Sport w TV: niedziela – 28 sierpnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:15
 Ligue 1 – 3. kolejka: MONTPELLIER HSC – STADE RENNES premiera.200
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

00:55 Major League Soccer – 25. kolejka: PHILADELPHIA UNION – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

12:25 Eredivisie – 4. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC GRONINGEN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Cezary Kowalski

14:25 Eredivisie – 4. kolejka: GO AHEAD EAGLES – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Szymon Rojek

14:25 Premier League – 3. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – MIDDLESBROUGH FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55 Ligue 1 – 3. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – FC NANTES na żywo
Eleven

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

15:10 LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski


15:15
Bundesliga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 Bundesliga – 1. kolejka: HERTHA BERLIN – SC FREIBURG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

16:25 Tipico Bundesliga – 6. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – RED BULL SALZBURG na żywo
Sportklub

Komentarz: Marcin Grzywacz

16:55 Premier League – 3. kolejka: MANCHESTER CITY – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:25 Bundesliga – 1. kolejka: TSG HOFFENHEIM – REDBULL LIPSK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński, Michał Wodziński

17:40 LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Canal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma

17:45 I Liga – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Waldemar Prusik (z Głogowa)
Reporter: Marcin Lepa


17:55 I Liga – 6. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Waldemar Prusik (z Głogowa)
Reporter: Marcin Lepa

17:55 Serie A – 2. kolejka: INTER MEDIOLAN – US PALERMO na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

17:55 LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: RUCH CHORZÓW – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński, Michał Wodziński

17:55 LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: LECHIA GDAŃSK – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma

17:55 Jupiler League – 5. kolejka: RSC ANDERLECHT – KAA GENT na żywo
Eleven
Komentarz: Sebastian Chabiniak

18:55 Tipico Bundesliga – 6. kolejka: SV GUNTAMATIC RIED – FK AUSTRIA WIEDEŃ  na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz


19:30
Magazyn BUNDESLIGI premiera.200
Eurosport 2 HD


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:10 La Liga Santander – 2. kolejka: ATHLETIC BILBAO – FC BARCELONA na żywo
Eleven

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 Ligue 1 – 3. kolejka: AS MONACO – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

20:40 Major League Soccer – 25. kolejka: NEW YORK RED BULLS – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:30 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir
Stempniewski

22:10 La Liga Santander – 2. kolejka: VILLARREAL CF – SEVILLA FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Rafał Nahorny, Cezary Olbrycht

22:40 Major League Soccer – 25. kolejka: PORTLAND TIMBERS – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

22:45 Serie A – 3. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AS ROMA premiera.200
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Radosław Majdan

biathlon
08:30
Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIOREK na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:15
Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

12:35
Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIORÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

bilard
15:30 Magazyn MOSCONI CUP 2015 premiera.200
Sportklub

futsal
13:55
Fut5al Masters 2016: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Orange sport

16:55
Fut5al Masters 2016: FINAŁ na żywo
Orange sport

golf
13:30 PGA European Tour – Made in Denmark, Dania: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
13:50
Grand Prix Wolnej Polski, Ciekocinko: KONKURS SKOKÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

kolarstwo szosowe
14:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00 
Vuelta a Espana: ETAP 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:45
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

lekkoatletyka
16:35
LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:10
Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD 

rajdy samochodowe
20:15
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Zlin, Czechy: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

siatkówka plażowa kobiet
16:30
World Tour, Long Beach, USA: 1/2 FINAŁU premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

19:00
World Tour, Long Beach, USA: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

20:00
World Tour, Long Beach, USA: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

siatkówka plażowa mężczyzn
00:00
World Tour, Long Beach, USA: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

18:00
World Tour, Long Beach, USA: 1/2 FINAŁU premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

22:30
World Tour, Long Beach, USA: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

skoki narciarskie
10:00
Letnia Grand Prix, Hakuba, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 131 premiera.200
Eurosport 1 HD

sporty ekstremalne
09:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
20:45 Boxing Night 12, Częstochowa: MARCIN NAJMAN – JAHMAI SATISH na żywo
Orange sport

wyścigi motocyklowe
13:00
Mistrzostwa Świata Motocross Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
09:15
GP 3, Spa-Francorchamps, Belgia: 2. WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla


10:25
GP 2, Spa-Francorchamps, Belgia: 2. WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla

11:30
Porsche Supercup, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport News

11:30
Eurocup Formula Renault 2.0, Le Castellet, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:15
Blancpain Sprint Series, Budapeszt, Węgry: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Eleven Sports
Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (ze Spa)

13:40 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

żużel
13:15 
Nice Polska Liga – 16. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – Eko-Dir WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA  na żywo
TVP 3sport.tvp.pl


14:30 PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi: ZAWODY na żywo
nSport+ HD

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie