Sport w TV: niedziela – 26 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

12:10
 1 Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Gdyni)

12:25 
1 Liga – 27. kolejka: ARKA GDYNIA – WISŁA PŁOCK na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Gdyni)

12:30 Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski

12:55
T-Mobile Ekstraklasa – 29. kolejka: PIAST GLIWICE – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Gliwic)
Reporterzy: Adam Westfal, Żelisław Żyżyński

14:25
Premier League – 34. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25 
Eredevisie – 32. kolejka: PEC ZWOLLE – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55
Serie A – 32. kolejka: TORINO FC – JUVENTUS FC na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Filip Surma

15:00 
Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski

15:25 
T-Mobile Ekstraklasa – 29. kolejka: LECHIA GDAŃSK – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wrób
lewski

15:25 
Bundesliga – 30. kolejka: SC PADERBORN 07 – WERDER BREMA na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Dariusz Pasieka

16:55 
Premier League – 34. kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:30 
Magazyn GRANA NIEDZIELA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski

17:25
Bundesliga – 30. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz

17:55 
T-Mobile Ekstraklasa – 29. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE na żywo

Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


18:25
Premier Liha – 21. kolejka: SZACHTAR DONIECK – DYNAMO KIJÓW na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:10 
Primeira Liga – 30. kolejka: BOAVISTA PORTO – VITÓRIA SETÚBAL na żywo
Sportklub

20:20
 
Eredevisie – 32. kolejka: FC GRONINGEN – FEYENOORD ROTTERDAM premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

20:40 
Serie A – 32. kolejka: SSC NAPOLI – UC SAMPDORIA na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:55 
Ligue 1 – 34. kolejka: STADE DE REIMS – OLYMPIQUE LYON na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Stefan Białas

20:55
Liga BBVA – 32. kolejka: CELTA VIGO – REAL MADRYT na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

22:55
Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 2 HD

23:00 
Premier Liga – 25. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – ARSENAŁ TUŁA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

23:00
Magazyn SPORT+ premiera.200
Canal+ Family HD

boks
02:00 Gala, New York, USA: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

03:00 
Gala, New York, USA: WŁADIMIR KLICZKO – BRYANT JENNINGS na żywo
polsat-sport-hd.120

futbol australijski
08:30 Liga Futbolu Australijskiego – 4. kolejka: WESTERN BULLDOGS – ADELAJDA CROWS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

futsal
19:30 Puchar UEFA – Finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD

golf
06:30 PGA European Tour, Volvo China Open, Chiny: FINAŁ na żywo
Canal+ Family HD

kolarstwo szosowe
11:15
Wyścig Dookoła Turcji: ETAP 1 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

14:00 Wyścig Dookoła Chorwacji: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Stanisław Brzósko

14:15 
Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Krzysztof Wyrzykowski, Dariusz Baranowski

koszykówka mężczyzn
12:30
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

12:40
Liga ACB – 30. kolejka: CAI ZARAGOZA – FC BARCELONA na żywo
Sportklub

16:45 
Liga ACB – 30. kolejka: BALONCESTO SEVILLA – UNICAJA premiera.200
Sportklub

19:50
Tauron Basket Liga – 30. kolejka: PGE TURÓW ZGORZELEC – STELMET ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport News

21:30
Liga NBA – play-off: LOS ANGELES CLIPPERS – SAN ANTONIO SPURS (IV MECZ) na żywo

Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

lekkoatletyka
10:00 Zawody, Londyn, Wlk. Brytania: MARATON na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Paweł Ulbrych – Janusz Rozum

piłka ręczna mężczyzn
14:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

15:00
Puchar Polski – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-hd.120

17:00 
Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

17:30
Puchar Polski – Finał: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-hd.120

18:30
Liga ASOBAL – 27. kolejka: HELVETIA ANAISTASUNA – FRIGORÍFICOS MORRAZO na żywo
Sportklub

19:30 
Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

rajdy samochodowe
16:20 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

17:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: OS 12 POWER STAGE – EL CONDOR na żywo
Polsat Sport Extra HD

siatkówka mężczyzn
16:35 Krispol 1. Liga – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

siatkówka plażowa kobiet
07:55 World Tour, Fouzhou, Chiny: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HD

08:55 
World Tour, Fouzhou, Chiny: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD

snooker
17:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty walki
18:00
MMA PLMMA 54, Włocławek, Polska: BARTŁOMIEJ BARTNICKI – BŁAŻEJ WÓJCK premiera.200
Orange sport

22:00
Magazyn
WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
12:30 
ATP 250 World Tour, Bukareszt, Rumunia –  Finał: JIRI VESELY – GUILLERMO GARCIA-LOPEZ na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

14:00
WTA World Tour, Stuttgart, Niemcy – Finał: CAROLINE WOZNIACKI – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

17:30 
ATP 500 Word Tour, Barcelona, Hiszpania –  Finał:
 KEI NISHIKORI – PABLO ANDUJAR na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Dawid Olejniczak


wyścigi samochodowe
12:50 Euroformula Open, La Castellet, Francja: 2. WYŚCIG na żywo
Polsat Sport News

13:15 
World Series by Renault, Aragon, Hiszpania: 2. WYŚCIG na żywo
Eurosport HD

Komentarz: Grzegorz Gac

22:30 
Rallycrossowe Mistrzostwa Świata, Montalegro, Portugalia: WYŚCIG  premiera.200
Polsat Sport Extra HD

zapasy
10:55 Mistrzostwa Polski w Zgierzu: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

żużel
13:15 Nice Polska Liga: KS ORZEŁ ŁÓDŹ – ŁĄCZYŃSKI CARBON START GNIEZNO na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Łodzi)
Studio: Sebastian Parfjanowicz (z Łodzi)
Reporter: Filip Czyszanowski


16:30 PGE Ekstraliga: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski (z Rzeszowa)
Reporter: Gabriel Waliszko

17:00
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: PGE STAL RZESZÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Rzeszowa)
Reporter: Gabriel Waliszko

19:00 
PGE Ekstraliga: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński (z Grudziądza)
Reporter: Łukasz Benz

19:30 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: GKM GRUDZIĄDZ – MONEYmakesMONEY.pl STAL GORZÓW WLKP. na żywo

Komentarz: Piotr Olkowicz (z Grudziądza)
Reporter: Łukasz Benz

21:45 
PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Wilkosz, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski