Sport w TV: niedziela – 25 czerwca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa B: NIEMCY – KAMERUN


13:25 Chinese Super Liga – 14. kolejka: GUANGZHOU EVERGANDE TAOBAO FC – HEBEI CHINA FORTUNE na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzeju Strejlau

16:40
 Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa B: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan

16:50
 Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa B: NIEMCY – KAMERUN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Radosław Gilewicz

16:50
Puchar Konfederacji, Moskwa, Rosja – grupa A: CHILE – AUSTRALIA na żywo
*(od 17:20 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow

19:00 
Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa B: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan

21:00
Serie A – 10. kolejka: GREMIO PORTO ALEGRE – SC CORINTHIANS  na żywo
Ipla


05:00 World Super Series, Sydney, Australia: FINAŁ na żywo
Eurosport Player

 
17:45
Polska Liga Futbolu Amerykańskiego – finał: PANTHERS WROCŁAW – SEAHAWKS GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 PGA European Tour – BMW International Open, Moosinning, Niemcy: FINAŁ na żywo
*(od 15:00 w Sport 1 HD)
CANAL+ Sport HD

19:00 PGA Tour – Travelers Championship, Cincinnati, USA: FINAŁ na żywo


09:40 Mistrzostwa Polski, Gdynia, Polska: START DO WYŚCIGU ELITY MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:35 
Mistrzostwa Polski, Gdynia, Polska: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:30
 
Mistrzostwa Francji: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 15:15 w France 3)


14:35 
Mistrzostwa Polski, Gdynia, Polska: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

16:20
Mistrzostwa Włoch: WYŚCIG ELITY na żywo


18:00 Eurobasket – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

20:30 Eurobasket – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Lille, Francja: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 14:00 w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00
Mistrzostwa USA, Sacramento, USA: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


18:30 Puchar Świata, Wilno, Litwa: FINAŁ SZTAFET MIESZANYCH na żywo
Sportklub

21:45 Puchar Świata, Wilno, Litwa: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


05:30
Final Four Ligi Światowej- grupa 2 – mecz o 3. miejsce: HOLANDIA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:00
Final Four Ligi Światowej- grupa 2 – finał: SŁOWENIA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

15:30 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Ipla

16:30 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: FINAŁ na żywo
Ipla

18:00
Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: 1/2 FINAŁU premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


10:00 Riga Masters 2017, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00
Riga Masters 2017, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:30 
Riga Masters 2017, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


02:00 MMA Bellator #180: CHAEL SONNEN – WANDERLEI SILVA na żywo
CANAL+ Sport HD

22:00
Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


08:40 Moto3, Assen TT: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

09:10 
Moto2, Assen TT: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

09:40 
MotoGP, Assen TT: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
11:00 
Moto3, Assen TT: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
MotoGP, Assen TT: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:30 
Moto2, Assen TT: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
 Mistrzostwa Świata Motocross,Mantua, Włochy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


12:45 ETC Cup, Vila Real, PortugaliaWYŚCIG I na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:00 WTCC, Vila Real, PortugaliaWYŚCIG II na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
14:00 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

14:40 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: WYŚCIG na żywo
Ipla

17:15 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 WTCC, Vila Real, PortugaliaWYŚCIG OTWARCIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 WTCC, Vila Real, PortugaliaWYŚCIG GŁÓWNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
NASCAR, Sonoma, USA: WYŚCIG na żywo


12:30 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – finał: ROGER FEDERER – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:30
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – finał: PETRA KVITOVA – ASHLEIGH BARTY na żywo
sport.tvp.pl

15:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – finał: MARIN CILIĆ – FELICIANO LOPEZ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


19:00 Louis Vuitton America’s Cup: MATCH na żywo
CANAL+ Sport HD


14:45 Nice 1.Liga Żużlowa – 4. kolejka:   RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW  na żywo
Ipla


16:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: ROW RYBNIK – CASH BROKER STAL GORZÓW  na żywo
 Canal+ Sport Online


18:30 
PGE Ekstraliga: STUDIO na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FOGO UNIA LESZNO na żywo
 Canal+ Sport Online


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
17:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie