25 Mistrzostwa Świata, Katowice – 2. kolejka, gr. E: KATAR – ALGIERIA


20:25 Mistrzostwa Świata, Kraków – 2. kolejka, gr. F: NORWEGIA – ARGENTYNA

Komentarz: Mateusz Juza

20:25 Mistrzostwa Świata, Jönköping – 2. kolejka, gr. G: CHORWACJA – STANY ZJEDNOCZONE


20:25 Mistrzostwa Świata, Malmö – 2. kolejka, gr. H: DANIA – BAHRAJN

Komentarz: Tomasz Górski 


17:30 Magazyn RADIO DAKAR na żywo

Prowadzenie: Artur Różański


18:30 Magazyn RAPORT DAKAR na żywo

Studio: Rafał Sak – Grzegorz Gac

23:00 Rajd Dakar, Arabia Saudyjska: ETAP 14.

Komentarz: Grzegorz Gac – Grzegorz Jędrzejewski


13:55 European Rugby Champions Cup – 3. kolejka, gr. A: CASTRES OLYMPIQUE – EDINBURGH RUGBY na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


13:30 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: STUDIO

Studio: Marcin Lepa – Patrycja Maliszewska, Zbigniew Bródka (z Gdańska)
14:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: DZIEŃ 3.
*(od 17:20 w Polsacie Sport News)

Komentarz w Polsacie: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski (z Gdańska)
Reporter w Polsacie: Tomasz Lach

20:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: PODSUMOWANIE

Komentarz: Paweł Ulbrych


19:00 TauronLiga – 11. kolejka: ŁKS COMMERCEON ŁÓDŹ – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ


14:45 PlusLiga – 20. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – PGE SKRA BEŁCHATÓW

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Jakub Bednaruk (z Rzeszowa)

17:30 PlusLiga – 20. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – TREFL GDAŃSK

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

17:50 SuperLega – 15. kolejka: POWER VOLLEY ALLIANZ MILANO – VALSA GROUP MODENA

Komentarz: Robert Małolepszy

20:30 PlusLiga – 20. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – BBTS BIELSKO-BIAŁA

Komentarz: Robert Małolepszy – Damian Dacewicz


07:50 Puchar Świata, Zao, Japonia: KONKURS  KOBIET

Komentarz: Jakub Pieczatowski

14:50 Puchar Świata, Zakopane, Polska: SERIA PRÓBNA

Komentarz: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń (z Zakopanego)
Studio: Maciej Kurzajewski – Wiktor Pękala (z Zakopanego)
Reporterzy: Michał Chmielewski, Patryk Pancewicz

15:00 Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO
*(również o 17:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Sebastian Szczęsny, Magdalena Pałasz, Wojciech Topór (z Zakopanego)
Reporterzy: Kacper Merk – Dominik Formela

15:35 Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1)

Studio: Maciej Kurzajewski – Wiktor Pękala (z Zakopanego)
Reporterzy: Michał Chmielewski, Patryk Pancewicz

15:50 Puchar Świata, Zakopane, Polska: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN
*(od 15:55 w TVP Sport, od 16:00 w Eurosporcie 1)

Komentarz w TVP: Stanisław Snopek –  Przemysław Babiarz (z Zakopanego)
Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

19:30 Magazyn KRONIKI PUCHARU ŚWIATA 
*(również o 20:41 w Metro)


20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 

Studio: Marek Magiera  – Andrzej Person, Krzysztof Rawa, Grzegorz Pajda


13:45 Cazoo Masters, Londyn, Anglia – finał: JUDD TRUMP – MARK WILLIAMS
*(również o 19:45 w Eurosporcie 1)

Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


18:35 Australian Open -Melbourne, Australia ZAPOWIEDŹ


07:00 SailGP, Singapur: DZIEŃ 2.

Komentarz: Maciej Cylupa – Szymon Jabłkowski

14:00 Regaty VOLVO Ocean Race, Zielony Przylądek: FINISZ ETAPU 1. KLASY VOLVO OCEAN 65


15:30 Regaty VOLVO Ocean Race, Zielony Przylądek: FINISZ ETAPU 1. KLASY IMOCA 60

Komentarz: Waldemar Heflich


21:00 Serial dokumentalny TO JEST ŻUŻEL – JEDZIEMY DALEJ (ODC.5)



20:00 NASCAR Cup Series 2022, Charlotte Motor Speedway, Royal, USA: WYŚCIG 


19:20 Magazyn SPORTna żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:10Magazyn SPORTna żywo


20:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmian