Sport w TV: niedziela – 23 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – finał: PARIS SAINT-GERMAIN – FC BAYERN MONACHIUM 08:07 1. Liga – 1. kolejka: FC ZBROJOVKA BRNO – AC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – finał: PARIS SAINT-GERMAIN – FC BAYERN MONACHIUM


08:07 1. Liga – 1. kolejka: FC ZBROJOVKA BRNO – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

09:55 A-League – play-off, 1/4 finału: BRISBANE ROAR FC – WESTERN UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Jacek Zieliński, Zbigniew Mandziejewicz, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

12:10 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Piotr Domagała, Adam Westfal

12:25 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WISŁA PŁOCK – PGE FKS STAL MIELEC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Płocka)

12:30 Puchar Polski – 1/32 finału: GÓRNIK POLKOWICE – ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lach

14:40 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Grodziska Wielkopolskiego)
Reporterzy: Maciej Klimek, Filip Surma

14:50 Puchar Polski – 1/32 finału: BYTOVIA BYTÓW – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Polsat Sport HDIpla

14:55 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WARTA POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Grodziska Wielkopolskiego)

17:00 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

17:25 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
18:00 Liga Mistrzów UEFA – finał: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Michał Żewłakow, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

20:00 Liga Mistrzów UEFA – finał: STUDIO na żywo
*(również o 22:55)

Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Robert Podoliński, Jerzy Dudek

20:50 Liga Mistrzów UEFA – finał: PARIS SAINT-GERMAIN – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w PSP 1: Bożydar Iwanow (z Lizbony)
Komentarz w TVP 1: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak

21:55 LaLiga SmartBank – play-off, finał: GIRONA FC – ELCHE CF 
Ipla
Komentarz: Marcin Gazda – Mateusz Majak

22:30
1. Liga – 1. kolejka: SK DYNAMO CZESKIE BUDZIEJOWICE – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA na żywo
Ipla


01:30 Gala Boksu, Las Vegas, USA: ELEDIER ALVAREZ – JOE SMITH JR 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra

02:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: SHAWN PORTER – SEBASTIAN FORMELLA 

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Grzegorz Proksa


16:30 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 14 
sport.tvp.pl


13:00 PGA European Tour – Wales Open, Newport, Walia: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – The Northern Trust, Norton, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


12:00 Mistrzostwa Hiszpanii: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

14:30 Mistrzostwa Francji: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut


02:30 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

19:00 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz


08:00 Seiko Golden Grand Prix, Tokio, Japonia: MITYNG na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka

16:00 Diamentowa Liga, Sztokholm, Szwecja: MITYNG na żywo
Ipla
Komentarz: Artur Partyka


12:50 Ekstraliga – 2. kolejka: RC ORKAN SOCHACZEW – OKS SKRA WARSZAWA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


17:30 11. Memoriał Józefa Gajewskiego, Suwałki: INDYKPOL AZS OLSZTYN – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera, Damian Dacewicz

20:00
 11. Memoriał Józefa Gajewskiego, Suwałki: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


10:07 World Tour, Baden, Austria: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 12:00)
Ipla

13:55 Plaża Open, Białystok: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Piotr Dębowski (z Białegostoku)
Reporter: Aleksandra Rajewska

14:00 World Tour, Baden, Austria: MECZ O 3. MIEJSCE 
Ipla

15:00 World Tour, Baden, Austria: MECZ FINAŁOWY 
Ipla


12:07 World Tour, Baden, Austria: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 14:00)
Ipla
Komentarz: Bartosz Heller

15:00 Plaża Open, Białystok: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Piotr Dębowski (z Białegostoku)
Reporter: Aleksandra Rajewska

18:30 World Tour, Baden, Austria: MECZ O 3. MIEJSCE
Ipla
Komentarz: Bartosz Heller

19:30 World Tour, Baden, Austria: MECZ FINAŁOWY
Ipla
Komentarz: Bartosz Heller


16:15 Letnie Grand Prix, Wisła: SERIA PRÓBNA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Wisły)

17:00 Letnie Grand Prix, Wisła: STUDIO 
*(o 17:05 również w TVP Sport HD, również o 19:10)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Kamil Wolnicki, Jakub Pieczatowski
Studio w Eurosporcie 1: Kacper Merk – Jakub Kot (z Wisły)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski (z Wisły)
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebastian Parfjanowicz, Aleksander Roj

17:25 Letnie Grand Prix, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Wisły)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Wisły)


02:30 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: PEDRO MUNHOZ – FRANKIE EDGAR na żywo 
Ipla
Komentarz: Tomasz Marciniak – Paweł Wyrobek


01:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: DENIS SHAPOVALOV – MARIN CILIC 
Ipla

01:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: ALISON RISKE – AMANDA ANISIMOVA 
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: CASPER RUUD – DIEGO SCHWARTZMAN 
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

17:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1. runda: ANETT KONTAVEIT – DARIA KASATKINA 
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: DANIEL EVANS – ANDREY RUBLEV 
Ipla

19:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1. runda: LAURA SIEGEMUND – MARKETA VONDROUSOVA 
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 1. runda: JOHN ISNER – HUBERT HURKACZ 
*(od 22:30 w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

21:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 1. runda: SLOANE STEPHENS – CAROLINE GARCIA 
sport.tvp.pl

23:00 ATP World Tour 1000, Nowy Jork, USA – 2. runda: KEVIN ANDERSON – STEFANOS TSITSIPAS 
Polsat Sport HDIpla

23:00 WTA Tour, Nowy Jork, USA – 2. runda: KAROLINA PLISKOVA – VERONIKA KUDERMETOVA 
sport.tvp.pl


13:00 
Super League Triathlon, Rotterdam, Holandia: ZAWODY na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


08:40 
Moto3 – Grand Prix Styrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix Styrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:40 Moto2 – Grand Prix Styrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Styrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Styrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Styrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:25 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Snetterton, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Gac

17:25 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Snetterton, Wielka Brytania: WYŚCIG 3 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Gac


04:15 Virgin Australia Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 2 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

06:40 Virgin Australia Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 3 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

10:00 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

10:40 DTM, Lausitz, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

12:40 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół

13:25 DTM, Lausitz, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

14:25 GT Open, Paul Ricard, Francja: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Szymon Tworz

15:00 FIA World Rallycross Championship, Höljes, Szwecja: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Krystian Sobierajski

19:00 NASCAR Xfinity Series, Dover, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

22:00 Nascar, Dover, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Krzysztof Woźniak


11:30 2. Liga Żużlowa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 4. kolejka: MSC WÖLFE WITTSTOCK – WILKI KROSNO na żywo


13:40
eWinner 1. liga żużlowa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Gollob (z Torunia)
Reporter: Karolina Wieszczycka

14:00 eWinner 1. liga żużlowa – 8. kolejka: EWINNER APATOR TORUŃ – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Piszcz (z Torunia)

16:00 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Robert Wardzała (z Rybnika)
Reporter: Piotr Bugajny

16:30 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: PGG ROW RYBNIK – MOTOR LUBLIN na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Krzysztof Cegielski (z Rybnika)

18:45 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Grzegorz Zengota (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Grzegorz Zengota, Piotr Świderski, Tomasz Dryła (z Zielonej Góry)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki