Sport w TV: niedziela – 18 lipca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Łukasz Olkowicz, Jakub Kręcidło, Tomasz Lipiński, Jarosław Koliński

14:00
Mecz Towarzyski: DERBY COUNTRY FC – MANCHESTER UNITED FC 

Komentarz: Marceli Korytek

17:50 Eliteserien – 13. kolejka: LILLESTRØM SK – MOLDE FK 


17:50 Eliteserien – 13. kolejka: KRISTIANSUND BK – SANDEFJORD FOTBALL 


17:50 Eliteserien – 13. kolejka: SK BRANN – MJØNDALEN IF 


17:50 Eliteserien – 13. kolejka: TROMSØ IL – ROSENBORG BK 


19:50 Eliteserien – 13. kolejka: STRØMSGODSET IF – STABÆK FOTBALL 


20:00 Major League Soccer: MINNESOTA UNITED FC – SEATTLE SOUNDERS FC 

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki

23:00 Gold Cup – 3. kolejka, grupa B: USA – KANADA 

Komentarz: Piotr Szymczuk


03:00 Gala Boksu, San Antonio, USA: JERMELL CHARLO – BRIAN CARLOS CASTANO 

Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa


10:00 The Open Championship, Sandwich, Anglia: FINAŁ 
*(do 14:00 i od 16:00 w Polsat Sport Extra HD, od 14:00 do 16:00 w Polsat Sport News HD, całość na Golf Channel Polska)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


16:10 Tour de France, Francja: ETAP 21 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


03:00 NBA – Finał: PHOENIX SUNS – MILWAUKEE BUCKS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


12:05 Magazyn OKO W OKO – MARCIN LEWANDOWSKI 

Redakcja: Jacek Kurowski

13:30 Mistrzostwa Europy Juniorów, Tallin, Estonia: DZIEŃ 4 na żywo
*(19 lipca o 10:25  w TVP Sport HD)

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Majewski


08:55 Mistrzostwa Europy, Warna, Bułgaria: DZIEŃ 6 na żywo
*(do 13:00 i od 13:55 do 19:00)


15:00 Plaża Open, Cieszyn: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Ireneusz Pardo – Monika Brzostek (z Cieszyna)
Studio: Olga Rybicka – Monika Brzostek, Marcin Strządała (z Cieszyna)


16:00 Plaża Open, Cieszyn: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Ireneusz Pardo – Monika Brzostek (z Cieszyna)
Studio: Olga Rybicka – Monika Brzostek, Marcin Strządała (z Cieszyna)


12:45 Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO 

Studio: Sebastian Szczęsny – Apoloniusz Tajner, Filip Wiśniewski (z Wisły)
Reporterzy: Patryk Pancewicz, Aleksander Roj

12:55 Letnie Grand Prix, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET 

Komentarz w TVP Sport
: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń (z Wisły)

17:05 Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO 
*(również o 19:15)

Studio: Sebastian Szczęsny – Apoloniusz Tajner, Piotr Majchrzak, Adam Małysz (z Wisły)
Reporterzy: Patryk Pancewicz, Aleksander Roj

17:15 Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO 
*(również o 19:20)

Studio: Paweł Kuwik – Dominik Formela, Wojciech Topór (z Wisły)

17:30 Letnie Grand Prix, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN 

Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń (z Wisły)
Komentarz w Eurosporcie 2: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Wisły)


04:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: ISLAM MAKHACHEV – THIAGO MOISÉS 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Marciniak – Albert Odzimkowski


13:00 WTA Tour 250, Praga, Czechy – finał: TEREZA MARTINCOVÁBARBORA KREJČÍKOVÁ

Komentarz: Marek Furjan

13:00 WTA Tour 250, Lozanna, Szwajcaria – finał: TAMARA ZIDANSEK – CLARA BUREL 


13:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – finał: FILIP KRAJINOVIĆPABLO CARREÑO-BUSTA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

14:00 ATP World Tour 250, Bastad, Szwecja – finał: CASPER RUUD – FEDERICO CORIA 

Komentarz: Katarzyna Nowak

17:00 WTA Tour 250, Budapeszt, Węgry – finałJULIA PUTINCEWA – ANHELINA KALININA 


08:45 Zwift Tri Battle Royale, Allgäu, Niemcy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński – Sergiusz Sobczyk


12:00 Mistrzostwa Świata motocross, Oss, Holandia: WYŚCIG 1 MX2 na żywo


13:00 Mistrzostwa Świata motocross, Oss, Holandia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo


15:00 Mistrzostwa Świata motocross, Oss, Holandia: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 19:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

16:00 Mistrzostwa Świata motocross, Oss, Holandia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek


04:35 Repco Supercars Championship, Townsville, Australia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

07:40 Repco Supercars Championship, Townsville, Australia: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

11:45 FIA World Endurance Championship – 6 Hours of Monza: WYŚCIG na żywo
*(do 17:15 w Eurosport 2 HD, od 13:00 do 14:00 i od 16:00 w Polsat Sport News HD, całość na Eurosport Player)

Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Gac, Andrzej Mielczarek
Komentarz w Polsacie Sport News: 
Krystian Sobierajski

11:45 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

13:05 Porsche Supercup, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo


14:00 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: PARADA KIEROWCÓW na żywo

Studio i komentarz: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński, Andrzej Borowczyk

15:00 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
*(również o 17:55)

Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica, Robert Smoczyński, Andrzej Borowczyk

15:55 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo

Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Niewiński, Hubert Grabowski, Jakub Spychała

21:00 NASCAR, Loudon, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak


16:45 SailGP, Plymouth, Anglia: DZIEŃ 2

Komentarz: Maciej Cylupa, Szymon Jabłkowski


12:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, 2. runda: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Tomasz Bajerski, Krzysztof Cegielski (z Pragi)
Reporter: Łukasz Benz

13:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, 2. runda: ZAWODY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Pragi)
Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Szymański

13:55 eWinner 1. liga żużlowa – 12. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – CELLFAST WILKI KROSNO na żywo

Komentarz: Edward Durda

16:00 eWinner 1. liga żużlowa – 12. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Patryk Malitowski (z Gdańska)
Reporter: Michał Mitrut

16:30 eWinner 1. liga żużlowa – 12. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – AFORTI START GNIEZNO na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Mateusz Dziopa (z Gdańska)

19:55 Memoriał Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski: STUDIO na żywo
*(również o 22:20)

Studio: Paweł Pezdan – Marek Towalski, Piotr Świst (z Gorzowa)
Reporter: Jakub Kłyszejko

20:00 Memoriał Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski: ZAWODY na żywo

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Rafał Dobrucki (z Gorzowa)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie