Sport w TV: niedziela – 26 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 38. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER UNITED FC


02:00 Major League Soccer – 1/8 finału: ORLANDO CITY SC – MONTREAL IMPACT 
Ipla

04:30 Major League Soccer – 1/8 finału: PHILADELPHIA UNION – NEW ENGLAND REVOLUTION 
Ipla

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Maciej Sawicki, Tomasz Hajto, Dariusz Wdowczyk, Zbigniew Boniek

16:55 Premier League – 38. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:55 Premier League – 38. kolejka: MULTI PREMIER LEAGUE na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Filip Surma

16:55 Premier League – 38. kolejka: CHELSEA FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 Premier League – 38. kolejka: CRYSTAL PALACE – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

16:55 Premier League – 38. kolejka: NEWCASTLE UNITED – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Krzysztof Marciniak

16:55 Premier League – 38. kolejka: MANCHESTER CITY FC – NORWICH CITY FC na żywo

Komentarz: Tomasz Ćwiąkała

16:55 Premier League – 38. kolejka: WEST HAM UNITED – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała

16:55 Premier League – 38. kolejka: ARSENAL FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński

17:10 Serie A – 36. kolejka: BOLOGNA FC – US LECCE na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

17:55 Eliteserien – 10. kolejka: VIKING FK – SARPSBORG 08 


17:55 Eliteserien – 10. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – STROMSGODSET IF 


17:55 Eliteserien – 10. kolejka: IK START – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 10. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – MJONDALEN IF 


17:55 Eliteserien – 10. kolejka: FK BODO/GLIMT – MOLDE FK 


19:00 Premier League – 38. kolejka: CEREMONIA MISTRZOWSKA 
CANAL+ Sport HD

19:10 Serie A – 36. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 21:30 i 23:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

19:15 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

19:25 Serie A – 36. kolejka: HELLAS WERONA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

19:25 Serie A – 36. kolejka: AS ROMA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

19:25 Championship – play-off, 1/2 finału: SWANSEA CITY AFC – BRENTFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:25 Serie A – 36. kolejka: CAGLIARI CALCIO – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

20:25 Eliteserien – 10. kolejka: FK HAUGESUND – ROSENBORG BK 


21:40 Serie A – 36. kolejka: JUVENTUS FC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak


16:00 Polska Liga World of Tanks: DZIEŃ 11 na żywo


21:00 PGA Tour – 3M Open, Blaine, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


22:45 NBA Classic Games: SUPER SONICS – DENVER NUGGETS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz


21:30 World Matchplay, Milton Keynes, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Kacper Merk


09:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Kraków: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – STAL NYSA 
Ipla

11:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Kraków: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – MKS BĘDZIN 
Ipla

12:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Kraków: STAL NYSA – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HDIpla

14:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Kraków: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HDIpla

15:30 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Kraków: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – STAL NYSA 
Polsat Sport HDIpla

17:00 PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Kraków: MKS BĘDZIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HDIpla


19:00 Mecz Towarzyski, Łódź: STUDIO na żywo
*(również o 22:00)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Łodzi)

20:00 Mecz Towarzyski, Łódź: WEWNĘTRZNY SPARING na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Łodzi)


14:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
*(do 18:00 i od 20:00)
Ipla


02:00 UFC Fight Night, Abu Zabi, ZEA: ROBERT WHITTAKER – DARREN TILL na żywo 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


08:20 Moto3 – Grand Prix Andaluzji: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

08:50 MotoGP – Grand Prix Andaluzji: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:20 Moto2 – Grand Prix Andaluzji: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Andaluzji: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Andaluzji: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Andaluzji: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


14:00 eWinner 1. Liga – 3. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA – LOKOMOTIV DAUGAVPILS 

Komentarz: Edward Durda

16:00 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Grudziądza)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Grudziądza)

18:45 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Piotr Świderski (z Częstochowy)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Częstochowy)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Jacek Gajewski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie