Sport w TV: piątek – 10 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WISŁA KRAKÓW – WISŁA PŁOCK


00:30 Copa Libertadores – 1/8 Finału: RACING CLUB DE AVELLANEDA – RIVER PLATE na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

02:45 Copa Libertadores – 1/8 Finału: CERRO PORTENO – SE PALMEIRAS na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

17:30 Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Piotr Glamowski

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: LECHIA GDAŃSK – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Ipla

18:25
2.Bundesliga – 2. kolejka: SC PADERBORN 07 – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

18:25
1. Liga – 4. kolejka: FK MLADA BOLESLAV – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Marcin Kalita

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Krakowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Cezary Olbrycht, Maciej Klimek

20:15
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WISŁA KRAKÓW – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Krakowa)

20:25
 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ODRA OPOLE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)

20:25
2.Bundesliga – 2. kolejka: FC SANKT PAULI – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Premier League – 1. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Krakowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Cezary Olbrycht, Maciej Klimek


11:35 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 3 na żywo


20:00 
US PGA Championship, Saint Louis, USA: II RUNDA na żywo
*(od 23:00 w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


12:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 1 na żywo



15:10 
75. Tour de Pologne 2018: ETAP 7 – START na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski

15:40 
75. Tour de Pologne 2018: STUDIO na żywo
*(od 17:25 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski

15:50
75. Tour de Pologne 2018: ETAP 7 na żywo
*(od 17:30 w TVP 1 HD, od 17:40 również w Eurosport Player
, o 20:10 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Ipla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

21:30
Tour of Utah, USA: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Baranowski


10:00 
Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 5 – SESJA PORANNA na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1 HD: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum (z Berlina)
Reporter w Eurosporcie 1 HD: Kacper Merk

19:05 
Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 5 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 19:35 w TVP 2 HD, od 20:35 w TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1 HD: Marek Rudziński, Janusz Rozum (z Berlina)
Reporter w Eurosporcie 1 HD: Kacper Merk

20:30 
Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: STUDIO na żywo


10:20 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: TRAMPOLINA 1M – KWALIFIKACJE KOBIET na żywo


14:30 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: TRAMPOLINA 3M SYNCHRONICZNIE – FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Puchow, Andrzej Wierniuk

16:00 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: TRAMPOLINA 1M – FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Jakub Puchow, Andrzej Wierniuk


08:30 Yushan World Open, Yushan, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Ipla


00:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: ROBIN HAASE – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:30 WTA Tour, Montreal, Kanada – 3. runda: MARIA SHARAPOVA – CAROLINE GARCIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

02:00 
ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: RAFAEL NADAL – STAN WAWRINKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:30
WTA Tour, Montreal, Kanada – 3. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak – Joanna Sakowicz

18:30
 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/4 finału: GRIGOR DIMITROV – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30
WTA Tour, Montreal, Kanada – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl

20:30 
ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
WTA Tour, Montreal, Kanada – 1/4 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – SLOANE STEPHENS na żywo
sport.tvp.pl


17:00 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: MĘŻCZYŹNI na żywo
Eurosport 1 HDIpla


09:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:10 
Moto3 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:05 
MotoGP – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

15:05 Moto2 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


13:30 Mistrzostwa Świata, Aarhus, Dania: DZIEŃ 2 na żywo


17:30 Nice 1. liga żużlowa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel
Reporterzy: Anita Mazur, Marcin Kuźbicki

17:40 Nice 1. liga żużlowa – 10. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

inne
08:05 Studio TVP Sport: STUDIO na żywo
*(również o 15:00 i 22:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:00
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie