Sport w TV: piątek – 11 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:25 Mecz Towarzyski: MYANMAR NATIONAL TEAM – LEEDS UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

17:20 1.Liga – 28. kolejka: FC VYSOCINA JIHLAVA – AC SPARTA PRAGA na żywo


18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

19:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:00
Mistrzostwa Europy U17, Walsall, Wielka Brytania – grupa D: NIEMCY – HISZPANIA na żywo


20:40 Championship – mecz barażowy: DERBY COUNTY FC – FULHAM FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00
Magazyn EKSTRAPAKA – 35. KOLEJKA premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:15
Magazyn LIGI MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Westfal


15:00 ESL Mistrzostwa Polski, League of Legends: PÓŁFINAŁY na żywo
sport.tvp.pl


11:30 PGA European Tour – Rocco Forte Sicilian Open, Sycylia, Włochy: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30
PGA European Tour – Rocco Forte Sicilian Open, Sycylia, Włochy: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
PGA Tour – THE PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: II RUNDA na żywo



02:00
NHL – 2. runda play-off: NASHVILLE PREDATORS – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: FRANCJA – AUSTRIA na żywo
*(od 17:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki

16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: DANIA – NORWEGIA na żywo


20:00 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: BIAŁORUŚ – CZECHY  na żywo



13:00
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 7 na żywo
*(od 13:15 do 14:35 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30 
Tour Of Aragon, Hiszpania: ETAP 1 na żywo
Eurosport Player

15:00 
Cztery Dni Dunkierki, Francja: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

17:15
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 
KBSL – 1/2 Finału: CUKUROVA UNIV. – YAKIN DOGU UNIV. na żywo



17:30
Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40
Energa Basket Liga – 1/2 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:45 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Piotr Karpiński, Łukasz Lasia


21:00 Challenge Cup – Finał: CARDIFF BLUES – GLOUCESTER RUGBY na żywo
Ipla


13:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: DUSAN LAJOVIC – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: CAROLINE GARCIA – KIKI BERTENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

17:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – DOMINIC THIEM na żywo
Ipla

19:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: KYLE EDMUND – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

19:35 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: KAROLINA PLISKOVA – PETRA KVITOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

21:30
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: JOHN ISNER – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla

21:55 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:30 ITV Racing, Chester, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


09:30 World Superbike, Imola, Włochy: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:25 
World Superbike, Imola, Włochy: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

16:00 
World Superbike, Imola, Włochy: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


10:00 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

12:30
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

14:30
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:30
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
FIA World Touring Car Cup, Nürburg, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie