Sport w TV: niedziela – 7 sierpnia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 


01:00 Major League Soccer: CHARLOTTE FC – CHICAGO FIRE 


01:25 Brasilearo Serie A – 21. kolejka: SAO PAULO FC – CR FLAMENGO 


04:35 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS 


10:00
Magazyn WYSOKI PRESSING 

Studio: Rafał Dębiński

12:30
 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: GKS TYCHY – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 


12:55
 Ligue1 Uber Eats – 1. kolejka: TOULOUSE FC – OGC NICE na żywo

Komentarz w Canal+: Artur Kwiatkowski – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:25
Jupiler League – 3. kolejka: STANDARD LIEGE – CERCLE BRUGGE na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:25
 2. Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC KAISERSLAUTERN – FC ST. PAULI na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

13:25
2. Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC MAGDEBURG – HOLSTEIN KIEL na żywo


13:25
2. Bundesliga – 3. kolejka: EINTRACHT BRUNSZWIK – SV DARMSTADT 98 na żywo


14:25
 Eredivisie – 1. kolejka: SBV VITESSE – FEYENOORD 


14:30
Premier League – 1. kolejka: STUDIO 


14:40
 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Grodziska Wlkp.)
Reporterzy: Adam Zakrzewski, Michał Kornacki

14:50
 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: SKRA CZĘSTOCHOWA – BRUK-BET TERMALICA 


14:55
 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: WARTA POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Grodziska Wlkp.)

14:55
 Ligue1 Uber Eats – 1. kolejka: RC LENS – STADE BRESTOIS 29 na żywo

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

14:55
Premier League – 1. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC 

Komentarz: Mateusz Borek – Adam Targowski

14:55
 Premier League – 1. kolejka: LEICESTER CITY FC – BRENTFORD FC na żywo
*(w C+ Online dla abonentów platformy C+)

Komentarz: Szymon Ratajczak – Dawid Szymczak

15:20
 Bundesliga – 1. kolejka: VFB STUTTGART – RB LISPK na żywo

Komentarz: Kamil Kania – Tomasz Urban

15:55
 1. liga czeska – 2. kolejka: SK DYNAMO CZESKIE BUDZIEJOWICE – AC SPARTA PRAGA 


15:55 eWinner 2. Liga – 4. kolejka: HUTNIK KRAKÓW – SIARKA TARNOBRZEG 

Komentarz: Tomasz Jasina – Rafał Grodzki (z Krakowa)

17:00
Premier League – 1. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Domagała – Jarosław Fojut, Jakub Krupa (z Londynu)

17:10
 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht


17:20
 Bundesliga – 1. kolejka: 1. FC KÖLN – SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Marcin Borzęcki

17:25
 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Julian Kamieniecki

17:25
 Premier League – 1. kolejka: WEST HAM UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
*(w C+ Online dla abonentów platformy C+)

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka (z Londynu)

17:50
 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – CHOJNICZANKA CHOJNICE 


18:55
 1. liga czeska – 2. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC TRINITY ZLIN 


18:55
 Liga Portugal Bwin – 1. kolejka: SC BRAGA – SPORTING CP na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

19:30
 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Bartosz Ignacik – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporter: Tomasz Lipiński

19:40
 PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Jagiełło – Marcin Żewłakow, Robert Podoliński
Reporter: Aleksander Roj

19:55
PKO BP Ekstraklasa – 4. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Adam Marchlński – Kamil Kosowski (z Zabrza)
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Kazimierz Węgrzyn (z Zabrza)
Komentarz w Radio Gol 1: Dominik Stachowiak

19:55
Joan Gamper Trophy: FC BARCELONA – CLUB UNIVERSIDAD NACIONAL na żywo


20:00
Bundesliga – 1. kolejka: SKRÓTY na żywo


20:15
Prva Liga – 4. kolejka: NK MARIBOR – NK OLIMPIJA LUBLANA na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:40
 Ligue1 Uber Eats – 1. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – STADE DE REIMS na żywo

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Igor Lewczuk
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

22:00
 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Michał Żewłakow, Marek Jóźwiak, Adam Lyczmański
23:55 Brasilearo Serie A – 21. kolejka: ATLETICO MINEIRO – ATHLETICO PARANAENSE 


01:00 Major League Baseball: MINNESOTA TWINS – TORONTO BLUE JAYS 


04:00
 Major League Baseball: SEATTLE MARINERS – LOS ANGELES ANGELS 


20:00
 Major League Baseball: ST. LOUIS CARDINALS – NEW YORK YANKEES 


11:30 PGA European Tour – Cazoo Open, Newport, Walia: FINAŁ na żywo
*(od 12:30 również w Golf Channel)

Komentarz w Golf Channel: Jacek Person

20:00
 PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person


22:00
 Mistrzostwa Świata, Herning, Dania: UJEŻDŻENIE 

Komentarz: Hubert Szaszkiewicz – Elżbieta Liberda


15:45
Mistrzostwa Świata, Halifax, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 23:30  w TVP Sport)

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


10:45
 Volta a Portugal em Bicicleta, Portugalia: ETAP 4 na żywo


11:00
Magazyn TOUR DE POLOGNE – PODSUMOWANIE 


11:00
 Vargarda WestSweden, Vargarda, Szwecja: WYŚCIG na żywo
*(od 12:00 w Eurosport 1)

Komentarz: Adam Probosz, Sebastian Szczęsny

12:30
Magazyn TOUR DE POLOGNE AMATORÓW 


15:40
 Tour of Leuven, Leuven, Belgia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut


16:30 Turniej 3×3 Quest, Katowice: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 17:30)


18:00 Turniej 3×3 Quest, Katowice: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo


18:30
 Turniej 3×3 Quest, Katowice: MECZ FINAŁOWY na żywo


22:50 Magazyn ŁOWCA REKORDÓW. WYWIAD Z ARMANDEM DUPLANTISEM


12:50 PGNiG Summer Superliga, Płock: MECZE FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Chodkowski (z Płocka)
Reporter: Sylwia Michałowska

siatkówka plażowa
17:00
Turniej Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: CEREMONIA MEDALOWA na żywo


09:00 Turniej Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 11:00)


13:00 Turniej Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo


15:00
Turniej Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: MECZ FINAŁOWY na żywo


11:00 Turniej Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 13:00)


13:00 CEV Beach Volleyball Nations Cup, Wiedeń, Austria: MECZE O 3. MIEJSCE 
*(o 19:30  w PSN)


14:00
Turniej Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo


16:00
Turniej Orlen Beach Tour, Kołobrzeg: MECZ FINAŁOWY na żywo


16:30
 CEV Beach Volleyball Nations Cup, Wiedeń, Austria: MECZE FINAŁOWE 
*(o 22:30  w PSN)


18:00
 Letnie Grand Prix, Courchevel, Francja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut


02:00
UFC Fight Night, Las Vegas, USA – waga półciężka: THIAGO SANTOS – JAMAHAL HILL na żywo

Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


00:00 WTA Tour 500, San Jose, USA – 1/2 finału: SHELBY ROGERS – VERONIKA KUDERMETOVA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Klaudia Jans-Ignacik

01:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/2 finału: NICK KYRGIOS – MIKAEL YMER na żywo


03:00
 WTA Tour 500, San Jose, USA – 1/2 finału: DARIA KASATKINA – PAULA BADOSA na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Michał Przysiężny

03:00
 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/2 finału: ANDREY RUBLEV – YOSHIHITO NISHIOKA na żywo


12:30 LOTTO Superliga – 6. kolejka: CKT GRODZISK MAZOWIECKI – KS GÓRNIK BYTOM na żywo


15:00
 Memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich, Kozerki – finał: MAGDA LINETTE – KATERINA SINIAKOVA na żywo


20:30 
WTA Tour 250, Waszyngton, USA – finał: KAIA KANEPI – LIUDMILA SAMSONOVA na żywo


23:00
 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – finał: YOSHIHITO NISHIOKA – NICK KYRGIOS na żywo


04:15 FIM Endurance World Championship – Suzuka 8 Hours: WYŚCIG
*(do 13:00)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak, Andrzej Mielczarek

10:20
 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:40
 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:10 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20
 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 
*(8 sierpnia o 09:00  w PSN)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Udevalla, Szwecja: WYŚCIG 1 MX2 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

14:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Udevalla, Szwecja: WYŚCIG 1 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

14:00
 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 
*(o 18:00  w PSN)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30
 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 
*(8 sierpnia o 10:30  w PSN)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Udevalla, Szwecja: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 18:00  w Eurosport 2)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

17:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Udevalla, Szwecja: WYŚCIG 2 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek


11:00 FIA WTCR, Alsace, Francja: WYŚCIG 1 

Komentarz: Krzysztof Woźniak

13:00
 ADAC GT Masters, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


14:3
0
 Porsche Carrera Cup Deutschland, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


16:00
 FIA WTCR, Alsace, Francja: WYŚCIG 2 

Komentarz: Krzysztof Woźniak

20:35
IMSA Sportscar Championship – Road America: WYŚCIG 


21:00
NASCAR Cup Series, Michigan, USA – FireKeepers Casino 400: WYŚCIG na żywo


21:00
 Indycar – Grand Prix of Nashville: WYŚCIG na żywo


13:40 eWinner 1. Liga Żużlowa– 1/4 finału: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Mirosław Jabłoński (z Gdańska)
Reporter: Piotr Bugajny

13:55
 eWinner 1. Liga Żużlowa– 1/4 finału: TRANS MF LANDSHUT DEVILS – CELLFAST WILKI KROSNO na żywo

Komentarz w C+/Viaplay: Edward Durda – Tomasz Bajerski
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski

14:00
 eWinner 1. Liga Żużlowa– 1/4 finału: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Wojciech Dankiewicz (z Gdańska)

16:00
 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Tomasz Gollob (z Torunia)
Reporter: Łukasz Benz

16:30
 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Patryk Malitowski (z Torunia)

18:45 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski (z Lubina)
Reporter: Kinga Sylwestrzak

19:15
 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: MOTOR LUBLIN – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Dawid Stachyra (z Lubina)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski, Marek Cieślak, Tomasz Dryła, Leszek Demski


18:55
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:25 w Eurosport 1)


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25
 Magazyn SPORT na żywo


19:45
 Magazyn SPORT na żywo


22:20
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00
 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie