Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA: Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN
10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING
Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Trela, Wojciech Marczyk, Dariusz Szpakowski, Zbigniew Mucha
11:30 Magazyn LALIGA+
12:10 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Studio: Maja Strzelczyk – Leandro (z Radomia)
Reporter: Michał Wodziński
12:10 Eredivisie – 20. kolejka: SC CAMBUUR – AJAX AMSTERDAM
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Kobierecki
12:25 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: RADOMIAK RADOM – PGE FKS STAL MIELEC
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda (z Radomia)
12:25 Serie A TIM – 21. kolejka: SPEZIA CALCIO – SSC NAPOLI
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
12:55 Ligue 1 UberEats – 22. kolejka: CLERMONT FOOT 63 – AS MONACO
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w C+: Filip Surma – Michał Bojanowski
12:55 Premiership – 25. kolejka: ST. JOHNSTONE – CELTIC FC
Komentarz: Marcin Feddek – Maciej Żurawski
13:25 LaLiga Santander – 20. kolejka: RCD MALLORCA – REAL MADRYT
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała
13:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: 1. FC MAGDEBURG – KARSLRUHER SC
13:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: HANSA ROSTOCK – HAMBURGER SV
Komentarz: Kamil Kania
13:25 2. Bundesliga – 19. kolejka: FC ST. PAULI – HANNOVER 96
14:25 Eredivisie – 20. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – PSV EINDHOVEN
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński
14:40 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski
14:55 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: LECH POZNAŃ – MIEDŹ LEGNICA
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
14:55 Serie A TIM – 21. kolejka: TORINO FC – UDINESE CALCIO
Komentarz: Michał Grzyb – Marcin Nowomiejski
14:55 Premier League – 22. kolejka: STUDIO
*(również o 16:40)
15:20 Bundesliga – 19. kolejka: VFB STUTTGART – WERDER BREMA
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Urban
15:25 Premier League – 22. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – LEEDS UNITED
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Adam Targowski
16:10 LaLiga Santander – 20. kolejka: GIRONA FC – VALENCIA CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Leszek Orłowski
16:10 Serie B – 23. kolejka: US PALERMO – REGGINA 1914
Komentarz: Marcin Długosz – Wojciech Papuga
16:30 Superleague Ellada – 21. kolejka: ATROMITOS FC – AEK ATENY
Komentarz: Tomasz Górski
16:40 Eredivisie – 20. kolejka: FC GRONINGEN – FC TWENTE
Komentarz: Paweł Ślęzak – Piotr Kobierecki
17:00 Ligue 1 UberEats – 22. kolejka: STADE BRESTOIS 29 – RC LENS
Komentarz w Eleven: Eryk Szpruch – Adrian Gątarek
Komentarz w C+: Marcin Rosłoń – Marek Jóźwiak
17:00 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Studio: Jakub Polkowski – Jarosław Mroczek
Reporter: Gabriel Rogaczewski
17:10 Premier League – 22. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER CITY
Komentarz w Viaplay: Piotr Domagała – Paweł Grabowski
Komentarz w Radio Gol 2: Jacek Mazurewicz
17:20 Bundesliga – 19. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYERN MONACHIUM
Komentarz: Szymon Ratajczak – Radosław Gilewicz (z Wolfsburga)
Reporter: Artur Wichniarek
17:25 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ŚLĄSK WROCŁAW
Komentarz: Michał Mitrut – Maciej Murawski (ze Szczecina)
17:55 Serie A TIM – 21. kolejka: AC FIORENTINA – BOLOGNA FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski
17:55 FORTUNA:LIGA – 18. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK MLADÁ BOLESLAV
Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio
18:25 LaLiga Santander – 20. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL VALLADOLID
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński
18:25 LaLiga SmartBank – 26. kolejka: FC CARTAGENA – LEVANTE UD
18:55 Liga Portugal Bwin – 19. kolejka: FC PORTO – FC VIZELA
Komentarz: Dominik Guziak
19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA
Komentarz: Bartosz Gleń, Krzysztof Marciniak
20:00 LaLiga Santander – 20. kolejka: STUDIO
Studio: Mikołaj Kruk – Mateusz Majak, Daniel Sobis
Studio on-site: Maciej Kruk – Piotr Urban, Adrian Białkowski (z Barcelony)
20:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW
20:30 Magazyn BUNDESLIGI
Studio: Justyna Kostyra – Marcin Borzęcki, Tomasz Urban
20:40 Serie A TIM – 21. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek
20:40 Ligue 1 UberEats – 22. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – OGC NICEA
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski
Komentarz w C+: Rafał Dębiński – Igor Lewczuk
20:55 LaLiga Santander – 20. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA FC
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda (z Barcelony)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Menkina
21:00 Magazyn TURBOKOZAK
*(o 21:30 Turbokozak Extra tylko w C+ Sport 3)
Studio: Bartosz Ignacik
23:00 Magazyn SPORT+
Redakcja: Leszek Orłowski
23:30 Magazyn ELEVEN GOL LIVE
Studio: Mikołaj Kruk – Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński, Marcin Grzywacz
12:00 Liga F – 18. kolejka: SEVILLA FC – VILLARREAL CF
13:25 FA Women’s Super League – 13. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CHELSEA FC
Komentarz: Dawid Szymczak
16:00 Liga F – 18. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS BALOMPIÉ
19:40 FA Women’s Super League – 13. kolejka: WEST HAM UNITED – ARSENAL FC
Komentarz: Dawid Szymczak
10:50 Puchar Świata, Toblach, Włochy: SZTAFETA 4X7,5 KM KOBIET
Komentarz: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
12:50 Puchar Świata, Toblach, Włochy: SZTAFETA 4X7,5 KM MĘŻCZYZN
Komentarz: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
12:00 Mistrzostwa Świata w 9 bilach, Kielce: PÓŁFINAŁY
Komentarz: Piotr Garboliński – Dawid Brzeziński
18:30 Mistrzostwa Świata w 9 bilach, Kielce: FINAŁ
Komentarz: Piotr Garboliński – Dawid Brzeziński
13:00 Mistrzostwa Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 3. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN
Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda
14:55 Mistrzostwa Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 4. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN
Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda
02:00 Gala boksu zawodowego, Nowy Jork, USA: AMANDA SERRANO – ERIKA CRUZ
10:00 CCT North Europe Series 3 – play-off: DZIEŃ 2.
09:30 DP World Tour – Ras al Khaimah Championship, Ras al Khaimah, ZEA: FINAŁ
Komentarz: Jacek Person
19:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: FINAŁ
Komentarz: Jacek Person
12:00 Cavaliada Tour – CSI2*, Sopot: KONKURS GRAND PRIX
Komentarz: Jarosław Idzi (z Sopotu)
Studio: Sylwia Dekiert (z Sopotu)
Reporter: Anna Kozińska
17:00 Grand Slam, Paryż, Francja: DZIEŃ 2. – SESJA FINAŁOWA
11:00 Mistrzostwa Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG JUNIORÓW
13:00 Mistrzostwa Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG ORLICZEK
14:45 Mistrzostwa Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Cezary Zamana
Komentarz w Eurosporcie: Karol Dziambor
10:45 UCI Europe Tour – Volta a la Comunitat Valenciana Feminas, Hiszpania: WYŚCIG KOBIET
Komentarz: Stanisław Brzósko
13:55 UCI Europe Tour – Étoile de Bessèges, Francja: ETAP 5. – ALES-ALES
16:00 UCI Pro Series – Volta a la Comunitat Valenciana, Hiszpania: ETAP 5. – PATERNA-VALENCIA
*(od 16:15 również w Eurosporcie 2)
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski
10:05 Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS SKOKÓW MĘŻCZYZN
Komentarz: Paweł Ulbrych
14:35 Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG NA 10 KM MĘŻCZYZN
Komentarz: Paweł Ulbrych
00:00 NBA: NEW ORLEANS PELICANS – LOS ANGELES LAKERS
Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Kamil Chanas
06:00 National League Basketball: PERTH WILDCATS – SYDNEY KINGS
12:25 Liga Endesa – 19. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA BASKET
Komentarz w C+: Szymon Przedpełski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak
17:20 Energa Basket Liga – 19. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – LEGIA WARSZAWA
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
18:30 Liga Endesa – 19. kolejka: REAL MADRYT – LENOVO TENERIFE
Komentarz: Radosław Spiak
19:00 NBA: CHARLOTTE HORNETS – ORLANDO MAGIC
Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk
20:30 easyCredit BBL – 18. kolejka: BAYERN MONACHIUM – TELEKOM BASKETS BONN
Komentarz: Piotr Wesołowicz
22:35 LNB Pro A – 20. kolejka: AS MONACO – PARIS BASKTBALL
Komentarz: Jacek Łączyński
12:50 Magazyn ATLECI
Redakcja: Przemysław Iwańczyk
03:20 Puchar Świata, Deer Valley, USA: JAZDA PODWÓJNA PO MULDACH KOBIET I MĘŻCZYZN
*(o 08:30 w Polsacie Sport News)
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski
13:55 Liga Europejska EHF – 4. kolejka, gr. A: BV BORUSSIA 09 DORTMUND – ES BESANÇON FEMININ
15:50 Liga Mistrzyń EHF – 13. kolejka, gr. A: CSM BUKARESZT – BREST BRETAGNE HANDBALL
17:55 Liga Europejska EHF – 4. kolejka, gr. B: LES NEPTUNES DES NANTES – FANA HÅNDBALL
14:55 DHB Pokal – 1/4 finału: THW KIEL – SC MAGDEBURG
16:25 PGNiG Superliga mężczyzn – 14. kolejka: MMTS KWIDZYN – TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK
Komentarz: Michał Zawacki – Artur Siódmiak
01:00 Nitro Rallycross – 8. runda, Calgary, Kanada: DZIEŃ 1.
21:00 Nitro Rallycross – 8. runda, Calgary, Kanada: DZIEŃ 2.
15:50 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: WŁOCHY – FRANCJA
Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt
13:25 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: BIEGI NA 500 I 1500 M ORAZ SZTAFETY
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski
19:00 Tauron Liga – 14. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – ENERGA MKS KALISZ
Komentarz: Milena Sadurek
08:35 Sportklub Prva Odbojkarska Liga – 17. kolejka: PANVITA POMGRAD – MERKUR MARIBOR
Komentarz: Jakub Lipczik
14:45 PlusLiga – 23. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – PGE SKRA BEŁCHATÓW
Komentarz: Krzysztof Wanio – Jakub Bednaruk
15:55 Lega Pallavolo Serie A – 18. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – WITHU VERONA
Komentarz: Robert Małolepszy
17:30 PlusLiga – 23. kolejka: BARKOM KAŻANY LWÓW – CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz
11:00 Beach Pro Tour Elite 16, Doha, Katar – 1/2 finału: STAM/SCHOON – CLANCY/MARIAFE
Komentarz: Adam Romański
12:00 Beach Pro Tour Elite 16, Doha, Katar – 1/2 finału: BRUNNER/HÜBERLI – SAMOILOVA/GRAUDINA
Komentarz: Adam Romański
16:00 Beach Pro Tour Elite 16, Doha, Katar – mecz o 3. miejsce: CLANCY/MARIAFE – SAMOILOVA/GRAUDINA
Komentarz: Adam Romański
18:00 Beach Pro Tour Elite 16, Doha, Katar – finał kobiet: STAM/SCHOON – BRUNNER/HÜBERLI
Komentarz: Adrian Brzozowski – Bartosz Kaczmarek
13:00 Beach Pro Tour Finals, Doha, Katar – 1/2 finału: MOL/SØRUM – RANGHIERI/CARAMBULA
Komentarz: Adam Romański
14:00 Beach Pro Tour Finals, Doha, Katar – 1/2 finału: ÅHMAN/HELLVIG – BRYL/ŁOSIAK
Komentarz: Adam Romański
17:00 Beach Pro Tour Finals, Doha, Katar – mecz o 3. miejsce: RANGHIERI/CARAMBULA – BRYL/ŁOSIAK
Komentarz: Adrian Brzozowski – Bartosz Kaczmarek
19:00 Beach Pro Tour Finals, Doha, Katar – finał mężczyzn: MOL/SØRUM – ÅHMAN/HELLVIG
Komentarz: Adrian Brzozowski – Bartosz Kaczmarek
13:30 Mistrzostwa Świata, Szardża, ZEA: FINAŁY STREETU KOBIET I MĘŻCZYZN
11:30 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET
*(od 11:45 również w Eurosporcie 2)
Komentarz: Jakub Pieczatowski
14:25 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KWALIFIKACJE MĘŻCZYZN
Komentarz: Igor Błachut – Marek Rudziński
15:15 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO
*(również o 17:45)
15:30 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO
*(również o 17:05 i 18:00)
16:00 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN
Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf
19:30 Magazyn KRONIKI PUCHARU ŚWIATA
*(o 19:55 również w Metro TV)
20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE
Studio: Paulina Chylewska – Krzysztof Rawa, Rafał Kot, Jakub Jaworski
14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: TOM FORD – ALI CARTER
*(o 20:00 również w Eurosporcie 1)
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch
07:00 UFC Fight Night 218, Enterprise, USA: DERRICK LEWIS – SERGEY SPIVAK
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski
19:00 Levels Fight League 7, Amsterdam, Holandia: YANNICK BAHATI – JAROSŁAW LECH
21:55 Magazyn FIGHT MAG
19:00 World Surf League – Billabong Pro Pipeline, Oahu, USA: DZIEŃ 8.
03:00 Puchar Davisa, Grupa Światowa I – play-off, Japonia – Polska, Miki, Japonia: MCLACHLAN/WATANUKI – KUBOT/ZIELIŃSKI
Komentarz: Tomasz Lorek
05:00 Puchar Davisa, Grupa Światowa I – play-off, Japonia – Polska, Miki, Japonia: YOSHIHITO NISHIOKA – KACPER ŻUK
Komentarz: Dawid Olejniczak
11:30 WTA 250 – Thailand Open, Hua Hin, Tajlandia – finał: ŁESIA CURENKO – LIN ZHU
15:30 WTA 250 – Open 6ème Sens-Métropole de Lyon, Lyon, Francja – finał: CAROLINE GARCIA – ALYCIA PARKS
Komentarz: Maciej Zaręba – Klaudia Jans-Ignacik
21:00 Serial dokumentalny TO JEST ŻUŻEL – JEDZIEMY DALEJ
11:50 Magazyn WORLD OF FREESPORTS
Redakcja: Radosław Spiak
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
20:10 Magazyn SPORT
20:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom
Mecz Celtic był w Polsacie Sport Premium 3 PPV bo tak podali na Polsacie Sport Fight tylko nwm kto komentował