Sport w TV: niedziela – 20 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Euro 2020, Rzym, Włochy – grupa A: WŁOCHY – WALIA 08:00 Magazyn STUDIO EURO  Studio: Maciej Adamiak – Marek Szkolnikowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Euro 2020, Rzym, Włochy – grupa A: WŁOCHY – WALIA


08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Marek Szkolnikowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Andrzej Niedzielan, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek 

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz – Jacek Kurowski, Janusz Michallik, Leszek Orłowski, Zbigniew Mucha

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Maciej Szczęsny, Michał Trela, Michał Borkowski

11:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo


12:00 Euro 2020: MECZ DNIA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Nowak, Tomasz Lipiński, Maciej Łuczak

14:50 Eliteserien – 8. kolejka: MJØNDALEN IF – STRØMSGODSET IF 


17:35 UEFA Euro 2020, Rzym, Włochy – grupa A: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Kuszczak, Jakub Wawrzyniak, Michał Borkowski
Analiza: 
Rafał Ulatowski

17:35 UEFA Euro 2020, Baku, Azerbejdżan – grupa A: STUDIO 

Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Włodarczyk, Rafał Gikiewicz, Marcin Borzęcki

17:50 UEFA Euro 2020, Rzym, Włochy – grupa A: WŁOCHY – WALIA 

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Jacek Zieliński (z Rzymu)
Komentarz w Radio Gol 1: Michał Rawa

17:50 UEFA Euro 2020, Baku, Azerbejdżan – grupa A: SZWAJCARIA – TURCJA 

Komentarz w TVP 2: Rafał Wolski – Kamil Kosowski
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Jan Micygiewicz

17:50 UEFA Euro 2020 – grupa A: TRANSMISJA ŁĄCZONA 


17:50 Eliteserien – 8. kolejka: MOLDE FK – STABÆK FOTBALL 


17:50 Eliteserien – 8. kolejka: FK HAUGESUND – KRISTIANSUND BK 


17:50 Eliteserien – 8. kolejka: SK BRANN – ODDS BK 


17:50 Eliteserien – 8. kolejka: TROMSØ IL – LILLESTRØM SK 


17:50 Eliteserien – 8. kolejka: ROSENBORG BK – SARPSBORG 08 


19:50 Eliteserien – 8. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – FK BODØ/GLIMT 


20:05
Major League Soccer: ATALANTA UNITED – PHILADELPHIA UNION 
Ipla

Komentarz: Robert Zieliński – Przemysław Pawlak 

20:30 Fortuna 1. Liga – baraż o awans, finał: ŁKS ŁÓDŹ – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)
Reporter w Polsacie Sport News: Tomasz Krochmal

20:55 LaLiga 2 – baraż o awans, finał: GIRONA FC – RAYO VALLECANO 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Bożydar Iwanow – Jerzy Engel, Piotr Czachowski, Radosław Majewski, Roman Kołtoń 

22:55 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – grupa B: WENEZUELA – EKWADOR na żywo

Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


03:00 Gala Boksu, Meksyk: JULIO CESAR CHAVEZ – HECTOR CAMACHO JR. 

Komentarz: Janusz Pindera

03:00 Gala Boksu, Houston, USA: JERMALL CHARLO – JUAN MACIAS MONTIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa


18:00 U.S. Open, San Diego, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person – Krzysztof Rawa


02:05 
NHL – play-off, 1/2 finału: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING 


12:00
 CSIO5*, Sopot: PUCHAR NARODÓW na żywo
*(22 czerwca o 20:30  w Eurosporcie 1 HD)
Polsat Sport HD
Studio w Polsacie: Aleksandra Szutenberg – Aleksandra Lusina-Gołaś (z Sopotu)
Komentarz w Polsacie: Hubert Szaszkiewicz (z Sopotu)
Reporter w Polsacie: Piotr Ziętkowski


11:30 Puchar Świata, Markkleeberg, Niemcy: FINAŁY C1 KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Igor Błachut

16:00 Puchar Świata, Markkleeberg, Niemcy: SLALOM EKSTREMALNY na żywo
*(od 16:30 w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Igor Błachut


12:00 Mistrzostwa Hiszpanii: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN 

Komentarz: Dariusz Baranowski

14:15 Mistrzostwa Francji: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN 

Komentarz: Adam Probosz


15:00 LNB Pro A – play-off, 1/4 finału: JDA DIJON – ORLÉANS LOIRET BASKET 

Komentarz: Jakub Ryś

21:30 NBA – Finał Konferencji Zachodniej: PHOENIX SUNS – LOS ANGELES CLIPPERS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Dominik Tomczyk


12:45 Memoriał Janusza Kusocińskiego, Chorzów: STUDIO 

Studio: Aleksander Dzięciołowski – Anna Kiełbasińska (z Chorzowa)
Reporter: Michał 
Chmielewski

12:50 Memoriał Janusza Kusocińskiego, Chorzów: ZAWODY 

Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Chorzowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Aleksandra Konieczna, Piotr Gułajewski


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 36. kolejka: EULEN LUDWIGSHAFEN – THW KIEL na żywo

Komentarz: Tomasz Górski

15:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 36. kolejka: HSG NORDHORN-LINGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Artur Kwiatkowski


16:15 
Rajd Polski 2021: ZAWODY na żywo



13:50
Ekstraliga Rugby – 18. kolejka: JUVENIA KRAKÓW – LECHIA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Robert Grzędowski – Kajetan Cyganik


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: DOMINIKANA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: CHINY – USA na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TAJLANDIA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – SERBIA na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

15:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 18:00)
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Joanna Kaczor-Bednarska, Dorota Świeniewicz, Ireneusz Mazur
Analiza: Damian Dacewicz – Joanna Kaczor-Bednarska

15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: ROSJA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w TVP Sport: Ireneusz Pardo
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski

16:00 Golden League, Ruse, Bułgaria – play-off, mecz o 3. miejsce: HISZPANIA – CZECHY na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KOREA POŁUDNIOWA – HOLANDIA na żywo

Komentarz: Adam Romański

19:00 Golden League, Ruse, Bułgaria – play-off, finał: CHORWACJA – BUŁGARIA na żywo

Komentarz: Milena Sadurek

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BELGIA – KANADA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Joanna Mirek

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – TURCJA na żywo

Komentarz: Joanna Kaczor-Bednarska


17:00 
Golden League, Kortrijk, Belgia – play-off, mecz o 3. miejsce: BELGIA – ESTONIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


01:00
UFC Fight Night, Las Vegas, USA: CHAN SUNG JUNG – DAN IGE na żywo

Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


14:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – finał: UGO HUMBERT – ANDREY RUBLEVna żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

14:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – finał: MATTEO BERRETTINI – CAMERON NORRIE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

14:30 WTA Tour 250, Birmingham, Wielka Brytania – finał: DARIA KASATKINA – ONS JABEUR na żywo


15:30 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – finał: LIUDMILA SAMSONOVA – BELINDA BENCIC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski


08:40 Moto3 – Grand Prix Niemiec: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix Niemiec: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:40 MotoGP – Grand Prix Niemiec: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Niemiec: WYŚCIG na żywo
*(o 01:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Niemiec: WYŚCIG na żywo
*(o 00:020  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:30 MotoGP – Grand Prix Niemiec: WYŚCIG na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


04:10 Repco Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

07:45 Repco Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

10:30 DTM, Monza, Włochy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

11:35 Formuła 3 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz: Krystian Sobierajski

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
*(również o 17:00)

Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Filip Kapica (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – 
Aldona Marciniak (z Francji)
13:30 DTM, Monza, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Michał Fiałkowski

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo

Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Spychała, Artur Gołdyn

15:00
ETCR, Vallelunga, Włochy: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

16:10 Formuła E – Puebla ePrix: III SESJA TRENINGOWA na żywo


18:00 IndyCar, Elkhart Lake, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek, Grzegorz Jędrzejewski

18:45 Formuła E – Puebla ePrix: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

21:30 NASCAR, Nashville, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak

22:30 Formuła E – Puebla ePrix: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek


11:45 2. liga żużlowa – 4. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Wieszczyk – Arkadiusz Ładziński (z Poznania)

12:00 2. liga żużlowa – 4. kolejka: SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ – OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE 

Kometarz: Wojciech Dróżdż – Tomasz Orwat (z Poznania)

13:55 eWinner 1. liga żużlowa – 10. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – CELLFAST WILKI KROSNO 

Studio: Mateusz Kędzierski – Patryk Malitowski (z Gdańska)

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Bajerski (z Gdańska)

Reporter: Piotr Bugajny

16:00 eWinner 1. liga żużlowa – 10. kolejka: STUDIO 

Studio: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Gniezna)
Reporterzy: Kinga Sylwestrzak

16:30 eWinner 1. liga żużlowa – 10. kolejka: AFORTI START GNIEZNO – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ 

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Gniezna)

18:45 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski – Dawid Stachyra (z Lublina)
Reporter: Łukasz Benz


19:15 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: MOTOR LUBLIN – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Piszcz (z Lublina)

19:15 eWinner 1. liga żużlowa – 10. kolejka: ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ORZEŁ ŁÓDŹ 

Komentarz: Edward Durda – Mateusz Dziopa


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:20 Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki