Sport w TV: niedziela – 6 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – POLSKA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL *(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv) Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – POLSKA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Jacek Zieliński, Radosław Majewski, Tomasz Hajto

12:30 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: ODRA OPOLE – GKS TYCHY 
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Opola)
Reporter: Paulina Czarnota-Bojarska

12:35 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Ipla


13:45 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA 
sport.tvp.pl


15:55 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Ipla
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

16:50 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Szymon Borczuch – Sebastian Mila, Robert Podoliński (z Opalenicy)
Reporter: Jacek Kurowski, Rafał Patyra 

17:25 Mecz Towarzyski: AUSTRIA – SŁOWACJA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jacek Cyzio

17:30
Premier League: NAJ, NAJ… 2020/2021 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

17:50 Mecz Towarzyski: MOŁDAWIA – AZERBEJDŻAN 


17:50 Mecz Towarzyski: LUKSEMBURG – SZKOCJA 


17:55 Mecz Towarzyski: HOLANDIA – GRUZJA 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Kobierecki

17:55 Mecz Towarzyski: ANGLIA – RUMUNIA 
Ipla
Komentarz: Jakub Baranowski – Maciej Żurawski

17:55 Mecz Towarzyski: DANIA – BOŚNIA I HERCEGOWINA 
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Radosław Majewski

18:30 Ligue 1: PODSUMOWANIE SEZONU 2020/2021 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

18:50 Mecz Towarzyski: NORWEGIA – GRECJA 


20:40 Mecz Towarzyski: BELGIA – CHORWACJA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński

20:55 LaLiga 2 – baraż, 1/2 finału: CD LEGANES – RAYO VALLECANO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:55 Mistrzostwa Europy U-21 – finał, Ljubljana, Słowenia: NIEMCY – PORTUGALIA na żywo
*(od 21:25 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Roj – Marek Wasiluk
Studio: Maciej Adamiak – Maciej Szczęsny


14:00 PGA European Tour – Porsche European Open, Hamburg, Niemcy: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

20:00 
PGA Tour – The Memorial Tournament, Dublin, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:15 
NHL – play-off, 1/4 finału: NEW YORK ISLANDERS – BOSTON BRUINS 

Komentarz: Stanisław Snopek – Michał Ruszel

14:10 Mistrzostwa Świata Elity, Ryga, Łotwa – mecz o 3. miejsce: USA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Waldemar Matuszak

19:10 Mistrzostwa Świata Elity, Ryga, Łotwa – finał: FINLANDIA – KANADA na żywo
*(od 19:55 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Szymczuk


00:00 
Longines Global Champions Tour, Valkenswaard, Holandia: KONKURS GRAND PRIX

Komentarz: Hubert Szaszkiewicz

13:50
CSI4* – 4FOULEE, Poznań: GRAND PRIX na żywo
*(7 czerwca o 12:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi – Aleksandra Lusina-Gołaś
Reporter: Anna Kozińska


10:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 1 – SESJA ELIMINACYJNA na żywo


17:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 1 – SESJA FINAŁOWA na żywo


11:00 Tour de Suisse Kobiet, Szwajcaria: ETAP 1


13:10 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 8 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:20 Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 1
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Cezary Zamana


18:30 Liga ACB – play-off, 1/2 finału: REAL MADRYT – VALENCIA BC 

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA – play-off, 1/8 finału: LOS ANGELES CLIPPERS – DALLAS MAVERICKS

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


11:35 PGNiG Superliga – 26. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Tomasz Jasina – Tomasz Gębala, Mariusz Jurasik (z Kielc)
Reporter: Damian Pechman

11:55 PGNiG Superliga – 26. kolejka: ŁOMŻA VIVE KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło

16:00
 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 33. kolejka: MT MELSUNGEN – HSG WETZLAR na żywo

Komentarz: Mateusz Juza


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: CHINY – BELGIA na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – HOLANDIA na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TURCJA – TAJLANDIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: DOMINIKANA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek

15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – SERBIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Dorota Świeniewicz

17:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 20:00)
Polsat Sport HD

Studio: Paulina Chylewska – Joanna Mirek, Joanna Kaczor-Bednarska, Ireneusz Mazur; Bożena Pieczko
Analiza: Damian Dacewicz – Joanna Kaczor-Bednarska 

17:35 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Magdalena Śliwa, Piotr Makowski

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

18:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: WŁOCHY – KOREA POŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Dorota Świeniewicz

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: NIEMCY – USA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek


10:55 Roland Garros, Paryż, Francja – 4. runda: TAMARA ZIDANSEK – SORANA CIRSTEA na żywo

Komentarz: Witold Domański

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja: DZIEŃ 8 na żywo
*(wszystkie korty)


12:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 1/8 finału debla: HSIEH/MERTENS – MATTEK-SANDS/ŚWIĄTEK na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

14:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 4. runda: MARKETA VONDROUSOVA – PAULA BADOSA na żywo

Komentarz: Karol Stopa

14:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 1/8 finału debla: LINETTE/PERA – HRADECKA/SIEGEMUND na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski

14:30 Roland Garros, Paryż, Francja – 4. runda: STEFANOS TSITSIPAS – PABLO CARRENO BUSTA na żywo

Komentarz: Lech Sidor – Radosław Szymanik

15:10 Roland Garros, Paryż, Francja – 4. runda: CRISTIAN GARIN – DANIIL MEDVEDEV na żywo

Komentarz: Witold Domański

17:45 Roland Garros, Paryż, Francja – 4. runda: SERENA WILLIAMS – ELENA RYBAKINA na żywo

Komentarz: Marek Furjan

18:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 4. runda: ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA – FEDERICO DELBONIS na żywo

Komentarz: Radosław Nijaki

20:55 Roland Garros, Paryż, Francja – 4. runda: ALEXANDER ZVEREV – KEI NISHIKORI na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke – Michał Przysiężny


10:30 Puchar Świata, Sabaudia, Francja: FINAŁY na żywo
*(7 czerwca o 08:40 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marek Kolbowicz


09:00 Moto3 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:30 MotoGP – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:00 Moto2 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:20 Moto3 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
*(o 00:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 MotoGP – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:30 Moto2 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00 MotoE – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


10:30 European Le Mans Series, Le Castellet, Francja: STUDIO na żywo
*(również o 15:00)
CANAL+ Sport HD
Studio: Wojciech Zawioła – Bartłomiej Marszałek, Adam Kornacki

10:40 Formuła 2 – Grand Prix Azerbejdżanu: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

11:00 European Le Mans Series, Le Castellet, Francja: WYŚCIG na żywo
*(o 20:40  w Sportklub HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Grzegorz Gac, Michał Fiałkowski
Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz, Michał Olszak


12:00 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: STUDIO na żywo
*(również o 16:00)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński, Andrzej Borowczyk

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza


22:00 NASCAR, Sonoma, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Michał Budziak



13:30 SailGP, Taranto, Włochy: DZIEŃ 2 

Komentarz: Maciej Cylupa, Szymon Jabłkowski

13:45
The Ocean Race Europe: START DRUGIEGO ETAPU REGAT
*(7 czerwca o 00:20  w Eurosporcie 1 HD)

Komentarz: Waldemar Heflich


11:45 2. liga żużlowa – 2. kolejka: STUDIO 


12:00 2. liga żużlowa – 2. kolejka: 7R STOLARO STAL RZESZÓW – OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE 


13:40 eWinner 1. liga żużlowa – 9. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Karpiński – Robert Wardzała (z Rybnika)
Reporter: Piotr Bugajny

14:00 eWinner 1. liga żużlowa – 9. kolejka: ROW RYBNIK – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ 

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Piszcz (z Rybnika)

16:00 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: STUDIO 

Studio: Michał Łopaciński – Jacek Gajewski (z Zielonej Góry)
Reporter: Karolina Wieszczycka

16:30 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – EWINNER APATOR TORUŃ 

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

18:45 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcin Majewski – Mirosław Jabłoński (z Gorzowa)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW – FOGO UNIA LESZNO 

Komentarz w nSport+: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA 

Studio: Marcin Majewski – Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński, Krzysztof Cegielski, Leszek Demski (z Gorzowa)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki