Sport w TV: niedziela – 3 lipca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
18:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
*(od 20:05 w Polsat HD i Polsat Sport HD)
Polsat HD Polsat Sport HD Polsat Sport 2 HD

18:15 Major League Soccer: NEW YORK CITY – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

20:55 UEFA Euro 2016 – 1/4 finału: FRANCJA – ISLANDIA na żywo
Polsat HD Polsat Sport HD Polsat Sport 2 HD RADIOGOL 1
ČT Sport ZDF HD
Komentarz w Polsacie: Cezary Kowalski – Włodzimierz Lubański (z Saint-Denis)
Komentarz w Radiu Gol: Mateusz Juza – Michał Krzeszowski


20:55 Serie A – 13. kolejka: CORINTHIANS SAO PAULO – FLAMENGO RIO DE JANEIRO na żywo
Eleven
Komentarz: Sebastian Chabiniak


23:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat HD Polsat Sport HD Polsat Sport 2 HD

23:55 UEFA Euro 2016: PODSUMOWANIE DNIA na żywo
Polsat Sport HD Polsat Sport 2 HDPolsat Sport News

23:55 Serie A – 13. kolejka: FIGUEIRENSE – ATLETICO MINEIRO na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS 2015premiera.200
Sportklub

boks
03:00 ESPN  Premier Boxing Champion: PATRYK SZYMAŃSKI – WILKY CAMPFORT na żywo
Fightklub

golf
13:30 PGA European Tour – Alstom Open de France, Paryż, Francja: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD

jeździectwo
18:10 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2016: DERBY na żywo
sport.tvp.pl

judo
10:00 Grand Prix, Ułan Bator, Kazachstan: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo

kolarstwo szosowe
14:00 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15 
Tour de France: ETAP 2  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

17:15
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:00
Tour of Austria: ETAP 2 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
18:00 
World University Championships 2016 – Finał: RUMUNIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

rajdy samochodowe
09:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Polski: OS 20 – SADY 1 na żywo
Polsat Sport Extra HD TVP-Sport-HDIplasport.tvp.pl

12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Polski: OS 22 – SADY 2 na żywo
Polsat Sport Extra HD TVP-Sport-HDTVP 2 HDIplasport.tvp.pl


22:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Polski: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200
TVP-Sport-HD

23:20
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Polski: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
Polsat Sport News Ipla

siatkówka mężczyzn
00:30 Liga Światowa – grupa 1: BUŁGARIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

02:30 Liga Światowa – grupa 1: USA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

07:00 Liga Światowa – grupa 1: SERBIA – ARGENTYNA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

14:50 Liga Światowa – grupa 1: BELGIA – POLSKA na żywo
Polsat HDPolsat Sport HDIpla

15:30
 Liga Światowa – grupa 1: WŁOCHY – SERBIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

17:15
 Liga Światowa – grupa 1: STUDIO na żywo
Polsat HDPolsat Sport HDIpla

18:00
 Liga Światowa – grupa 1: FRANCJA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 
Liga Światowa – grupa 1: IRAN – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

19:30
 Liga Światowa – grupa 1: USA – ROSJA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

22:30 
Liga Światowa – grupa 1: BUŁGARIA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

siatkówka plażowa kobiet
00:50 World Tour, Porec, Chorwacja: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport News Ipla

02:00
World Tour, Porec, Chorwacja: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
Polsat Sport News Ipla

13:55 Plaża Open 2016, Łódź: FINAL na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

siatkówka plażowa mężczyzn
11:00 World Tour, Porec, Chorwacja: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport News Ipla

12:00 World Tour, Porec, Chorwacja: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport News Ipla

14:45 World Tour, Porec, Chorwacja: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport News Ipla

15:00 Plaża Open 2016, Łódź: FINAL na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

16:00 
World Tour, Porec, Chorwacja: FINAŁ na żywo
Polsat Sport News Ipla

sporty ekstremalne
09:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
12:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: III RUNDA: COCO VANDEWEGHE – ROBERTA VINCI na żywo
polsatsport.pl Ipla

13:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

14:30
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: III RUNDA: SERENA WILLIAMS – ANNIKA BECK na żywo
polsatsport.pl  Ipla

16:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: III RUNDA: ALEXANDER ZVEREV – TOMAS BERDYCH na żywo
polsatsport.pl  Ipla

wyścigi samochodowe
09:20 
GP3, Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla

10:30 
GP2, Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

11:30
Porsche Supercup, Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
*(od 14:10 premiera.200 w Polsat Sport Extra)

Polsat Sport Extra HDEurosport 1 HDIplaEurosport Player

13:00 Formuła 1, Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Eleven Sports

13:45 
Formuła 1, Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Eleven SportsRTL

14:30
Blancpain Sprint Series, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:00 Formuła 1, Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Eleven Sports


16:30 Formuła E, ePrix Wielkiej Brytanii: WSTĘP premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:45 
Formuła E, ePrix Wielkiej Brytanii: SESJA KWALIFIKACYJNA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:00
 Formuła E, ePrix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

żużel
13:15 
Nice Polska Liga – 9. kolejka: Eko-Dir WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHWA – BETAD LEASING STAL RZESZÓW na żywo
TVP 3sport.tvp.pl


16:30 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Sergiusz Ryczel (z Wrocławia)
Reporter
: Łukasz Benz

17:00 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła (z Wrocławia)

19:00
 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Grudziądza)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Joanna Cedrych

19:30
 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – GET WELL TORUŃ na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Michał Łopaciński (z Grudziądza)

21:30 
PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo
nSport+ HD

Studio: Daria Kabała-Malarz

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie