Sport w TV: piątek – 12 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – POGOŃ SZCZECIN


14:55 Serie A – 27. kolejka: SS LAZIO – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski

16:25 Magazyn LA LIGA SHOW 

Redakcja: Leszek Orłowski

17:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Piotr Przybysz – Janusz Kudyba
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

17:40 PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Krakowa)
Reporterzy: Filip Surma, Szymon Ratajczak

17:55 PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: CRACOVIA – ŚLĄSK WROCŁAW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

18:25 2. Bundesliga – 25. kolejka: VFL BOCHUM – HAMBURGER SV 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Filip Kapica

19:50 PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: STUDIO 

Studio: Rafał Patyra – Andrzej Strejlau, Sebastian Mila
Reporter: Szymon Borczuch

20:00 PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:25 
PKO Ekstraklasa – 21. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – POGOŃ SZCZECIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz (z Białegostoku)

20:25 Bundesliga – 25. kolejka: FC AUGSBURG – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:40 Serie A – 27. kolejka: ATALANTA BC – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 28. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:55 LaLiga Santander – 27. kolejka: UD LEVANTE – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Pietrzak, Piotr Szymczuk


20:55 Ligue 1 – 29. kolejka: STADE DE REIMS – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski


17:30 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: SPRINT KOBIET na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


18:00 PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

20:00 PGA Tour – The PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:30 Tirreno-Adriatico, Włochy: ETAP 3 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Stanisław Brzósko

14:30 Paryż-Nicea, Francja: ETAP 6 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


01:30 NBA: BROOKLYN NETS – BOSTON CELTICS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Radosław Hyży

17:25 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:30 Energa Basket Liga – 28. kolejka: TREFL SOPOT – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 
Ipla

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

20:00
Turkish Airlines Euroleague – 29. kolejka: OLYMPIAKOS PIREUS – ZENIT SANKT PETERSBURG 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


13:20 Puchar Świata, Åre, Szwecja: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 

Komentarz: Witold Domański

16:00 Puchar Świata, Åre, Szwecja: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 

Komentarz: Witold Domański


20:50 Mistrzostwa Świata, Aspen, USA: HALFPIPE 
*(o 01:00  w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


16:50 Liga Mistrzyń EHF – 1/8 finału: BORUSSIA DORTMUND – METZ HANDBALL 


17:00 Liga SEHA – 4. kolejka, grupa A: HC VOJVODINA NOVI SAD – RK NEXE NAŠICE 

Komentarz: Tomasz Górski


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Marek Magiera – Ireneusz Mazur, Łukasz Kruk, Marta Ćwiertniewicz


17:20 Mistrzostwa Świata, Aspen, USA: SLOPESTYLE na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport News HD, o 22:45  w Eurosport 1 HD)

Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski
Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz


14:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: GARBIÑE MUGURUZA – ELISE MERTENS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

16:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: BARBORA KREJČÍKOVÁ – JIL TEICHMANN na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski


20:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla



19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie