Sport w TV: niedziela – 8 stycznia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga Santander: VILLARREAL CF – FC BARCELONA 11:55 La Liga Santander – 17. kolejka: ATHLETIC CLUB – DEPORTIVO ALAVES  Komentarz w […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga Santander: VILLARREAL CF – FC BARCELONA

piłka nożna
11:55 La Liga Santander – 17. kolejka: ATHLETIC CLUB – DEPORTIVO ALAVES na żywo

Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25
Serie A – 19. kolejka: UDINESE CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Radosław Majdan

14:10 Coupe de France – 1/32 finału: TOULOUSE FC – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
*(premiera.200 od 17:55 w TVP Sport)
sport.tvp.pl TVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

14:25
FA Cup – 1/32 finału: LIVERPOOL FC – PLYMOUTH ARGLY na żywo

Komentarz w Eleven HD: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55
Serie A – 19. kolejka: GENOA CFC – AS ROMA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Filip Kapica

14:55
Serie A – 19. kolejka: SS LAZIO – FC CROTONE na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

16:00
FA Cup – 1/32 finału: CHELSEA FC – PETERBOROUGH FC na żywo
*(od 16:20 w Eleven HD, od 16:30 w Eurosport 1 DE)

Komentarz w Eleven HD: Michał Mitrut – Mateusz Majak

16:55
FA Cup – 1/32 finału: TOTTENHAM HOTSPUR – ASTON VILLA na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:00
Mecz Towarzyski: SC FREIBURG – PSV EINDHOVEN na żywo


17:55
Serie A – 19. kolejka: AC MILAN – CAGLIARI CALCIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:25
La Liga Santander – 17. kolejka: UD LAS PALMAS – SPORTING GIJON na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:00
Florida Cup, Orlando, USA: ESTUDIANTES DE LA PLATA – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport Player

20:40
 Serie A – 19. kolejka: JUVENTUS FC – BOLOGNA FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 17. kolejka: VILLARREAL CF – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:55 
Coupe de France – 1/32 finału: OLYMPIQUE LYON – MONTPELLIER HSC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

22:45 Florida Cup, Orlando, USA: TAMPA BAY ROWDIES – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport Player


12:20
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
IplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek

14:30
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
IplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek

biegi narciarskie
11:15
Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO na żywo
TVP 2 HD

11:30
Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 9 KM KOBIET STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 2 HD
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut – Kacper Merk

15:15
Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 9 KM MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut – Kacper Merk


10:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo


11:30 
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo

futbol amerykański
22:40 NFL – 1/8 Finału: GREEN BAY PACKERS – NEW YORK GIANTS na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Jędrzej Stęszewski – Witold Cebulewski


12:00 Reisen Cup 2017, Schauinsland, Niemcy: TURNIEJ TOWARZYSKI na żywo


17:00 Extraliga – 37. kolejka: HC KOMETA BRNO – WHITE TIGERS LIBEREC na żywo


18:55
DEL – 36. kolejka: KREFELD PINGUINE – STRAUBING TIGERS na żywo


10:00 Mistrzostwa Francji: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

11:30
Mistrzostwa Francji: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

16:30
Mistrzostwa Włoch: FINAŁY na żywo


09:30 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SKOKI – HS 130 na żywo
*(o 14:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD

13:00
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: 10 KM GUNDERSEN premiera.200
*(o 14:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD


16:00 KBSL – 12. kolejka: GIRNE UNIV. – FENERBAHCE na żywo

koszykówka mężczyzn
02:00
NBA: CHICAGO BULLS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

12:15
 Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

12:30
Liga ACB – 16. kolejka: UCAM MURCIA CB – VALENCIA BC na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

12:30
Polska Liga Koszykówki – 13. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:30
Liga ACB – 16. kolejka: REAL MADRYT – MORABANC ANDORRA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

18:30
Super Ligi – 14. kolejka: BESIKTAS SJ – FENERBAHCE na żywo


20:00
NBA: MILWAUKEE BUCKS – WASHINGTON WIZARDS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

20:40
Lega A – 15. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo

lekkoatletyka
17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


13:25
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: 500 M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki
Reporter w TVP: Aleksand
er Dzięciołowski

14:05
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: 1500 M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

15:05
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: 1000 M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

15:50
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: 10 KM MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

22:30
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 2 HD


09:00
Puchar Świata, Maribor, Słowenia: SLALOM KOBIET – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

10:15
Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:00
Puchar Świata, Maribor, Słowenia: SLALOM KOBIET – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:15
Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


10:55
Turniej towarzyski, Irun, Hiszpania: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski

rajdy terenowe
18:35 
Rajd Dakar 2017: ETAP 7 premiera.200
TVP 2 HD

20:10
Rajd Dakar 2017: ETAP 7 premiera.200
TVP 1 HD

23:00 
Rajd Dakar 2017: ETAP 7 premiera.200
Eurosport 1 HD

siatkówka mężczyzn
14:45
Plusliga – 17. kolejka: GKS KATOWICE – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz

17:50 Serie A1 – 18. kolejka: EXPRIVIA MOLFETTA – KIOENE PADOVA premiera.200
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

skoki narciarskie
17:05 Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET – II SERIA na żywo


09:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
06:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1. runda: ELIBA SVITOLINA – MONICA PUIG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

06:15
ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

08:00
WTA Tour, Sydney, Australia – 1. runda: DARYA KASATKINA – TIMEA BABOS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:30
ATP World Tour 250, Sydney, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

10:00
ATP World Tour 250, Brisbane, Australia – finał: GRIGOR DIMITROV – KEI NISHIKORI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:00
ATP World Tour 250, Chennai, Indie – finał: DANIIL MEDVEDEV – ROBERTO BAUTISTA-AGUT na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

żeglarstwo
12:00 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
16:30 Reportaż: GALA MISTRZÓW SPORTU premiera.200


17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00
MAGAZYN SPORTÓW ZIMOWYCH premiera.200
Eurosport 1 HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

20:15
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
*(o 23:05 premiera.200 w TVP 1 HD)
TVP Sport HD

22:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie