Sport w TV: niedziela – 28 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: POLSKA – ANDORA 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Zbigniew Mucha, Piotr […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: POLSKA – ANDORA


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Zbigniew Mucha, Piotr Koźmiński

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Cezary Kowalski, Jacek Zieliński

11:00 Magazyn STAN FUTBOLU 
sport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Tomasz Włodarczyk, Dominik Ebebenge, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

12:30 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – GKS JASTRZĘBIE 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporter w Polsacie Sport: Mariusz Hawryszczuk
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski (z Łodzi)

14:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa D: KAZACHSTAN – FRANCJA 

Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

14:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: CZARNOGÓRA – GIBRALTAR 


14:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. C, Győr, Węgry: ISLANDIA – DANIA 


16:40 II liga – 24. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – GKS KATOWICE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: ALBANIA – ANGLIA 

Komentarz w Radio Gol 2: Jan Micygiewicz

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: GRUZJA – HISZPANIA 

Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: DANIA – MOŁDAWIA 


17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: ARMENIA – ISLANDIA 


17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. D, Koper, Słowenia: CHORWACJA – SZWAJCARIA 


18:45 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: STUDIO 
*(również o 22:30)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Maciej Szczęsny (ze stadionu Legii)
Studio: Szymon Borczuch – Sebastian Mila (z Woronicza)
Reporterzy: Rafał Patyra, Mariusz Jankowski

19:00 Eliminacje Mistrzostw Świata: STUDIO 
*(również o 22:40)
Polsat Sport HD

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: POLSKA – ANDORA 
*(o 00:00  w Polsat Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek, Bartłomiej Płonka


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: RUMUNIA – NIEMCY 
Polsat Sport HD

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa I: SAN MARINO – WĘGRY 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa C: BUŁGARIA – WŁOCHY 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa D: UKRAINA – FINLANDIA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: MACEDONIA PÓŁNOCNA – LIECHTENSTEIN 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: AUSTRIA – WYSPY OWCZE 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: IZRAEL – SZKOCJA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: KOSOWO – SZWECJA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa C: SZWAJCARIA – LITWA 


20:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. C, Szombathely, Węgry: ROSJA – FRANCJA 


20:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. D, Ljubljana, Słowenia: PORTUGALIA – ANGLIA 


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW ŚWIATA 
Polsat Sport HD


10:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: WILLY HUTCHINSON – LENNOX CLARKE 
Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Igor Jakubowski


21:00 PGA Tour – WGC-Dell Technologies Match Play, Austin, USA: FINAŁ 
Ipla

Komentarz: Jacek Person


12:30 Volta Ciclista a Catalunya, Hiszpania: ETAP 7 
*(od 13:00 w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

13:30 Cholet – Pays de la Loire, Francja: WYŚCIG 


14:20 Gandawa-Wevelgem, Belgia: WYŚCIG 

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut

16:45 Gandawa-Wevelgem, Belgia: WYŚCIG KOBIET 


03:00 NBA: NEW ORLEANS PELICANS – DALLAS MAVERICKS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Artur Kwiatkowski – Radosław Hyży

14:50 Energa Basket Liga – 30. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KING SZCZECIN 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

18:30 Liga ACB – 28. kolejka: LENOVO TENERIFE – VALENCIA BC 

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

19:00 NBA: CHARLOTTE HORNETS – PHOENIX SUNS 


20:40 Basketball Super League – 26. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR 

Komentarz: Jacek Łączyński

22:50 Basketball Super League – 26. kolejka: HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE – FENERBAHÇE BEKO 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

01:00 Basketball Super League – 26. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – GALATASARAY DOGA SIGORTA 

Komentarz: Radosław Spiak


14:25 Mistrzostwa Świata, Sztokholm, Szwecja: POKAZY MISTRZÓW 
*(o 22:30  w Polsat Sport News HD)


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 23. kolejka: TVB STUTTGART – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Kamil Gapiński

14:55 PGNiG Superliga – 18. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – MKS ENERGA KALISZ 

Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 23. kolejka: HSG NORDHORN-LINGEN – TUSEM ESSEN 

Komentarz: Tomasz Górski


17:30 Tauron Liga – 1/2 finału: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Dorota Świeniewicz


08:00 SuperLega – play-off, 1/2 finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – VERO VOLLEY MONZA 
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy

14:45 PlusLiga – play-off, 1/4 finału: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Łukasz Kadziewicz

20:30 PlusLiga – mecz o 11. miejsce: CUPRUM LUBIN – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Ipla

22:30 SuperLega – play-off, 1/2 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ITAS TRENTINO 
Ipla


04:50 Puchar Świata Kobiet, Czajkowski, Rosja: KONKURS DRUŻYNOWY 


07:50 Puchar Świata Kobiet, Czajkowski, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz: Jakub Pieczatowski

08:30 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(również o 09:45 i 12:15)


Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporter: Kacper Merk, Dominik Formela

08:30 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(również o 10:15)

Studio: Maciej Kurzajewski – Wiktor Pękala (z Planicy)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Patryk Pancewicz, Mateusz Leleń


09:00 Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: 
Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Planicy)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski, Piotr Gułajewski


10:30 Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Planicy)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Mateusz Stóf

14:30 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Rafał Kot, Paweł Wilkowicz, Marek Siderek, Artur Barciś, Patrycja Zahorska


14:00 Tour Championship, Newport, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo

Komentarz: Marcin Cisowski, Marek Zubrzycki

20:00 Tour Championship, Newport, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
*(o 02:00  w TVP Sport HD)

Komentarz: Sara Kalisz, Daniel Holoyda


14:20 Puchar Świata, Silvaplana, Szwajcaria: SLOPESTYLE 
Ipla


04:00 UFC 260, Las Vegas, USA: STIPE MIOCIC – FRANCIS NGANNOU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dominik Durniat, Tomasz Marciniak


00:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: TENNYS SANDGREN – ANDREY RUBLEV 
Ipla

01:30 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: PETRA KVITOVA – JOHANNA KONTA 


17:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: FELIX AUGER-ALIASSIME – JOHN ISNER 
Ipla

17:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: KAROLINA PLISKOVA – JESSICA PEGULA na żywo
CANAL+ Sport HD

19:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: JANNIK SINNER – KAREN KHACHANOV 
Ipla


19:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: NINA STOJANOVIC – NAOMI OSAKA na żywo
CANAL+ Sport HD

21:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: DANIIL MEDVEDEV – ALEXEI POPYRIN 
Ipla


21:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: ANNA KALINSKAYA – GARBINE MUGURUZA na żywo
CANAL+ Sport HD

23:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: CAMERON NORRIE – TAYLOR FRITZ 
Ipla


12:45 Mistrzostwa Polski, Arłamów: ZAWODY na żywo

Komentarz: Jacek Jońca, Stefan Dryszel
Reporter: Natalia Bąk


13:40 Moto3 – Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 Moto2 – Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:40 MotoGP – Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00 Moto3 – Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
*(29 marca o 16:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:20 Moto2 – Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
*(29 marca o 15:05  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

19:00 MotoGP – Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
*(29 marca o 17:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak



12:45 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG 3 na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski
Komentarz w Radio Gol 2: Hubert Grabowski, Kamil Niewiński

15:00 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(również o 19:00)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Filip Kapica (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marcinak (z 
Sakhiru)

16:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1: Michał Rawa, Jakub Spychała, Mateusz Kirpsza


17:30 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki