Sport w TV: niedziela – 21 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 28. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Mateusz Borek, Maciej Kmita, Piotr Żelazny, Tomasz Lipiński

10:55
Ekstraliga kobiet – 13. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – CZARNI SOSNOWIEC 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Aneta Galek (z Łęcznej)

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Jacek Zieliński, Jerzy Engel, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Michał Żewłakow (z Grodziska Wielkopolskiego)

12:25 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: WARTA POZNAŃ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Michał Żewłakow (z Grodziska Wielkopolskiego)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

12:25 Serie A – 28. kolejka: HELLAS WERONA FC – ATALANTA BC 
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: STOMIL OLSZTYN – WIDZEW ŁÓDŹ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Reporter: Paulina Czarnota-Bojarska
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski


12:55 Premiership – 32. kolejka: CELTIC FC – RANGERS FC 


13:25 Bundesliga – 26. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:55 LaLiga Santander – 28. kolejka: GETAFE CF – ELCHE CF na żywo

Komentarz: Michał Kormacki – Tomasz Lipiński

14:25 FA Cup – 1/4 finału: CHELSEA FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:25 Eredivisie – 27. kolejka: AZ ALKMAAR – PSV EINDHOVEN 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Dariusz Kubicki

14:40 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adam Marchliński – Radosław Majdan (z Krakowa)

14:55 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: WISŁA KRAKÓW – PGE FKS STAL MIELEC 

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Radosław Majdan (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

14:55 Serie A – 28. kolejka: JUVENTUS FC – BENEVENTO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

15:25 Bundesliga – 26. kolejka: HERTHA BSC – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Premier League – 29. kolejka: WEST HAM UNITED FC – ARSENAL FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Zając

15:55 1. liga czeska – 24. kolejka: SK DYNAMO CZESKIE BUDZIEJOWICE – AC SPARTA PRAGA 


16:10 LaLiga Santander – 28. kolejka: VALENCIA CF – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:10 LaLiga Santander – 28. kolejka: VILLARREAL CF – CADIZ CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 Ligue 1 – 30. kolejka: LILLE OSC – NIMES OLYMPIQUE 

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Bojanowski

17:00 Magazyn LIGA+EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Sławomir Stempniewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Lubina)

17:30 FA Cup – 1/4 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny, Adam Targowski

17:55 FA Cup – 1/4 finału: LEICESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC 
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Piotr Szymczuk

17:55 Serie A – 28. kolejka: ACF FIORENTINA – AC MILAN 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

17:55 Bundesliga – 26. kolejka: SC FREIBURG – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

18:25 LaLiga Santander – 28. kolejka: ATLETICO MADRYT – CD ALAVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

18:25 
1. liga czeska – 24. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – SFC OPAWA 


19:25
II liga – 23. kolejka: GKS KATOWICE – GÓRNIK POLKOWICE na żywo

Komentarz: Aleksander Roj – Marcin Żewłakow (z Katowic)

19:55 Eredivisie – 27. kolejka: AFC AJAX – ADO DEN HAAG 


20:00 LaLiga Santander – 28. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban, Maciej Kruk

20:25 Premier League – 29. kolejka: ASTON VILLA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

20:40 Serie A – 28. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 LaLiga Santander – 28. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Bartłomiej Płonka


20:55 Ligue 1 – 30. kolejka: OLYMPIQUE LYON – PARIS SAINT-GERMAIN 
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Kuba Ostrowski
Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł


20:55 Liga NOS – 24. kolejka: SC BRAGA – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świerżyński

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Dariusz Michalczewski
Gość: Sebastian Kowalczyk

21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Dariusz Michalczewski

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

Studio: Mateusz Majak


09:30 Mistrzostwa Polski, Duszniki Zdrój: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO SENIOREK 

Komentarz: Piotr Gułajewski

10:20 Mistrzostwa Polski, Duszniki Zdrój: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO SENIORÓW 

Komentarz: Piotr Gułajewski

15:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska

17:15 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport News: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


07:50 Ski Classics – Tassasen Criterium 64, Vålådalen, Szwecja: BIEG NA 64 KM STYLEM KLASYCZNYM 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


13:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 25. kolejka: KS CONSTRACT LUBAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Adam Zakrzewski – Wojciech Jagoda


11:00 PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – The PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


18:55 Polska Hokej Liga – faza play-off, 1/2 finału: COMARCH CRACOVIA – GKS TYCHY na żywo

Komentarz: Marek Solecki – Roman Steblecki


14:30 Trofeo Alfredo Binda, Włochy: WYŚCIG KOBIET na żywo

Komentarz: Stanisław Brzósko – Arlena Sokalska


10:50 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS SKOKÓW 

Komentarz: Paweł Ulbrych

14:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG NA 10 KM 

Komentarz: Paweł Ulbrych


11:00 Basketball Super League – 25. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 

Komentarz: Radosław Spiak

13:00 
Liga ACB – 27. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – ACUNSA GBC 

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 
Energa Basket Liga – 30. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 easyCredit BBL – 24. kolejka: HAKRO MERLINS CRAILSHEIM – FC BAYERN MONACHIUM 

Komentarz: Jacek Łączyński

18:25 Liga ACB – 27. kolejka: VALENCIA BC – BARÇA LASSA 
*(o 20:05  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Bartosz Tomczak – Hubert Radke
Komentarz w Sportklubie: Piotr Wesołowicz

20:30 NBA: BOSTON CELTICS – ORLANDO MAGIC 

Komentarz: Bartosz Tomczak – Hubert Radke

00:05 Basketball Super League – 25. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – PETKIM SPOR 

Komentarz: Jacek Łączyński

02:20 Basketball Super League – 25. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE 

Komentarz: Piotr Wesołowicz


08:50 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 

Komentarz: Marcin Szafrański

10:00 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański

11:50 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 

Komentarz: Marcin Szafrański

13:45 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański


16:15 Puchar Świata, Aspen, USA: HALFPIPE 
*(22 marca o 10:07  w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


14:05 PGNiG Superliga – 17. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz: Michał Zawacki – Michał Matysik

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 22. kolejka: SC DHFK LIPSK – RHEIN-NECKAR LÖWEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

22:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 22. kolejka: SC MAGDEBURG – FÜSCHE BERLIN 

Komentarz: Tomasz Górski


12:40 Ekstraliga – 10. kolejka: ORKAN SOCHACZEW – JUVENIA KRAKÓW 

Komentarz: Robert Grzędowski – Kajetan Cyganik


17:30 Tauron Liga – faza play-off: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)


14:45 PlusLiga – 1/4 finału: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Łukasz Kadziewicz

18:00 SuperLega – 1/4 finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – ALLIANZ MILANO 
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy

20:30 PlusLiga – 1/4 finału: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Jastrzębia-Zdroju)


12:50 Puchar Świata Kobiet, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY 
Ipla
Komentarz: Jakub Pieczatowski


09:20 Puchar Świata, Berchtesgaden, Niemcy: SLALOM RÓWNOLEGŁY MIESZANY 
Ipla
Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Kanty Wolanty

14:05 Puchar Świata, Veysonnaz, Szwajcaria: SNOWBOARD CROSS DRUŻYNOWY 
*(o 18:15  w Eurosport 1 HD)
Ipla
Komentarz: Adam Probosz

19:50 Puchar Świata, Aspen, USA: HALFPIPE 
*(o 23:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


03:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: DEREK BRUNSON – KEVIN HOLLAND na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Marciniak – Albert Odzimkowski


16:45 Chess Champions Tour – Magnus Carlsen Invitational: FINAŁY – DZIEŃ 2 


04:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – finał: STEFANOS TSITSIPAS – ALEXANDER ZVEREV 
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

14:30 WTA Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – finał: MARGARITA GASPARIAN – DARIA KASATKINA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka


03:20 Repco Supercars Championship, Melbourne, Australia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

06:10 Repco Supercars Championship, Melbourne, Australia: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie