Sport w TV: piątek – 10 lutego 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Puchar Świata, Lake Placid, USA: KWALIFIKACJE DO KONKURSU MĘŻCZYZN 



16:25 Magazyn LALIGA SHOW

Redakcja: Dominik Woźniak

16:55 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW

Redakcja: Szymon Przedpełski, Maciej Jędrych

16:55 Liga Mistrzów CAF – 1. kolejka, gr. D: ZAMALEK SC – CR BELOUIZDAD


17:40 PKO BP Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU

Studio: Adam Zakrzewski – Mateusz Matras (z Mielca)
Reporter: Gabriel Rogaczewski 


17:50 Fortuna 1.Liga –19. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński 

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 20. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Michał Żewłakow (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

18:25 2. Bundesliga – 20. kolejka: KARLSRUHER SC – SPVGG GREUTHER FÜRTH


18:25 2. Bundesliga – 20. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HANSA ROSTOCK


18:25 Saudi Professional League – 16. kolejka: AL-ITTIHAD – AL-ADALAH


19:55 Liga Mistrzów CAF – 1. kolejka, gr. C: RAJA CA – VIPERS SC


20:00 PKO BP Ekstraklasa – 19. kolejka: SUPER PIĄTEK
*(również o 22:30)

Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak, Maciej Gajos (z Gdańska)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Remigiusz Kula

20:00 Magazyn INSIDE SERIE A


20:20
Fortuna 1.Liga – 19. kolejka: WISŁA KRAKÓW – APKLAN RESOVIA RZESZÓW  

Komentarz: Marcin Feddek – Maciej Żurawski (z Krakowa)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska


20:25 PKO BP Ekstraklasa – 20. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WIDZEW ŁÓDŹ

Komentarz: Rafał Dębiński – Adam Szała (z Gdańska)

20:25 Bundesliga – 20. kolejka: SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – VFL WOLFSBURG

Komentarz: Rafał Wolski – Marcin Borzęcki

20:40 Serie A TIM – 22. kolejka: AC MILAN – TORINO FC

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

20:55 Ligue 1 UberEats – 23. kolejka: OGC NICEA – AC AJACCIO

Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Adrian Gątarek

20:55 LaLiga Santander – 21. kolejka: CÁDIZ CF – GIRONA FC

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Grzegorz Kaczmarczyk

20:55 Championship – 31. kolejka: BIRMIGHAM CITY – WEST BROMWICH ALBION

Komentarz: Kamil Kania

20:55 LaLiga Smartbank – 27. kolejka: GRANADA CF – CD TENERIFE


23:00 Serial dokumentalny ZŁOTA DEKADA. HISTORIA LECHA POZNAŃ 1983-1993 (ODC. 6.)


13:00 Liga Mistrzyń UEFA: LOSOWANIE


14:05 Mistrzostwa Świata, Oberhof, Niemcy: STUDIO

Studio: Marcin Rams – Kinga Goraj, Łukasz Sidorowicz
Reporter: Jakub Pobożniak

14:25 Mistrzostwa Świata, Oberhof, Niemcy: SPRINT KOBIET

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska (z Oberhofu)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk


15:35 Rocky Boxing Night 15, Stężyca: WAŻENIE


21:25 Magazyn RING TVP


06:30 DP World Tour – Signapore Classic, Signapur: II RUNDA

Komentarz: Wojciech Nowakowski – Kasia Nieciak


14:00 PGA Tour Champions – Hassan II Trophy, Rabat, Maroko: II RUNDA


17:00 Asian Tour – International Series Oman, Maskat, Oman: II RUNDA

Komentarz: Wojciech Nowakowski – Kasia Nieciak

21:30 PGA Tour – Phoenix Open, Scotsdale, USA: II RUNDA
*(od 22:30 również w Eurosporcie 2)

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – COLORADO AVALANCHE


01:05 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – EDMONTON OILERS


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – SEATTLE KRAKEN


01:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – SAN JOSE SHARKS


01:05 NHL: DETROIT RED WINGS – CALGARY FLAMES


01:35 NHL: NEW YORK ISLANDERS – VANCOUVER CANUCKS


02:05 NHL: MINNESOTA WILD – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


11:50 UCI Women’s World Tour – UAE Tour, ZEA: ETAP 2. – AL DHAFRA CASTLE-AL MIRFA

Komentarz: Stanisław Brzósko


18:00 Mistrzostwa Europy, Grenchen, Szwajcaria: DZIEŃ 3.
*(11 lutego o 08:35 w TVP Sport)

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Drejgier
Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz – Grzegorz Krejner


17:20 Energa Basket Liga, 20.kolejka: BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – POLSKI CUKIER START LUBLIN 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski 

17:25 Magazyn BASKET+

Redakcja: Dominik Woźniak

19:55 EuroLiga, 24.kolejka: PANATHINAIKOS ATENYVALENCIA BASKET 

Komentarz: Adam Romański – Krzysztof Szablowski

20:00 LNB Pro A – 21. kolejka: METROPOLITANS 92 – JDA DIJON BASKET

Komentarz: Jacek Łączyński


18:50 World Athletics Indoor Tour – Silver, Berlin, Niemcy: ISTAF INDOOR

Komentarz: Jarosław Idzi – Marek Plawgo


02:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Colorado Springs, USA: CEREMONIA OTWARCIA

Komentarz w PS: Agnieszka Iwańska

02:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Colorado Springs, USA: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW

Komentarz w PS: Agnieszka Iwańska

19:35 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Colorado Springs, USA: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH
*(od 20:00 w Polsacie Sport News)

Komentarz w PS: Jacek Tascher – Aleksandra Kauc- Żelichowska

22:25 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Colorado Springs, USA: TANIEC RYTMICZNY

Komentarz w PS: Jacek Tascher – Aleksandra Kauc- Żelichowska


16:45
Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: DZIEŃ 1.

Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś, Zbigniew Bródka ( Tomaszowa Mazowieckiego)
Reporter: Tomasz Lach


08:15 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ODCINEK SPECJALNY 2

Komentarz: Grzegorz Gac – Mikołaj Sokół

09:30 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ODCINEK SPECJALNY 3

Komentarz: Grzegorz Gac – Mikołaj Sokół

11:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ODCINEK SPECJALNY 4

Komentarz: Grzegorz Gac – Gabriel Borowy


13:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: WYWIADY

Komentarz: Grzegorz Gac – Gabriel Borowy

14:45 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ODCINEK SPECJALNY 5

Komentarz: Michał Adamiuk – Sławomir Szymczak


15:40
Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ODCINEK SPECJALNY 6

Komentarz: Michał Adamiuk – Sławomir Szymczak


17:15 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ODCINEK SPECJALNY 7

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy


19:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: ODCINEK SPECJALNY 8

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy


19:45 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: WYWIADY

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy


21:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Szwecji: PODSUMOWANIE DNIA

Studio: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy


19:50 Puchar Sześciu Narodów U20 – 2. kolejka: ANGLIA – WŁOCHY


20:05 Puchar Sześciu Narodów U20 – 2. kolejka: SZKOCJA – WALIA


20:50 Puchar Sześciu Narodów U20 – 2. kolejka: IRLANDIA – FRANCJA


16:00 Magazyn 7. STREFA

Studio: Marek Magiera, Jakub Bednaruk – Bartłomiej Lipiński,  Wojciech Drzyzga, Joanna Kaczor-Bednarska


17:30 Tauron Liga – 15. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – UNI OPOLE

Komentarz: Robert Małolepszy – Joanna Kaczor-Bednarska 


20:30 PlusLiga – 24. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI

Komentarz: Marek Magiera – Jakub Bednaruk


11:30
Puchar Świata, Igls, Austria: 1. ŚLIZG KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

13:00 Puchar Świata, Igls, Austria: 2. ŚLIZG KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

15:30 Puchar Świata, Igls, Austria: 1. ŚLIZG MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

17:15 Puchar Świata, Igls, Austria: 2. ŚLIZG MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


16:00 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET

Komentarz: Jakub Pieczatowski

22:15 Puchar Świata, Lake Placid, USA: STUDIO
*(również o 00:00)

Studio: Marcin Kuźbicki – Magdalena Pałasz, Jakub Pieczatowski
Reporterzy: Krzysztof Skórzyński, Dominik Formela

23:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: KWALIFIKACJE DO KONKURSU MĘŻCZYZN

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk


13:30 ONE Friday Fights 4, Bangkok, Tajlandia: BATMAN OR.ATCHARIYA – DUANGSOMPONG JITMUANGNON

Komentarz: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski


13:05 Liga Mistrzów, Turcja:  ZAWODY

Redakcja: Bogusław Solecki


19:00 World Surf League – Billabong Pro Pipeline, Oahu, USA: DZIEŃ 13.


17:00
Champions Chess Tour – Airthings Masters: DZIEŃ 5.


12:00 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału: SHELBY ROGERS – BELINDA  BENCIĆ

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik

13:30 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału: DARIA KASATKINA – QINWEN ZHENG

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Klaudia Jans-Ignacik

14:00 WTA 250 – Upper Austria Ladies Linz, Linz, Austria – 1/4 finału: DALMA GÁLFI – MARKETA VONDROUSOVA


15:00 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału: BEATRIZ HADDAD MAIA – ELENA RYBAKINA

Komentarz: Bartosz Ignacik – Michał Przysiężny

16:00 WTA 250 – Upper Austria Ladies Linz, Linz, Austria – 1/4 finału: ANASTAZJA POTAPOVA – ANNA-LENA FRIEDSAM


16:30 WTA 500 – Mubadala Abu Dhabi Open, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału: WERONIKA KUDIERMIETOWA – LUDMIŁA SAMSONOWA

Komentarz: Bartosz Ignacik – Michał Przysiężny 

18:30 WTA 250 – Upper Austria Ladies Linz, Linz, Austria – 1/4 finału: MARIA SAKKARI – DONNA VEKIĆ


20:00 WTA 250 – Upper Austria Ladies Linz, Linz, Austria – 1/4 finału: CLARA TAUSON – PETRA MARTIĆ


16:30 Puchar ETTU – 1/4 finału: DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI – LOTTO POLSKI CUKIER GWIAZDA BYDGOSZCZ

Komentarz: Piotr Dębowski – Marcin Cisowski (z Grodziska Mazowieckiego)


11:55 Formuła E – e-Prix Hajdarabadu, Hajdarabad, Indie: I SESJA TRENINGOWA


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC na żywo

Studio: Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Jakub Rzeźniczak, Marek Włodarczyk,  Igor Gawryszewski

19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom