Sport w TV: niedziela – 29 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:35 Magazyn PREMIER LEAGUE+  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:55 La Liga Santander – 35. kolejka: GETAFE CF – GIRONA FC  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:35 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:55
 La Liga Santander – 35. kolejka: GETAFE CF – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25
 
Serie A – 35. kolejka: FC CROTONE – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

13:25
2.Bundesliga – 32. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – HOLSTEIN KIEL na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Urban

14:25
Eredivisie – 33. kolejka: AFC AJAX – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55
 Serie A – 35. kolejka: BOLOGNA FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:10 
Premier League – 36. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:10
 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 33. kolejka: CRACOVIA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

15:25 
Bundesliga – 32. kolejka: FSV MAINZ 05 – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55
Tipico Bundesliga – 32. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10 La Liga Santander – 35. kolejka: CD ALAVES – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

17:00 
Serie A – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:07
Eredivisie – 33. kolejka: ADO DEN HAAG – PSV EINDHOVEN premiera.200
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk
17:25 Premier League – 36. kolejka: MANCHESTER UNITED – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Przemysław Pełka

17:30 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartek Ignacik


17:50 
Bundesliga – 32. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA KRAKÓW na żywo
 
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

17:55
 Serie A – 35. kolejka: ACF FIORENTINA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55
Jupiler League – grupa mistrzowska, 6. kolejka: RSC ANDERLECHT – CHARLEROI SC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

18:25
Premier League – grupa mistrzowska, 29. kolejka: WORSKŁA POŁTAWA – DYNAMO KIJÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

19:07
Eredivisie – 33. kolejka: FEYENOORD – SPARTA ROTTERDAM premiera.200
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 
La Liga Santander – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
 
Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:40 
La Liga Santander – 35. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 35. kolejka: TORINO FC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:55 
Ligue 1 Conforama – 35. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – EA GUINGAMP na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD 
Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Piotr Laboga

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki


11:30 
Mistrzostwa Europy, Huelva, Hiszpania: FINAŁY na żywo


01:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Ewa Piątkowska, Krzysztof Głowacki, Artur Szpilka

02:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: MACIEJ SULĘCKI – DANIEL JACOBS na żywo
*(od 03:45 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło

06:00 
Gala Boksu, Nowy Jork, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Ewa Piątkowska, Krzysztof Głowacki, Artur Szpilka


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 7. KOLEJKA – DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


06:30 
PGA European Tour – Volvo China Open, Pekin, Chiny: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: FINAŁ na żywo


14:00 Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 27. kolejka: TRABZONSPOR – DARUSSAFAKA DOGUS na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 
Energa Basket Liga – 1/4 Finału: POLSKI CUKIER TORUŃ – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30
Liga ACB – 30. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

21:30 NBA – play-off: ??? – ??? na żywo


22:30 
Tahincioğlu Basketball Super League – 27. kolejka: YESILGIRESUN BELEDIYE SPOR – DEMIR INSAAT BUYUKCMECE premiera.200

Komentarz: Krzysztof Sendecki


17:55 PGNiG Superliga – 29. kolejka:  STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski (z Elbląga)

18:15 PGNiG Superliga – 29. kolejka: EKS KRAM START ELBLĄG – MKS PERŁA LUBLIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Elbląga)
Reporter: Sylwia Michałowska


12:45 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Opola)
Reporter: Łukasz Lasia

12:55 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: GWARDIA OPOLE – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Opola)

19:00
 
Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: MONTPELLIER HANDBALL – SG FLENSBURG-HENDEWITT na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w Canal+ Sport 2: Piotr Bugajny – Grzegorz Tkaczyk

20:30
DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: SC MAGDEBURG – TSV HANNOVER-BURGDORF premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński

21:30 
Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: HC VARDAR – THW KIEL premiera.200

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź

23:15 
Velux EHF Liga Mistrzów – 2. runda play-off: SKJERN HANDBOLD – HBC NANTES premiera.200

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik


08:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak

14:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: OS16 EL CONDOR 1 na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski

00:00
(nd/pn) WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD


22:30 Serie A1 – Finał: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IGOR GORGONZOLA NOVARA premiera.200

Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek-Radecka


17:00 PlusLiga – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30
 PlusLiga – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

20:00 
PlusLiga – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


20:30
 PlusLiga – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

22:30
 PlusLiga – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport Player
Ipla

17:45 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:00
 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


22:00 FIA World Rallycross Championship, Montalegre, Portugalia: WYŚCIGI premiera.200
Ipla


12:35 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – Finał: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl


13:00 
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – Finał ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

15:30 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – Finał: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl


16:00 
WTA Tour, Stambuł, Turcja – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

19:30
 
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – Finał: ??? – ??? premiera.200
Ipla


12:30 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski

13:10 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

15:15
FIA World Touring Car Cup, Hungaroring, Włochy: WYŚCIG OTWARCIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:10 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
Ipla

16:30
FIA World Touring Car Cup, Hungaroring, Włochy: WYŚCIG GŁÓWNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 4. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel (z Torunia)
Reporter: Joanna Cedrych

16:30 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: GET WELL TORUŃ – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Robert Kościecha (z Torunia)

18:30 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Majewski (z Częstochowy)
Reporter: Łukasz Benz, Mateusz Kędzierski

19:00 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka:  FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Daniel Jeleniewski (z Częstochowy)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Leszek Demski, Piotr Świderski, Wojciech Dankiewicz

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam