Sport w TV: niedziela 3 – września 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 4. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER UNITED


01:55 Brassileao Serie A – 22. kolejka: BOTAFOGO RJ – CR FLAMENGO 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Przemysław Łagożny

10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 

Studio: Michał Kołodziejczyk – Marcin Rosłoń, Mateusz Skwierawski, Filip Surma, Jacek Kurowski


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL ON TOUR 

Prowadzący: Bożydar Iwanow
Gość: Tomasz Kuszczak


12:10 Eredivisie –  4. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD ROTTERDAM

Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Cezary Olbrycht – Marian Kelemen ( z Wrocławia)

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Marcel Kowalczuk

12:30 Fortuna 1 Liga – 7. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – LECHIA GDAŃSK 

Komentarz: Szymon Rojek – Artur Skowornek (z Sosnowca)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska

12:55 Scottish Premiership – 4. kolejka: RANGERS GLASGOW – CELTIC GLASGOW

Komentarz: Paweł Ślęzak – Maciej Żurawski

12:55 Ligue 1 Uber Eats – 4. kolejka: TOULOUSE FC – CLERMONT FOOT 63


13:20 2.Bundesliga – 5. kolejka: GREUTHER FURTH –HANNOVER 96


13:20 2.Bundesliga – 5. kolejka: HAMBURGER SV – HANSA ROSTOCK


13:20 2.Bundesliga – 5. kolejka: OSNABRUCK – ELVERSBERG


13:25 Jupiler Pro League – 6.  kolejka: KAA  GENT – CLUB BRUGGE 


13:55 LaLiga EA Sports – 4. kolejka: GIRONA FC – UD LAS PALMAS


14:00 Premier League – 4. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:00)

Studio: Piotr Domagała – Łukasz Piszczek, Piotr Żelazny
Reporter: Jakub Krupa

14:25 Eredivisie –  4. kolejka: FORTUNA SITTARD– AJAX AMSTERDAM

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Kornacki – (z Lubina)
Reporter: Żelisław Żyżyński

14:50 Fortuna 1.Liga – 7. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA –  GKS KATOWICE

Komentarz: Przemysław Pawlak – Marcin Kaczmarek

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz: Piotr Glamowski – Adam Szała (z Lubina)

14:55 Premier League – 4. kolejka: CRYSTAL PALACE – WOLVERHAMPTON WANDERERS

Komentarz: Wojciech Piela – Dawid Szymczak

14:55 Premier League – 4. kolejka: LIVERPOOL FC – ASTON VILLA FC

Komentarz w Viaplay/Canal+: Przemysław Pełka – Paweł Grabowski

15:00 eWinner 2 Liga – 7. kolejka: HUTNIK KRAKÓW – ŁKS II ŁÓDŹ


15:20 Bundesliga – 3. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC KOELN

Komentarz: Rafał Wolski – Radosław Gilewicz

16:10 LaLiga EA Sports – 4. kolejka: RCD MALLORCA – ATHLETIC BILBAO


17:00 Ligue 1 Uber Eats – 4. kolejka: OGC NICE – RC STRASBOURG


17:00 eWinner 2 Liga – 7. kolejka: STOMIL OLSZTYN – CHOJNICZANKA CHOJNICE

Komentarz w Radio Gol 2:  Bartosz Pająk (z Olsztyna)

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Łukasz Broź (z Warszawy)
Reporterzy: Jakub Polkowski, Maja Strzelczyk

17:20 Bundesliga – 3. kolejka: FC UNION BERLIN – RB LIPSK

Komentarz:  Mateusz Borek – Marcin Borzęcki

17:25 Premier League – 4. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER UNITED

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka (z Londynu)

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WIDZEW ŁÓDŹ 

Komentarz: Adam Marchliński- Kamil Kosowski (z Warszawy)

17:30 Slovenian Football – 6. kolejka: NK CELJE – NK MARIBOR


17:50 Fortuna 1.Liga – 7. kolejka: CHRPBRY GŁOGÓW –  GKS TYCHY

Komentarz: Damian Domitrz – Maciej Żurawski

17:50 Fortuna 1.Liga – 7. kolejka: MOTOR LUBLIN –  STAL RZESZÓW

Komentarz: Paweł Gołaszewski – Adrian Stawski

17:55 Fortuna:Liga – 7. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – MFK KARWINA

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

18:25 Serie A TIM – 3. kolejka: TORINO FC  – GENOA CFC


18:25 LaLiga EA Sports – 4. kolejka: ATLETICO MADRYT – SEVILLA FC


18:25 Serie A TIM – 3. kolejka: INTER MEDIOLAN – ACF FIORENTINA


19: 30 Magazyn BUNDESLIGI 

Studio: Justyna Kostyra – Marcin Borzęcki, Tomasz Urban

19:40 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Bartosz Ignacik – Piotr Obidziński (z Częstochowy)
Reporter: Remigiusz Kula

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 7. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Częstochowy)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Grobara (z Częstochowy)

20:15 Slovenian Football – 7. kolejka: NS MURA – NK OLIMPIJA LJUBLJANA


20:40 Serie A TIM – 3. kolejka: US LECCE – US SALERNITANA 1919


20:40 Ligue 1 Uber Eats – 4. kolejka: OLYMPIQUE LYON – PARIS SAINT-GERMAIN


20:40 Serie A TIM – 3. kolejka: EMPOLI FC – JUVENTUS FC


20:55 Brassileao Serie A – 22. kolejka: BOTAFOGO RJ – CR FLAMENGO 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki 

20:55 LaLiga EA Sports – 4. kolejka: CA OSASUNA – FC BARCELONA


21:25 Liga Portugal Betclic – 4. kolejka: SC BRAGA – SPORTING CP


22:00 Magazyn LIGA+EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń –  Marek Papszun, Marcin Baszczyński, Michał Żewłakow , Adam Lyczmański 

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE 


23:55 Fortuna:Liga – 7. kolejka: FK JABLONEC – AC SPARTA PRAGA

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 18. kolejka: UPPSALA FOTBOLL – BROMMAPOJKARNA


01:00 MLB: TEXAS RANGERS – MINNESOTA TWINS


19:00 MLB: MILWAUKEE BREWERS – PHILADELPHIA PHILLIES


22:00 MLB: CLEVELAND  GUARDIANS – TAMPA BAY RAYS


16:20 European  League  of Football – 14. kolejka: FEHERVAR ENTHRONERS – PANTHERS WROCŁAW 

Komentarz: Karol Potaś – Witold Cebulewski


14:50 Hokejowa Liga Mistrzów – faza grupowa- 2. kolejka: OCELARI TRINECRED BULL MUNICH 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Henryk Gruth 


17:50 Hokejowa Liga Mistrzów – faza grupowa- 2. kolejka: SKELLEFTEA AIK – DYNAMO PARDUBICE

Komentarz: Tomasz Sokołowski – Marcin Ćwikła 


20:00 Magazyn NHL TONIGHT 
*(również o 21:00)


11:50 FEI European Championships: DZIEŃ 4
*(również o 13:55)

Komentarz: Marek Szewczyk


12:30 Puchar Świata, Loudenvielle, Francja: FINAŁ ZJADU KOBIET
 


14:30 UCL World Tour – Vuelta a Espana, Hiszpania:  ETAP 9

Komentarz: Tomasz Jaronski – Dariusz Baranowski


10:30 Mistrzostwa Świata –faza grupowa, grupa J, 4. kolejka: GRECJA – CZARNOGÓRA

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak 

14:30 Mistrzostwa Świata –faza grupowa, grupa J, 4. kolejka: USA – LITWA

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Szymon Szewczyk 


16:35 Mityng ISTAF, Berlin: MITYNG 

Komentarz: Jarosław Idzi – Angelika Cichocka


14:50 Orlen Superliga –  2. kolejka: ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK – HANDBALL KIELCE

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Siódmiak (z Gdańska)
Reporter: Adam Łuczka

14:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 2. kolejka: SC MAGDEBURG – FLENSBURG-HANDEWITT

Komentarz: Tomasz Górski 


12:50 Ekstraliga – 4. kolejka: AWENTA POGOŃ SIEDCE – JUVENIA KRAKÓW

Komentarz: Rafał Wandzioch – Mateusz Krzyszczak (z Siedlec)4


16:15 Mistrzostwa Europy – mecz o 3.miejsce: HOLANDIA – WŁOCHY
*(od 16:45 również w PSE)

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Brukseli)

18:45 Mistrzostwa Europy –  finał: STUDIO  
*(również o 21:25)

Studio: Marcin Rams, Krzysztof Ignaczak – Jan Firlej, Zuzanna Efimienko-Młotkowska
Reporterka: Sara Kalisz

19:20 Mistrzostwa Europy –  finał: SERBIA – TURCJA

Komentarz w Polsacie: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Brukseli)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Magdalena Śliwa


15:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa D : GRECJA– RUMUNIA

Komentarz: Damian Dacewicz 

16:15 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa B: HISZPANIA – FINLANDIA

Komentarz: Adrian Brzozowski 

16:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa C: DANIA – CZARNOGÓRA

Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur 

17:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa A: ESTONIA – SZWAJCARIA

Komentarz: Maciej Jarosz  

18:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa D : IZRAEL– PORTUGALIA

Komentarz: Damian Dacewicz  

19:00 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa C: STUDIO 
*(również o 22:00)

Studio: Jerzy Mielewski – Sebastian Świderski, Jakub Bednaruk, Piotr Gruszka, Paweł  Woicki
Reporter: Marcin Lepa 


19:00 Mistrzostwa Europy –  faza grupowa, grupa C: STUDIO 

Studio: Marcin Rams, Krzysztof Ignaczak – Jan Firlej, Zuzanna Efimienko-Młotkowska
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Maciej Piotrowski

19:15 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa B: BUŁGARIA – CHORWACJA

Komentarz: Adrian Brzozowski 

19:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa C: POLSKA – MACEDONIA PÓŁNOCNA
*(od 19:50 również w TVP 1)

Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (ze Skopje)
Komentarz w TVP:  Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 2: Bartosz Matlęga 

20:45 Mistrzostwa Europy – faza grupowa, grupa A: BELGIA – NIEMCY

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz


08:40 Volleyball World Beach Pro Tour Futures, Warszawa, 1/2 finału: ??? – ???

Komentarz: Adam Romański

09:30 Volleyball World Beach Pro Tour Futures, Warszawa, 1/2 finału: ??? – ???

Komentarz: Adam Romański

12:00 Volleyball World Beach Pro Tour Futures, Warszawa, mecz o 3. miejsce: ??? – ???

Komentarz: Adam Romański 

13:00 Volleyball World Beach Pro Tour Futures, Warszawa, finał: ??? – ???

Komentarz: Adam Romański 

13:00 Volleyball World Beach Pro Tour Futures, Warszawa, finał: CEREMONIA

Komentarz: Adam Romański


01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ALEXANDER ZVEREV – GRIGOR DIMITROV na żywo


01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ONS JABEUR – MARIE BOUZKOVA na żywo


03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: DANIŁ MIEDWIEDIEW – SEBASTIAN BAEZ na żywo


03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: JEKATIERINA ALEKSANDROWA – MARKETA VONDROUSOVA na żywo


16:30 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 7 na żywo
*(wszystkie korty)


17:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: KAROLINA MUCHOVA – XINYU WANG na żywo


18:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: TOMMY PAUL – BEN SHELTON na żywo


20:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: SORANA CIRSTEA –BELINDA BENCIC na żywo


21:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: CAROLINE WOZNIACKI – COCO GAUFF na żywo


21:50 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: RINKY HIJJKATA –FRANCES TIAFOE na żywo


10:30 Super League, Tuluza, Francja: ZAWODY 
 


09:45 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


11:00 Motocyklowe MŚ – Moto 3, Grand Prix KataloniiWYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


12:15 Motocyklowe MŚ – Moto 2, Grand Prix Katalonii: WYŚCIG 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 


13:00 
Mistrzostwa Świata, Turcja, MXGP: 1. WYŚCIG na żywo


14:00 Motocyklowe MŚ – Moto GP, Grand Prix Katalonii: WYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 


15:00
Mistrzostwa Świata, Turcja, MX2: 2. WYŚCIG na żywo



02:30 Indycar – Grand of Portland 500, Portland, USA: FINAL PRACTICE


08:10 Formuła 3 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG

Komentarz:  Paweł Baran – Mikołaj Kamiński   

09:50 Formuła 2 – Grand Prix Włoch: SPRINT 


11:40 Porsche Super Cup Live – Grand Prix Włoch: WYŚCIG 2


13:25 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO 

Studio: Maciej Jermakow  

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG

Komentarz w Viaplay: Michał Gąsiorowski  – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szczepanik – Adrian Kleć

15:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: ONBOARD 


15:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: PITLANE 


15:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: TIMING 


15:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: TRACK POSITONING 


21:00 Indycar – Grand of Portland 500, Portland, USA: WYŚCIG

Komentarz: Bartosz Budnik – Bartosz Pokrzywiński  


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom