Sport w TV: niedziela – 21 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN 


02:00 International Champions Cup: FC BAYERN MONACHIUM – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Roman Kołtoń

13:30 International Champions Cup: JUVENTUS FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski

14:40 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

14:55 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)

17:10 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:25 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

18:55 
Mistrzostwa Europy U19, Erywań, Armenia – grupa B: FRANCJA – NORWEGIA na żywo
sport.tvp.pl

18:55 
Mistrzostwa Europy U19, Erywań, Armenia – grupa B: IRLANDIA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl

19:00 1. Liga – 2. kolejka: FK TEPLICE – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Christian Gytkjaer, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

21:30
Magazyn TURBOKOZAK 
CANAL+ Sport HD

22:00 Major League Soccer: ATLANTA UNITED FC – D.C. UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

23:55
Mecz Towarzyski: LIVERPOOL FC – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


02:30 Gala Boksu, Las Vegas, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jan Piasecki – Roman Misiewicz, Norbert Dąbrowski, Przemysław Osiak

03:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: SIERGIEJ LIPINETS – JOHN MOLINA JR. na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Hubert Migaczew

04:30 Gala Boksu, Las Vegas, USA: YORDENIS UGAS – OMAR FIGUEROA JR. na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Hubert Migaczew

05:30 Gala Boksu, Las Vegas, USA: KEITH THURMAN – MANNY PACQUIAO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki – Hubert Migaczew


21:30 IEM, Chicago, USA – CS:GO: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 23:45 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


10:00 The Open, Portrush, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(do 13:30)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:30 The Open, Portrush, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(do 15:30)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 The Open, Portrush, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 17:30)
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


22:00 PGA Tour – Barbasol Championship, Nicholasville, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


11:25 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:55 Tour de France, Francja: ETAP 15 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski


17:25 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:45 Mistrzostwa Europy Juniorów, Boras, Szwecja: DZIEŃ 4 – SESJA PORANNA na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00
Diamentowa Liga, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:45 
Mistrzostwa Europy Juniorów, Boras, Szwecja: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:55 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa – 1/8 finału: HISZPANIA – JAPONIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


02:50 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 1 – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

12:55 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 1 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner


22:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Włoch: DZIEŃ 2 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Redakcja: Grzegorz Gac


11:00 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE na żywo
*(do 12:28)
Ipla

12:28 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 13:15)
Ipla

14:15 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 15:15)
Ipla

15:55 Rugby Europe Sevens Grand Prix Series, Łódź: MECZE FINAŁOWE na żywo
*(do 18:35)
Ipla


17:00 Mecz Towarzyski, Ostrowiec Świętokrzyski: POLSKA – BIAŁORUŚ na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:30 Plaża Open, Rybnik: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak (z Rybnika)


15:40 Plaża Open, Rybnik: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak (z Rybnika)


16:55 Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński (z Wisły)
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski, Mateusz Leleń

17:15
Letnie Grand Prix, Wisła: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30 Letnie Grand Prix, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Wisły)

19:30 
Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński (z Wisły)
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski, Mateusz Leleń


03:00 UFC Fight Night, San Antonio, USA: RAFAEL DOS ANJOS – LEON EDWARDS na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:35 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 4
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Filip Jastrzębowski


13:00 WTA Tour, Lozanna, Szwajcaria – finał: ALIZE CORNET – FIONA FERRO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – finał: PATRICIA MARIA TIG – ELENA RYBAKINA na żywo
*(o 22 lipca o 08:20  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Jońca

20:00 ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – finał: ATTILA BALAZS – DUSAN LAJOVIC na żywo
Ipla


01:20 ITU World Series, Montreal, Kanada: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:20 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Snetterton: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 19:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Sławomir Szymczak

17:20 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Snetterton: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 20:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Sławomir Szymczak


16:30 Speedway of Nations, Togliatti, Rosja – turniej finałowy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Marcin Majewski – Tomasz Bajerski (z Togliatti)
Reporter: Łukasz Benz


17:00 Speedway of Nations, Togliatti, Rosja – turniej finałowy: ZAWODY – DZIEŃ 2 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Togliatti)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie