Sport w TV: niedziela – 24 kwietnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

12:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartosz Gleń, Żelisław Żyżyński

11:55 Liga BBVA – 35. kolejka: LEVANTE UD – ATHLETIC CLUB na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 35. kolejka: FROSINONE CALCIO – US PALERMO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Radosław Majdan

12:35 I Liga – 27. kolejka: ROZWÓJ KATOWICE – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Mateusz Majak


13:55 Ligue 1 – 35. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC NANTES na żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

14:55 Serie A – 35. kolejka: TORINO FC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:00 Premier League – 35. kolejka: SUNDERLAND AFC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:10
 
Ekstraklasa, spadkowa – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma

15:25 
Ekstraklasa, spadkowa – 33. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma

15:15 Bundesliga – 31. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – TSG 1899 HOFFENHEIM na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


15:55 Liga BBVA – 35. kolejka: SEVILLA CF – REAL BETIS na żywo
Eleven

Komentarz: Patryk Mirosławski – Michał Gąsiorowski

16:55 Premier League – 35. kolejka: LEICESTER CITY – SWANSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD Canal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:00 
Puchar Anglii, półfinał: CRYSTAL PALACE – WATFORD FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:30 Bundesliga – 31. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – 1. FSV MAINZ na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


17:30 
Ekstraklasa, grupa spadkowa – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD  

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Michał Wodziński, Adam W
estfal

17:55 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 33. kolejka: PIAST GLIWICE – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ HD  Canal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Michał Wodziński, Adam W
estfal

18:10 Liga BBVA – 35. kolejka: GETAFE CF – VALENCIA CF na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:25 Primeira Liga – 31. kolejka: VITORIA GUIMARAES – ESTORIL na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

19:30 Bundesliga – 31. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD  Canal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:00
Premier Liga – 25. kolejka: CSKA MOSKWA – DYNAMO MOSKWA premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Leszek Bartnicki

20:40 Serie A – 35. kolejka: ACF FIORENTINA – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

21:00 
Ligue 1 – 35. kolejka: STADE RENNES – FC MONACO na żywo
Eleven

Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

22:10
Premier Liga – 25. kolejka: FK ROSTÓW – ZENIT ST. PETERSBURG premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

23:00
Magazyn SPORT+premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński

futsal
20:30 Puchar UEFA – Finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:00 
Puchar UEFA – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

golf
06:30 PGA European Tour – Shenzhen International, Shenzhen, Chiny: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
16:10 Mistrzostwa Świata dywizji 1A, Katowice, Polska: STUDIO na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

16:30 Mistrzostwa Świata dywizji 1A, Katowice, Polska: POLSKA – KOREA PŁD. na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:55 Mistrzostwa Świata dywizji 1A, Katowice, Polska: AUSTRIA – JAPONIA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

kolarstwo szosowe
14:00 Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

12:00
Wyścig dookoła Turcji: ETAP 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz: Adam Probosz

23:10 Kronika wyścigu kolarskiego szlakiem walk mjr Hubala: ETAP 3 premiera.200
Polsat Sport News

koszykówka mężczyzn
12:30 Liga ACB – 29. kolejka: FC BARCELONA LASSA – REAL MADRYT na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

19:50 Tauron Basket Liga – 30. kolejka: ROSA RADOM- POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport NewsIpla

21:30 Liga NBA – play-off: HOUSTON ROCKETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

23:30
Liga ACB – 29. kolejka: BALONCESTO SEVILLA – MOVISTAR ESTUDIANTES  premiera.200
Sportklub

lekkoatletyka
10:00 Maraton, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
17:30 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: MKS SELGROS LUBLIN – START ELBLĄG na żywo
Polsat Sport HDIpla

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball Bundesliga – 28. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – TBV LEMGO na żywo
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

19:25 EHF Liga Mistrzów – 1/4 Finału: THW KIEL – FC BARCELONA LASSA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Robert Lis

rajdy samochodowe|
12:45 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: PODSUMOWANIE WYDARZEŃ DNIA premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

14:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: OS 16El CONDOR – COPINA na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

17:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: OS 18 El CONDOR – COPINA (POWER STRAGE) na żywo
Polsat Sport NewsIpla

siatkówka plażowa kobiet
07:00 World Tour, Fuzhou, Chiny: 1/2 FINAŁU premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

08:00
World Tour, Fuzhou, Chiny: 1/2 FINAŁU premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

09:30
World Tour, Fuzhou, Chiny: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

10:30
World Tour, Fuzhou, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

snooker
18:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
10:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

tenis
13:30 World Tour, Stuttgart, Niemcy – Finał: ANGELIQUE KERBER – LAURA SIEGEMUND na żywo
sport.tvp.pl

15:10 ATP World Tour 250, Bukareszt, Rumunia – Finał: LUCAS POUILLE – FERNANDO VERDASCO premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio

17:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – Finał: KEI NISHIKORI – RAFAEL NADAL na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

tenis stołowy
10:00 World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

10:45 
World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

11:30 
World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

12:15
 World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

13:45 
World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: FINAŁY GRY PODWÓJNEJ MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

14:15 
World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: FINAŁY GRY PODWÓJNEJ KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:00 
World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: FINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:45 
World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: FINAŁY KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto 3, Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

09:10 
Moto 2, Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

09:40 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

11:00 
Moto 3, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

12:20 
Moto 2, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

14:00 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

wyścigi samochodowe
13:15 Euroformuła Open, Estoril, Portugalia: II WYŚCIG na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

14:00 WTCC, Budapeszt, Węgry: I WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


17:00 WTCC, Budapeszt, Węgry: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

żużel
13:15 Nice Polska Liga – 5. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
TVP 3sport.tvp.pl

16:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko – Dawid Stachyra (z Tarnowa)
Reporterzy: Sergiusz Ryczel, Jakub Zborowski

17:00 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: UNIA TARNÓW – STAL GORZÓW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Michał Łopaciński – Robert Wardzała (z Tarnowa)

19:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Marcin Majewski – Mirosław Kowalik (z Grudziądza)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz


19:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄZ – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła – Grzegorz Zengota (z Grudziądza)

21:45 PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Robert Kościecha, Leszek Demski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie