Sport w TV: niedziela – 19 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 5. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING na żywo

Studio: Michał Kołodziejczyk – Zbigniew Mucha, Piotr Żelazny, Mateusz Borek, Cezary Olbrycht

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL 

Studio: Bożydar Iwanow – Grzegorz Kurdziel, Radosław Majewski, Tomasz Hajto, Maciej Żurawski

11:00 
Magazyn LALIGA+ 


12:10 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Mielca)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

12:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

12:25 Serie A – 4. kolejka: FC EMPOLI – UC SAMPDORIA 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Marcin Nowomiejski

12:30 Fortuna 1. liga – 9. kolejka: GKS TYCHY – WIDZEW ŁÓDŹ

Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Tych)
Reporter w Polsacie Sport: Paweł Ślęzak
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Pietrzak

12:55 Ligue 1 – 6. kolejka: OGC NICE – AS MONACO FC 

Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: 
Dominik Guziak – Kuba Ostrowski

13:25 2. Bundesliga – 7. kolejka: SV DARMSTADT 98 – SG DYNAMO DREZNO 

Komentarz: Mateusz Juza

13:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: RCD MALLORCA – VILLARREAL CF 

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świerżyński

14:25 Eredivisie – 5. kolejka: PSV EINDHOVEN – FEYENOORD 

Komentarz: Cezary Kowalski – Dariusz Kubicki

14:40 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adrian Olek – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporterzy: Michał Wodziński, Tomasz Lipiński

14:50 Fortuna 1. liga – 9. kolejka: ODRA OPOLE – STOMIL OLSZTYN 


14:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WARTA POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Komentarz w Radio Gol 1: Damian Wilpert (z Zabrza)


14:55 Premier League – 5. kolejka: WEST HAM UNITED FC – MANCHESTER UNITED FC 

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:55 Premier League – 5. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – LEICESTER CITY FC 

Komentarz: Piotr Glamowski – Kamil Kosowski

14:55 Serie A – 4. kolejka: VENEZIA FC – SPEZIA CALCIO 

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 5. kolejka: STUDIO 


15:20 Bundesliga – 5. kolejka: VFB STUTTGART – BAYER 04 LEVERKUSEN 

Komentarz: Kamil Kania – Michał Zachodny

15:55
Premiership – 6. kolejka: LIVINGSTON FC – CELTIC FC 

Komentarz: Jakub Baranowski – Maciej Żurawski

15:55
1. liga czeska – 8. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK JABLONEC 

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

16:10 LaLiga Santander – 5. kolejka: REAL SOCIEDAD – SEVILLA FC 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

16:40 Eredivisie – 5. kolejka: HERACLES ALMELO – AZ ALKMAAR 

Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Kobierecki

16:55 Ligue 1 – 6. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – STADE RENNAIS FC 

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: 
Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:00 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Jakub Polkowski

17:20 Bundesliga – 5. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – 1. FC UNION BERLIN 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Urban

17:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ŁĘCZNA 

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka, Radosław Majdan (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk (z Warszawy)

17:25 Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – CHELSEA FC 

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

17:50 Fortuna 1. liga – 9. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – CHROBRY GŁOGÓW


17:50 Eliteserien – 19. kolejka: VIKING FK – FK BODØ/GLIMT 


17:50 Eliteserien – 19. kolejka: MJØNDALEN IF – SANDEFJORD FOTBALL 


17:50 Eliteserien – 19. kolejka: SARPSBORG 08 – ROSENBORG BK 


17:50 Eliteserien – 19. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – MOLDE FK 


17:55 Serie A – 4. kolejka: HELLAS WERONA – AS ROMA 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

18:25 LaLiga Santander – 5. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – RCD ESPANYOL 

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Leszek Orłowski

18:55 1. liga czeska – 8. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – SK SLAVIA PRAGA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

19:20 Bundesliga – 5. kolejka: VFL WOLFSBURG – EINTRACHT FRANKFURT 

Komentarz: Rafał Wolski – Marcin Borzęcki

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Adam Lyczmański
19:50 Eliteserien – 19. kolejka: TROMSØ IL – SK BRANN 


20:00 LaLiga Santander – 5. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)

Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban, Daniel Sobis

20:40 Serie A – 4. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN 

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 Ligue 1 – 6. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE LYON 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Tomasz Zieliński – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 3: Jakub Lipiec


20:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF 

Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda (z Walencji)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

21:00 Magazyn TURBOKOZAK 

Studio: Bartosz Ignacik – Dawid Tomala
Gość: Yaw Yeboah

21:25
Liga Portugal Bwin – 6. kolejka: GD ESTORIL PRAIA – SPORTING CP 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA 

Studio: Bartosz Ignacik – Dawid Tomala

22:00
Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – ORLANDO CITY SC 

Komentarz: Robert Zieliński – Piotr Kobierecki

23:00 Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Rafał Nahorny, Filip Surma, Leszek Orłowski

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak – Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk


17:15 Mistrzostwa Europy, Kraków – mecz o 3. miejsce: STUDIO 

Studio: Maciej Barszczak (z Krakowa)
Reporter: Mateusz Jarecki

17:30 Mistrzostwa Europy, Kraków – mecz o 3. miejsce: POLSKA – ROSJA 

Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Piela (z Krakowa)

19:55 Mistrzostwa Europy, Kraków – finał: HISZPANIA – TURCJA 
*(o 23:45  w TVP Sport HD)

Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Piela (z Krakowa)


14:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa D: BRAZYLIA – PANAMA na żywo


14:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa D: CZECHY – WIETNAM na żywo


16:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa C: WYSPY SALOMONA – TAJLANDIA na żywo


16:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa C: PORTUGALIA – MAROKO na żywo


13:30 PGA European Tour – Dutch Open, Cromvoirt, Holandia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person

20:00 PGA Tour – Fortinet Championship, Napa, USA: III RUNDA

Komentarz: Jacek Person


11:00 Mistrzostwa Świata, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 2 – FINAŁY 

Komentarz: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


13:15 Eschborn-Frankfurt, Niemcy: WYŚCIG 
*(o 21:00  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut

14:00 Tour de Slovaquie, Słowacja: ETAP 4 na żywo

Komentarz: Stanisław Brzósko

14:20 
Mistrzostwa Świata, Flandria, Belgia: JAZDA INDYWIDUALNY NA CZAS ELITY na żywo
*(od 14:55 również w TVP Sport HD, od 15:15 także w Eurosport 1 HD)

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


17:00 Liga ACB – 1. kolejka: CASADEMONT SARAGOSSA – BAXI MANRESA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:20 Energa Basket Liga – 3. kolejka: POLSKI CUKIER PSZCZÓŁKA START LUBLIN – KING SZCZECIN na żywo

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

19:15 Liga ACB – 1. kolejka: REAL MADRYT – HEREDA SAN PABLO BURGOS 

Komentarz: Radosław Spiak


11:00 Copenhagen Half Marathon, Kopenhaga, Dania: PÓŁMARATON na żywo


21:30 Acea Run, Rzym, Włochy: MARATON 

Komentarz: Artur Partyka


13:10 PGNiG Superliga – 3. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Hubert Malinowski – Michał Matysik (z Kalisza)
Reporter: 
Jan Sławiński

13:40 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 3. kolejka: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Tomasz Górski

15:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 3. kolejka: HANDBALL SPORT VEREIN HAMBURG – RHEIN-NECKAR LÖWEN 


13:50 Ekstraliga – 4. kolejka: MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ – RC ORKAN SOCHACZEW 

Komentarz: Robert Grzędowski – Kamil Zieliński


16:00 Mistrzostwa Europy, Katowice: STUDIO na żywo
*(również o 19:30 i 22:30)

Studio: Jerzy Mielewski – Sebastian Świderski, Andrzej Wrona (z Katowic)
Reporter: Marcin Lepa

17:20 Mistrzostwa Europy, Katowice – mecz o 3. miejsce: POLSKA – SERBIA na żywo

Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Katowic)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Katowic)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Janusz Siennicki

19:30 Mistrzostwa Europy, Katowice – finał: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński – Krzysztof Ignaczak, Michał Ruciak, Paweł Zagumny (z Katowic)
Reporterzy: Sara Kalisz, Filip Czyszanowski

20:20 Mistrzostwa Europy, Katowice – finał: SŁOWENIA – WŁOCHY na żywo

Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Katowic)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Katowic)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Janusz Siennicki


01:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: ANTHONY SMITH – RYAN SPANN na żywo

Komentarz: Andrzej Janisz – Dominik Durniat

01:00 Bellator 266, San Jose, USA: YOEL ROMERO – PHIL DAVIS na żywo
*(od 04:00 w TVP Sport HD)

Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski


11:00 English Open, Barnsley, Anglia: KWALIFIKACJE 
*(do 22:00)



12:00 ATP Challenger Tour, Szczecin – finał: ZDENEK KOLAR – KAMIL MAJCHRZAK 

Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 WTA Tour 250, Portoroż, Słowenia – finał: ALISON RISKE – JASMINE PAOLINI 

Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik


14:40 World Triathlon Championship Series, Hamburg, Niemcy: SZTAFETA MIESZANA 

Komentarz: Marcin Wiciński – Jakub Bielecki


08:40 Moto3 – Grand Prix San MarinoROZGRZEWKA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:40 MotoGP – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:45 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmeló, Hiszpania: SUPERPOLE 
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:05 Moto3 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Montmeló, Hiszpania: WYŚCIG 2 
*(o 17:50  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

12:20 Moto2 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:30 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Montmeló, Hiszpania: WYŚCIG 2 


14:00 MotoGP – Grand Prix San Marino: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:45 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmeló, Hiszpania: WYŚCIG 2 
*(o 17:20  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:30 MotoE – Grand Prix San Marino: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Riola Sardo, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek


00:40 Michelin Le Mans Cup, Spa, Belgia: WYŚCIG 

Komentarz: Jan Ciosek

10:15 DTM, Assen, Holandia: II SESJA KWALIFIKACYJNA 

Komentarz: Marcin Grzywacz

10:30 
European Le Mans Series, Stavelot, Belgia: STUDIO 
*(również o 15:00)

Studio: Edward Durda – Michał Fiałkowski, Sławomir Szymczak

11:00 European Le Mans Series, Stavelot, Belgia: WYŚCIG 
*(od 11:40 również w Sportklub HD)

Komentarz w Canal+: Michał Fiałkowski – Sławomir Szymczak
Komentarz w Sportklubie: Michał Olszak – Jan Ciosek

13:25 DTM, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 

Komentarz: Marcin Grzywacz

20:00 NASCAR, Bristol, USA: WYŚCIG

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak

21:00 IndyCar, Monterey, USA: WYŚCIG 

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


12:40 Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. ligi żużlowej, Gdańsk: STUDIO 

Studio: Karolina Wieszczycka – Robert Kościecha (z Gdańska)
Reporter: Piotr Bugajny

13:00 Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. ligi żużlowej, Gdańsk: ZAWODY 

Komentarz: Michał Mitrut – Patryk Malitowski (z Gdańska)

16:00 PGE Ekstraliga – mecz o 3. miejsce: STUDIO 

Studio: Marcelina Rutkowska – Piotr Olkowicz (z Leszna)
Reporterzy: Marcin Musiał, Maciej Markowski

16:30 PGE Ekstraliga – mecz o 3. miejsce: FOGO UNIA LESZNO – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 

Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki (z Leszna)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie