Sport w TV: niedziela – 26 marca 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa C:  ANGLIA – UKRAINA


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING

Studio: Michał Kołodziejczyk – Jacek Kurowski, Filip Surma, Mirosław Żukowski,  Łukasz Olkowicz

10:20
 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL
*(dogrywka o 12:20 tylko na polsatsport.pl)

Studio: Bożydar Iwanow – Maciej Żurawski, Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto


13:40 Magazyn 7 DNI SPORTU

Studio: Piotr Sobczyński – Szymon Kołecki, Ewa Piątkowska, Jarosław „Pasha Biceps” Jarząbkowski


13:55 League One -38. kolejka: FOREST GREEN ROVERS – SHEFFIELD WEDNESDAY

Komentarz: Michał Skiba

14:50 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa H:  KAZACHSTAN – DANIA

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Maciej Żurawski

17:15 Reprezentacja Albanii: KONFERENCJA PRASOWA


17:30 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa C:  STUDIO

Studio: Mariusz Jankowski – Sebastian Mila, Janusz Michalik

17:50 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa C:  ANGLIA – UKRAINA
*(od 17:55 w TVP Sport)


Komentarz w TVP:  Sławomir Kwiatkowski – Igor Lewczuk
Komentarz w PSE: Sebastian Chabiniak – Piotr Kobierecki
Komentarz w Radio Gol 1: Antoni Malinowski


17:50 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa H:  SŁOWENIA – SAN MARINO


17:50 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa J:  LIECHTENSTEIN- ISLANDIA


20:35 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa C:  MALTA – WŁOCHY

Komentarz w Polsacie Sport Fight: Marcin Lepa – Piotr Czachowski
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

20:35 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa J:  LUKSEMBURG – PORTUGALIA

Komentarz: Szymon Rojek – Paweł Kozub

20:35 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa J:  SŁOWACJA- BOŚNIA I HERCEGOWINA

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

20:35 Eliminacje do ME 2024 – 2. kolejka , Grupa H:  IRLANDIA PÓŁNOCNA – FINLANDIA


20:55 LaLiga Smartbank – 33. kolejka:  UD LAS PALMAS – SPORTING GIJON

Komentarz: Remigiusz Kula – Dominik Woźniak


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2024

Redakcja: Marcin Lepa, Robert Zieliński


12:00 Liga F – 23. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – ATLETICO MADRYT


12:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: BROMMAPOJKARNA – UPSALE FOTBOLL


12:55 Frauen-Bundesliga – 16. kolejka: HOFFENHEIM – ESSEN


12:55 Frauen-Bundesliga – 16. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – FREIBURG

Komentarz: Piotr Chłystek

13:35 FA Women’s Super League – 16. kolejka: MANCHESTER CITY – CHELSEA

Komentarz: Dawid Szymczak

14:25 Serie A Femmimile – playoffy, grupa mistrzowska,, 2. kolejka: MILAN – FIORENTINA


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: HÄCKEN – DJURGÄRDEN


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: KRISTIANSTAD – IFK KALMAR


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: ÖREBRO – LINKÖPING


15:20 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: HAMMARBY – VITSJÖ


12:00 Liga F – 23. kolejka: LEVANTE – REAL SOCIEDAD


13:00 Orlen Polish Open, Tarnów, finał: ??? – ???

Komentarz: Marcin Cisowski (z Tarnowa)


10:55 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO STYLEM KLASYCZNYM NA 20 KM KOBIET


03:00 Gala boksu zawodoweg0- Gala w Fresno, Fresno, USA: JOSE RAMIREZ – RICHARD COMMEY

Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera

03:00
 Premier Boxing Champions, Las Vegas, USA: DAVID BENAVIDEZ – CALEB PLANT

Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta


10:00 LGT World Women’s Curling Championship, Sandviken, Szwecja – mecz o 3. miejsce: KANADA – SZWECJA

Komentarz: Adam Sterczewski – Maciej Cesarz


15:00 LGT World Women’s Curling Championship, Sandviken, Szwecja – finał: NORWEGIA – SZWAJCARIA
*(o 21:00 w Eurosporcie 1)

Komentarz w Eurosporcie: Marianna Bandych
Komentarz w PSP 1: Adam Sterczewski – Maciej Cesarz


13:00 EuropeanTour-  European Darts Open, Leverkusen, Niemcy, 3. kolejka i 1/4 finału:  DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 EuropeanTour-  European Darts Open, Leverkusen, Niemcy, 3. kolejka i 1/4 finału:  PÓŁFINAŁY I FINAŁ

Komentarz: Kuba Łokietek


02:30 CCT North America Series 2 Playoffy: DZIEŃ 5


11:00 Esport – E-Premier League: DZIEŃ 2


16:00 World Players Championship – Dell Technologies Match Play, Austin, USA: FINAŁ

Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin

20:00 PGA Tour – Corales Championship, Puntacana, Dominikana: RUNDA 4


00:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – TORONTO MAPLE LEAFS


00:05 NHL: DALLAS STARS – VANCOUVER CANUCKS


00:05 NHL: MONTREAL CANADIENS – COLUMBUS BLUE JACKETS


00:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – OTTAWA SENATORS


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – WASHINGTON CAPITALS


04:05 NHL: EDMONTON OILERS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


04:35 NHL: ANAHEIM DUCKS – ST.LOUIS BLUES


14:40 Polska Hokej Liga – Tychy, Finał: STUDIO

Studio: Olga Rybicka (z Tychów)
Reporterka: Anna Kozińska

14:55 Polska Hokej Liga – Tychy, Finał: GKS TYCHY – GKS KATOWICE

Komentarz:  Jacek Laskowski – Patryk Rokicki (z Tychów)

21:05 NHL: ARIZONA COYOTES – COLORADO AVALANCHE


23:05 NHL: CAROLINA HURRICANES – BOSTON BRUINS

Komentarz: Patryk Rokicki – Marcin Iwankiewicz


14:00 Turniej Wielkiego Szlema, Tbilisi, Gruzja: DZIEŃ 3


08:30 ABSA Cape Epic, RPA: DZIEŃ 8


12:15 UCL World Tour – Wyścig dookoła Katalonii,  Katalonia, Hiszpania: ETAP 7– BARCELONA 


14:15 UCL World Tour – Gandawa-Wevelgem, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


17:15 UCL World Tour – Gandawa-Wevelgem, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


09:50 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS SKOKÓW MĘŻCZYZN


12:55 Liga ACB – 24. kolejka: LENOVO TENERIFE – GRAN CANARIA 

Komentarz: Bartosz Tomczak – Waldemar Kijanowski

16:55 Liga ACB – 24. kolejka: CAZOO BASKONIA – SURNE BILBAO BASKET

Komentarz: Dominik Woźniak – Szymon Szewczyk


17:20 Energa Basket Liga – 24. kolejka: TREFL SOPOT – ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA

Komentarz: Adam Romański – Marek Popiołek


19:00 LNB Pro A – 25. kolejka: CSP LIMOGES – AS MONACO


21:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – CHICAGO BULLS

Komentarz: Bartosz Tomczak – Mirosław Noculak


07:50 ISU World Figure Skating Championships Saitama, Saitama, Japonia: POKAZY MISTRZÓW
*(od 08:00 do 10:20 również w Polsacie Sport,  od 10:20 w PSE))

Komentarz: Agnieszka Iwańska


13:55 Liga Mistrzyń – 1/2 finału: TEAM ESBJERG – BREST BRETAGNE HANDBALL


15:55 Liga Europejska – 1/4 finału: BORUSSIA DORTMUND – LES NEPTUNES DE NANTES


13:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 24. kolejka: KIEL – FUCHSE BERLIN

Komentarz: Tomasz Górski


16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 24. kolejka: HANNOVER-BURGDORF – MELSUNGEN


20:25 PGNIG Superliga – 20. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – CHROBRY GŁOGÓW

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Marcin Lijewski (z Gdańska)


13:50 Ekstraliga Rugby – 11. kolejka: LECHIA GDAŃSK – JUVENIA KRAKÓW


15:50 Puchar Sześciu Narodów kobiet, 1. kolejka: FRANCJA – WŁOCHY


15:55 Premiership Rugby – 21. kolejka: BATH RUGBY – EXETER CHIEFS


14:45 PlusLiga – 29. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – TREFL GDAŃSK

Komentarz: Damian Dacewicz – Kuba Bednaruk


17:30 PlusLiga – 29. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – GKS KATOWICE

Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

18:00 SuperLega – 1/4 finału: VALSA GROUP MODENA – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA

Komentarz:  Robert Małolepszy


20:30 PlusLiga – 29. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – PSG STAL NYSA

Komentarz: Adrian Brzozowski – Wojciech Dzryzga (z Warszawy)


09:35 CEV Snow Volleyball European Tour 2023, Wagrain, Austria – 1/2 finału: TURCJA- POLSKA 1

Komentarz: Adam Romański


11:05 CEV Snow Volleyball European Tour 2023, Wagrain, Austria – mecz 0 3. miejsce: POLSKA I – LITWA 1

Komentarz: Adam Romański


12:35 CEV Snow Volleyball European Tour 2023, Wagrain, Austria – finał: TURCJA – RUMUNIA

Komentarz: Adam Romański


10:20 CEV Snow Volleyball European Tour 2023, Wagrain, Austria – 1/2 finału: WŁOCHY 3 – AUSTRIA 1

Komentarz: Adam Romański


11:50 CEV Snow Volleyball European Tour 2023, Wagrain, Austria – mecz 0 3. miejsce: WŁOCHY 3 – CZECHY

Komentarz: Adam Romański

13:20 CEV Snow Volleyball European Tour 2023, Wagrain, Austria – finał: AUSTRIA 1 – AUSTRIA

Komentarz: Adam Romański


21:00 Beach Pro Tour -Elite 16, Tepic, Meksyk ,mecz o 3. miejsce: GOTTARDI/MENEGATTI – ARTACHO/CLANCY

Komentarz: Robert Małolepszy


22:30 Beach Pro Tour -Elite 16, Tepic, Meksyk ,mecz o 3. miejsce: BOERMANS/DE GROOT – EHLERS/WICKLER

Komentarz: Robert Małolepszy


13:20 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
*(również o 14:50 i  17:00)


13:50 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KWALIFIKACJE DO KONKURSU MĘŻCZYZN

Komentarz: Marek Rudziński – Igor Błachut

14:45 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
*(również o 16:20, 17:15)


15:15 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski

20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE

Studio: Paulina Chylewska – Krzysztof Rawa, Michał Białoński, Apoloniusz Tajner, Halvor Egner Granerud, Alexander Stoeckl, Patrycja Maliszewska, Stefan Hula


10:50 Puchar Świata,  Mont-Sainte Anne, Kanada: SLOPESTYLE KOBIET
*(od 11:00 w PSE)

Komentarz w PSE: Grzegorz Jędrzejewski


17:00 Puchar Świata,  Mont-Sainte Anne, Kanada: SNOWCROSS

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych
Komentarz w PSP 2: Grzegorz Jędrzejewski


00:00 UFC Fight Night – UFC on ESPN, San Antonio, USA: MARLON VERA – CORY SANDHAGEN

Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz „DJ” Marciniak


00:30 WGP Kickboxing – WGP 68, Sao Paulo, Brazylia :GALA


17:00 Bare Knuckle Boxing – BKB 31, Londyn, Anglia: GALA


01:35 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 3. runda: JELENA RYBAKINA – PAULA BADOSA


03:10 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 3. runda: YOSUKE WATANUKI – FRANCES TIAFOE

Komentarz: Tomasz Lorek

03:35 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 3. runda: PETRA MARTIĆ – ELISE MERTENS


04:20 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 3. runda: ADRIAN MANNARINO – BEN SHELTON

Komentarz: Tomasz Lorek

17:00 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 3. runda: ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA – TOMMY PAUL

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

17:00 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 3. runda: MAGDALENA FRĘCH – VARVARA GRACZEVA

Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka


18:00 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 3. runda: BIANCA ANDREESCU – SOFIA KENIN

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

19:00 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 3. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – HOLGER RUNE 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

20:00 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 3. runda: JEKATIERINA ALEKSANDROWA – BELINDA BENCIĆ

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

20:00 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 3. runda: TAYLOR FRITZ – DENIS SHAPOVALOV

Komentarz: Dawid Olejniczak

21:00 ATP 1000 Masters – ATP Miami Open, Miami, USA, 3. runda: CARLOS ALCARAZ – DUSAN LAJOVIĆ

Komentarz: Dawid Olejniczak

21:30 WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 3. runda: DONNA VEKIĆ – PETRA KVITOVA

Komentarz: Bartosz Ignacik – Marcin Matkowski
23:30
WTA 1000 Masters –  WTA Miami Open, Miami, USA, 3. runda: BARBORA KREJCIKOVA – MADISON KEYS 


10:30 Mistrzostwa Polski, Płock, finały: STUDIO


10:35 Mistrzostwa Polski, Płock, finały: ZAWODY


12:00 Motocyklowe MŚ 2023, Moto Gp – Moto 3, Grand Prix Portugalii: WYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 Mistrzostwa Świata, Sardynia, Włochy: WYŚCIG 1
*(również o 14:00. 27 marca o 08:30 i 09:30 w Eurosporcie 2 )



13:15 Motocyklowe MŚ 2023, Moto Gp – Moto 2, Grand Prix Portugalii: WYŚCIG 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


15:00 Motocyklowe MŚ 2023, Moto Gp – Moto GP, Grand Prix Portugalii: WYŚCIG 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


16:00 Mistrzostwa Świata, Sardynia, Włochy: WYŚCIG 2
*(również o 17:00, 27 marca o 10:30 i 11:30 w Eurosporcie 2 )


13:50 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicz- Platinum 7, Solne Miasto: ODCINEK SPECJALNY 10


14:20 Ferrari Challenge Trofeo Pircelli- Valencia Grand Prix, Valencia: Hiszpania: WYŚCIG 2 


15:30 Ferrari Challenge Coppa Shell- Valencia Grand Prix, Valencia: Hiszpania: WYŚCIG 2 


21:30 NASCAR Cup Series 2023 –  NASCAR Cup Series 2023 Circuit of the Americas, Teksas, USA: WYŚCIG

Komentarz: Szymon Tworz -Michał Budziak


16:30 XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda, Bydgoszcz: STUDIO

Studio: Michał Łopaciński – Tomasz Gollob (z Bydgoszczy)

17:00 XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda, Bydgoszcz: ZAWODY

Komentarz: Mateusz Dziopa – Krzysztof Cegielski(z Bydgoszczy)

20:00 Magazyn TO JEST ŻUŻEL – JEDZIEMY DALEJ (ODC. 15)


19:20 Magazyn SPORT


19:25 Magazyn SPORT


20:10 Magazyn SPORT


22:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom