Sport w TV: piątek – 1 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ 17:30 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU  Studio: Michał Zawacki – Maciej Żurawski (z Gliwic) 17:45 Fortuna […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ


17:30 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Michał Zawacki – Maciej Żurawski (z Gliwic)

17:45 
Fortuna 1. liga – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: PIAST GLIWICE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Radosław Majdan (z Gliwic)

17:55 Fortuna 1. liga – 22. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:25 
2. Bundesliga – 24. kolejka: HOLSTEIN KIEL – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek, Piotr Glamowski

20:00 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

20:20 
Bundesliga – 24. kolejka: FC AUGSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: LEGIA WARSZAWA – MIEDŹ LEGNICA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:25 Serie A – 26. kolejka: CAGLIARI CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 Championship – 35. kolejka: LEEDS UNITED FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00 La Liga Santander – 26. kolejka: RAYO VALLECANO – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

22:30 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht


23:00 Magazyn WITAJ W KLUBIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak, Maciej Klimek


12:45 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:10 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Kacper Merk – Martyna Galewicz


19:00 Gala Boksu Zawodowego, Legionowo – waga półciężka: MICHAŁ CIEŚLAK – YOURI KALENGA na żywo
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD i Super Polsat HD)
IplaPolsat Sport HD


07:30 PGA European Tour – Oman Open, Muscat, Oman: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:00
PGA European Tour – Oman Open, Muscat, Oman: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – The Honda Classic, Floryda, USA: II RUNDA na żywo



01:00 NHL: NEW YORK ISLANDERS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


12:00 UAE Tour, ZEA: ETAP 6 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:25 Mistrzostwa Świata, Pruszków: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDEurosport 1 HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński (z Pruszkowa)
Reporter w TVP: 
Sebastian Parfjanowicz


02:00
NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:00
NBA: HOUSTON ROCKETS – MIAMI HEAT 

Komentarz: Wojciech Michałowicz

20:45 
Turkish Airlines Euroliga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:55 
Turkish Airlines Euroliga – 24. kolejka: BARCA LASSA – REAL MADRYT na żywo
Ipla


10:40 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:50 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 1 – SESJA PORANNA na żywo
*(do 12:00 i od 14:00 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla

14:55 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:05 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 21:35 również w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla


10:45 Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


18:15 PGNiG Superliga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)
Reporter: Szymon Ratajczak

18:25 
PGNiG Superliga – 20. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KS SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)


19:50 Pro D2 – 23. kolejka: VANNES – MASSY na żywo


19:50 Pro D2 – 23. kolejka: NEVERS – COLOMIERS na żywo


19:50 Pro D2 – 23. kolejka: CARCASSONNE – BIARRITZ na żywo


19:50 Pro D2 – 23. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – BRIVE na żywo


19:50 Pro D2 – 23. kolejka: PROVENCE RUGBY – SOYAUX ANGOULÊME na żywo


20:20 Pro D2 – 23. kolejka: AURILLAC – BAYONNE na żywo


17:30 
Liga Siatkówki Kobiet – 21. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – ENEA PTPS PIŁA na żywo
Ipla


20:30
PlusLiga – 23. kolejka: GKS KATOWICE – MKS BĘDZIN na żywo
Ipla


15:10 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
*(od 15:30 również w Eurosport 1 HD, od 15:35 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski (z Seefeld)
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

16:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS NA SKOCZNI NORMALNEJ na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Seefeld)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny 
(z Seefeld)

18:00 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski (z Seefeld)
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


06:30 
Indian Open, Koczin, Indie: DZIEŃ 3 na żywo


00:00 (pt/sob) PSA World Tour, Chicago, USA: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport Player


02:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/4 finału: ALEX DE MINAUR – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla


03:30 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/4 finału: NICK KYRGIOS – STAN WAWRINKA na żywo
Polsat Sport HDIpla


05:30 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/4 finału: JOHN ISNER – JOHN MILLMAN na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – GAEL MONFILS na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: BORNA CORIC – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
18:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie