Sport w TV: piątek 10 – maja 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Ligue 1 Uber Eats– 33. kolejka: OGC NICE – LE HAVRE

01:55 Copa Sudamericana – faza grupowa, grupa H, 4. kolejka: RB BRAGANTINO – RACING CLUB 

Komentarz: Bartłomiej Rabij 

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Jan Kałucki – Bogdan Wilk (z Gliwic)
Reporter: Jan Kałucki

17:50 Fortuna 1.Liga – 32. kolejka: MOTOR LUBLIN – ZNICZ PRUSZKÓW 

Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kaczmarek 

17:55 Magazyn LALIGA PREVIEW SHOW 

Redakcja: Maciej Jędrych

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 32. kolejka: PIAST GLIWICE – ŁKS ŁÓDŹ 

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Trela (z Gliwic) 

18:20 2.Bundesliga – 33. kolejka: SC MAGDEBURG – GREUTHER FÜRTH 


18:20 2.Bundesliga – 33. kolejka: SC PADERBORN – HAMBURGER SV  

Komentarz: Kamil Kania 

19:55 Saudi Pro League – 31. kolejka: AL AKHDOUD – AL NASSR 

Komentarz: Damian Domitrz – Roman Kołtoń 


20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Daria Kabała-Malarz – Andrzej Juskowiak, Rafał Grodzicki (z Wrocławia)
Reporterzy: Julia Pożarlik, Cezary Olbrycht

20:20 Bundesliga – 33. kolejka: FC AUGSBURG – VFB STUTTGART 

Komentarz: Rafał Kędzior – Wojciech Górski 

20:20 Fortuna 1.Liga – 32. kolejka: GKS TYCHY – GKS KATOWICE 
Polsat Sport 3
Komentarz: Tomasz Lach – Artur Skowronek (z Tych)
Reporter: Paweł Ślęzak 

20:23 eWinner 2 Liga – 32. kolejka: STAL STALOWA WOLA – SKRA CZĘSTOCHOWA  

Komentarz: Jakub Kazula 

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 32. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – CRACOVIA 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Adam Szała (z Wrocławia) 
Komentarz w Flash Score: Paweł Garbacz

20:40 Serie A TIM – 33. kolejka: FROSINONE CALCIO – INTER MEDIOLAN 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski 

20:55 League Two – baraże, 1/2 finału: DONCASTER ROVERS – CREWE ALEXANDRA


20:55 Ligue 1 Uber Eats– 33. kolejka: OGC NICE – LE HAVRE 

Komentarz w Canal+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Adrian Gątarek 

20:55 Ligue 1 Uber Eats– 33. kolejka: STADE BRESTOIS – STADE REIMS 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak 

20:55 LaLiga EA Sports – 35. kolejka: CD ALAVÉS – GIRONA FC 

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda


17:50 OBOS Dalmasvensskan – 5. kolejka: ROSENGARD – DJURGARDEN 


18:25 Frauen-Bundesliga – 21. kolejka: RB LIPSK – TSG HOFFENHEIM 


11:00 Pool – UK Open,  Telford, Wielka Brytania: DZIEŃ 4


19:00 Gala PZB Suzuki Boxing Night 29, Dobczyce: GALA

Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera (z Dobczyc)


13:00 PDC Dart – Baltic Sea Darts Open , Kilonia, Niemcy, 1. runda: DZIEŃ 1

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 

19:00 PDC Dart – Baltic Sea Darts Open , Kilonia, Niemcy, 1. runda: DZIEŃ 1

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon  


20:00 PGA Tour – Wells Fargo Championships, Charlotte, USA: RUNDA 2


01:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 2. kolejka:: CAROLINA HURRICANES – NY RANGERS


03:35 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 2. kolejka:: DALLAS STARS – COLORADO AVALANCHE


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


16:00 Mistrzostwa Świata, Czechy 2024: CEREMONIA OTWARCIA 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Henryk Gruth (z Ostrawy)

16:10 Mistrzostwa Świata, Czechy 2024: SŁOWACJA – NIEMCY

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Henryk Gruth (z Ostrawy)

16:10 Mistrzostwa Świata, Czechy 2024: SZWAJCARIA – NORWEGIA

Komentarz: Jakub Pieczatowski – Przemysław Odrobny 

19:00 Mistrzostwa Świata, Czechy 2024: STUDIO
*(również o 23:00)

Studio: Marcin Lepa – Mariusz Czerkawski, Tomek Valtonen, Krystian Sikorski, Piotr Chłystek
Reporterzy: Michał Białoński, Michaela Kolarz 


20:00 Mistrzostwa Świata, Czechy 2024: CEREMONIA OTWARCIA 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Ćwikła 

20:10 Mistrzostwa Świata, Czechy 2024: CZECHY – FINLANDIA

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Ćwikła  

20:10 Mistrzostwa Świata, Czechy 2024: SZWECJA – USA

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Henryk Gruth (z Ostrawy) 


12:45 UCL World Tour – Giro d’Italia, Włochy: ETAP 7 – JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS, FOIGNO – PERUGIA


17:20 Orlen Basket Liga – 1/4 finału: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – TREFL SOPOT
Polsat Sport 3
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporterka: Agnieszka Łapacz 


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja:  Artur Kwiatkowski

19:00 Liga ACB – 33. kolejka: BARCA BASKET – UNICAJA MALAGA


21:00 Liga ACB – 33. kolejka: VALENCIA BASKET – REAL MADRYT


18:00 Diamentowa Liga , Doha: MITYNG 

Komentarz: Przemysła Iwańczyk – Artur Partyka


08:45 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS2 MORTAGUA 1 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Juliusz Winiarek 

10:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS3 LOUSA 1 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Juliusz Winiarek 

11:35 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS4 GOIS 1 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Juliusz Winiarek 

12:35 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS5 ARGANIL 1 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Juliusz Winiarek 

13:25 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: WYWIADY 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Juliusz Winiarek 

15:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS6 LOUSA 2 

Komentarz: Grzegorz Gac – Mikołaj Sokół

16:05 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS7 GOIS 2 

Komentarz: Grzegorz Gac – Mikołaj Sokół

17:05 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS8 ARGANIL 2 

Komentarz: Grzegorz Gac – Mikołaj Sokół 

18:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: OS9 MORTAGUA 2 

Komentarz: Grzegorz Gac – Mikołaj Sokół 

22:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wysp Kanaryjskich: PODSUMOWANIE 1 DNIA 

Prowadzenie: Grzegorz Gac


20:30 United Rugby Championship – 2. runda: DRAGONS – STORMERS 


20:40 Premiership Rugby, 17. kolejka: SALE SHARKS – LEICESTER TIGERS 


17:30 Mecz Towarzyski – Bielsko-Biała: STUDIO 
*(również o 20:30)

Studio: Bożena Pieczko – Magdalena Jurczyk, Aleksandra Jagiełło, Joanna Mirek (z Bielsko-Białęj)
Reporter: Tomasz Krochmal

18:30 Mecz Towarzyski – Bielsko-Biała: POLSKA – HOLANDIA 

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska (z Bielsko-Białej) 


15:00 World Series, Montpellier, Francja: FINAŁ STREETU MĘŻCZYZN 


14:30 One Friday Fights – One 62, Bangkok, Tajlandia: GALA 


18:00 Gala First Step Championship MMA&K1, Rumia: WAŻENIE 


13:00 Superbet Rapid&Blitz Poland 2024,  Warszawa: DZIEŃ 3

Komentarz: Aleksander Roj – Mateusz Bartel (z Warszawy)


11:00 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort główny: LORENZO MUSETTI – TERENCE ATMANE

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

11:00 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 2.runda: MARIA SAKKARI – VARVARA GRACZEWA

Komentarz:  Żelisław Żyżyński

11:00 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort boczny, kort główny: NUNO BORGES – ALEXANDER BUBLIK 

Komentarz: Filip Gawęcki

12:30 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort główny: LUCIANO DARDERI – MARIANO NAVONE

Komentarz: Dawid Olejniczak

12:30 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort boczny, kort główny: YOSHIHITIO NISHIOKA – GRIGOR DIMITROV 

Komentarz: Filip Gawęcki

13:00 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 2.runda: ONS JABEUR – SOFIA KENIN

Komentarz: Bartosz Ignacik

14:30 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort główny: FLAVIO COBOLLI – SEBASTIAN KORDA
*(od 16:00 również w PSP 2)

Komentarz: Dawid Olejniczak

14:30 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort boczny, kort główny: ALEXANDER ZVEREV – ALEXANDER VUKIĆ 

Komentarz: Krzysztof Wanio

15:00 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 2.runda: VICTORIA AZARENKA – MAGDA LINETTE

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

15:30 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort boczny, kort główny: CASPER RUUD – MIOMIR KECMANOVIĆ 


17:50 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort główny: TAYLOR FRITZ – FABIO FOGNINI

Komentarz: Tomasz Lorek

19:10 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 2. runda, kort główny: NOVAK DJOKOVIĆ – CORENTIN MOUTET

Komentarz: Tomasz Lorek 

19:30 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 2.runda: KATIE VOLYNETS – ARYNA SABALENKA

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka


09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP – Moto 3, Grand Prix Francji: SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

09:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP – Moto 2, Grand Prix Francji: SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

10:45 Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP – Moto GP, Grand Prix Francji: SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

13:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP – Moto 3, Grand Prix Francji: SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

14:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP – Moto 2, Grand Prix Francji: SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

14:35 FIA World Endurance Championship – Total Energies 6 Hours of Spa-Francorchamps, Stavelot, Belgia: SESJA KWALIFIKACYJNA
Polsat Sport 3

15:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata MotoGP – Moto GP, Grand Prix Francji: SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak  


19:10 IndyCar, Sonsio Grand Prix, Indianapolis, USA: SESJA TRENINGOWA 


22:20 IndyCar, Sonsio Grand Prix, Indianapolis, USA: KWALIFIKACJE

Komentarz: Bartosz Budnik – Bartosz Pokrzywiński


16:50 Speedway Grand Prix, Warszawa: KWALIFIKACJE 


17:50 Metalkas 2 Ekstraliga – 4. kolejka: CELFAST WILKI KROSNO – ORZECHOWA OSASA PSŻ POZNAŃ 
*(od 22:30 również w Canal+Sport 5)


20:00 Metalkas 2 Ekstraliga – 4. kolejka: STUDIO

Studio: Piotr Kaczorek – Piotr Świderski (z Ostrowa Wielkopolskiego)
Reporter: Łukasz Benz

20:25 Metalkas 2 Ekstraliga – 4. kolejka: ARGED MALESA OSTRÓW WLKP – TEXOM STAL RZESZÓW

Komentarz: Robert Sitnicki – Patryk Malitowski (z Ostrowa Wielkopolskiego) 


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Prowadzący: Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Jacek Bednarz, Rafał Dobrucki

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom