Sport w TV: niedziela – 26 czerwca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:55 (sb/nd) Copa America, Stany Zjednoczone – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Marcin Gabor

13:00
UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport 2 HD

14:55 UEFA Euro 2016 – 1/8 finału: FRANCJA – IRLANDIA na żywo
Polsat Sport 2 HD
Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Lyonu)

17:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport 2 HD

17:55 UEFA Euro 2016 – 1/8 finału: NIEMCY – SŁOWACJA na żywo
Polsat Sport 2 HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Włodzimierz Lubański (z Lille)

20:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport 2 HDPolsat HD

20:55 UEFA Euro 2016 – 1/8 finału: WĘGRY – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport 2 HDPolsat HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober (z Tuluzy)

20:55 
Serie A – 11. kolejka: SANTOS FC – FC SAO PAULO na żywo
Eleven

23:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport 2 HDPolsat HD

23:25 
Serie A – 11. kolejka: SPORT RECIFE – AF CHAPECOENSE na żywo
Eleven

23:55 UEFA Euro 2016: PODSUMOWANIE DNIA na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport 2 HDPolsat Sport News

boks
03:00 Gala, Nowy York, USA: KEITH THURMAN – SHAWN PORTER na żywo
CANAL+ Sport HD

golf
12:30 PGA European Tour – BMW International Open, Pulheim, Niemcy: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport HD

judo
17:00 Grand Prix, Bukareszt, Rumunia: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo

kajakarstwo
10:00 Mistrzostwa Europy. Moskwa, Rosja: FINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00
Mistrzostwa Europy. Moskwa, Rosja: FINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

kolarstwo szosowe
15:00 Mistrzostwa Francji: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:00 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

lekkoatletyka
12:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

16:05 Mistrzostwa Polski, Bydgoszcz: DZIEŃ 3 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Bydgoszczy)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

siatkówka kobiet
07:15 World Grand Prix – grupa 1: HOLANDIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:00 
World Grand Prix – grupa 1: SERBIA – TAJLANDIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

09:45 
World Grand Prix – grupa 1: CHINY – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 
World Grand Prix – grupa 1: JAPONIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

13:30 
World Grand Prix – grupa 1: WŁOCHY – BELGIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

16:30 
World Grand Prix – grupa 1: TURCJA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

siatkówka mężczyzn
02:00 Liga Światowa – grupa 1: USA – AUSTRALIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

15:30 
Liga Światowa – grupa 1: AUSTRALIA – BELGIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

16:00 
Liga Światowa – grupa 1: BUŁGARIA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

16:30 Liga Światowa – grupa 1: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 Liga Światowa – grupa 1: ARGENTYNA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00 
Liga Światowa – grupa 1: IRAN – SERBIA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

19:30 Liga Światowa – grupa 1: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

20:05 Liga Światowa – grupa 1: POLSKA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIpla


22:30 
Liga Światowa – grupa 1: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

23:30 
Liga Światowa – grupa 1: USA – WŁOCHY premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

sporty ekstremalne
09:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
12:30 Magazyn WIMBLEDON PREVIEV premiera.200
Polsat Sport HDIpla

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto 3, Grand Prix Holandii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl


09:10 
Moto 2, Grand Prix Holandii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl

09:40 
Moto GP, Grand Prix Holandii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl

11:00 
Moto 3, Grand Prix Holandii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl

12:20
 Moto 2, Grand Prix Holandii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl

14:00
 Moto GP,Grand Prix Holandii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIplaPolsatSport.pl

15:00 Mistrzostwa Świata, Mantova, Włochy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:30 Mistrzostwa Świata, Mantova, Włochy : ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


16:00
Mistrzostwa Świata, Mantova, Włochy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


17:00
Mistrzostwa Świata, Mantova, Włochy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


11:10 ETC Cup, Vila Real, Portugalia: WYŚCIG I na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:30  ETC Cup, Vila Real, Portugalia: WYŚCIG II na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:00 FIA World Touring Car Championship, Vila Real, Portugalia: WYŚCIG OTWARCIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00 
FIA World Touring Car Championship, Vila Real, Portugalia: WYŚCIG GŁÓWNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

żużel
13:15 
Nice Polska Liga – 12. kolejka: POLONIA BYDGOSZCZ – ORZEŁ ŁÓDŹ  na żywo
TVP-Sport-HDTVP 3sport.tvp.pl

Komentarz: Hubert Malinowski (z Bydgoszczy)
Studio: Paweł Pezdan (z Bydgoszczy)
Reporterzy: Filip Czy
szanowski, Marcin Gebel

16:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD


17:00 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: ROW RYBNIK – Ekantor.pl FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
nSport+ HD


19:00 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD


19:30 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: GET WELL TORUŃ – FOGO UNIA LESZNO na żywo
nSport+ HD


21:45 
PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo
nSport+ HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie