Sport w TV: niedziela – 22 maja 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Studio: Szymon Rojek – Wojciech Kowalczyk

12:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

12:35 I Liga – 32. kolejka: ARKA GDYNIA – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Gdyni)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

14:25 Jupiler League, grupa mistrzowska – 39. kolejka: CLUB BRUGGE KV – KV OOSTENDE na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Dominik Guziak

14:25
Jupiler League, grupa mistrzowska – 39. kolejka: RSC ANDERLECHT – SV ZULTE WAREGEM na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski

15:55
III Liga, grupa IV łódzko-mazowiecka – 31. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – POLONIA WARSZAWA na żywo
TVP 3sport.tvp.pl

16:25
Jupiler League, grupa mistrzowska – 39. kolejka: KAA GENT – KRC GENK premiera.200
Eleven Sports

18:15 Mecz towarzyski: ANGLIA – TURCJA na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:00
Magazyn RYWALE UEFA EURO 2016 premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

21:00
 Serie A – 2. kolejka: SAO PAULO FC – SC INTERNACIONAL na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Marcin Gazda

21:25
 
Puchar Króla, finał: FC BARCELONA – SEVILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD CANAL+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski (z Madrytu)

23:30
 
Serie A – 2. kolejka: SC RECIFE – BOTAFOGO na żywo
Eleven
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Paweł Wilkowicz

boks
03:00 Gala, Las Vegas, USA: ERISLANDY LARA – VANES MARTIROSYAN na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

golf
14:30 PGA European Tour – Dubai Duty Free Irish Open, Straffan, Irlandia: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD

hokej na lodzie
15:10
Mistrzostwa Świata Elity – mecz o 3. miejsce: ROSJA – USA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

19:35 
Mistrzostwa Świata Elity – Finał: FINLANDIA – KANADA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski

jeździectwo
17:45 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2016: NAGRODA RULERA na żywo
sport.tvp.pl

kolarstwo szosowe
14:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:30 
Giro d’Italia: ETAP 15 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:30 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

22:00 
Tour of California: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
02:30 Liga NBA – play-off: TORONTO RAPTORS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HDCANAL+ Sport Online

12:30
Liga ACB – 34. kolejka: MONTAKIT FUENLABRADA – UCAM MURCIA na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

19:50
Tauron Basket Liga – 1/2 Finału: ROSA RADOM – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport NewsIpla

lekkoatletyka
18:00 Diamentowa Liga, Rabat, Maroko: ZAWODY na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

piłka ręczna mężczyzn
14:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 Puchar Polski – mecz o 3 miejsce: PGE STAL MIELEC – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Wojciech Nowiński

17:00 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 Handball Bundesliga – 32. kolejka: MT MELSUNGEN – THW KIEL na żywo
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk

17:30 Puchar Polski – Finał: VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Wojciech Nowiński

19:20 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Handball Bundesliga – 32. kolejka: HSG WETZLAR – RHEIN-NECKAR LOWEN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk

pływanie
10:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 14 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:00 Mistrzostwa Europy, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 14 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

rajdy samochodowe
10:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: OS 17 FAFE 1 na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

13:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: OS 19 FAFE 2 (POWER STAGE)  na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: POSUMOWANIE DNIA premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

23:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

siatkówka kobiet
03:00 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: DOMINIKANA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

05:45 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich:  TAJLANDIA – PERU na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: WŁOCHY – KAZACHSTAN na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:10 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: JAPONIA – HOLANDIA premiera.200
Polsat Sport HDIpla

siatkówka plażowa mężczyzn
02:00 World Tour, Cincinaati, USA: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport NewsIpla


03:00 World Tour, Cincinaati, USA: FINAŁ na żywo
Polsat Sport NewsIpla

sporty ekstremalne
10:30 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

tenis
11:00 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

17:45 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto 3, Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplapolsatsport.pl


09:10 
Moto 2, Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplapolsatsport.pl


09:40 
Moto GP, Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplapolsatsport.pl


11:00 
Moto 3, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplapolsatsport.pl


12:20
 Moto 2, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplapolsatsport.pl

14:00
 Moto GP, Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplapolsatsport.pl

23:00
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG I premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

23:30
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG II premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

żużel
13:15 
Nice Polska Liga – 7. kolejka: SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
TVP 3sport.tvp.pl

16:00
 Czarny charakter – „Speedway na Narodowym”: MAGAZYN premiera.200
nSport+ HD

16:30 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski – Mirosław Kowalik (z Torunia)
Re
porter: Jakub Zborowski

17:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: GET WELL TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Edward Durda – Sławomir Kryjom (z Torunia)

19:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Michał Łopaciński – Dariusz Śledź (z Zielonej Góry)
Repor
terzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych

19:30 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: Ekantor.pl FALUBAZ ZIELONA GÓRA – STAL GORZÓW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Zielonej Góry)

21:45 
PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko – Przemysław Termiński, Jacek Fratczak, Robert Wardzała, Leszek Demski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie