Sport w TV: piątek – 13 sierpnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 1. kolejka: BRENTFORD FC – ARSENAL FC


15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

16:00 Magazyn LALIGA SHOW

Redakcja: Leszek Orłowski

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Marcin Jędrych

17:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Piotr Glamowski – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Reporterzy: Maciej Klimek, Piotr Laboga


17:50 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – ŁKS ŁÓDŹ
Ipla


17:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – LECH POZNAŃ

Komentarz w Canal+: Piotr Glamowski – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Antoni Borkowski


18:30 2. Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC ST. PAULI  – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Radosław Gilewicz

18
:30 2. Bundesliga – 3. kolejka: SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – ERZGEBIRGE AUE na żywo

Komentarz: Mateusz Juza – Marcin Borzęcki

19:30 Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Michał Zachodny – Mateusz Borek, Łukasz Piszczek

19:45 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: STUDIO
*(również o 22:25)


Studio: Jacek Kurowski – Jakub Wawrzyniak, Marcin Żewłakow
Reporter: Maciej Barszczak

19:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: SD HUESCA – SD EIBAR 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:00 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Daria Kabała-Malarz – Andrzej Juskowiak (z Mielca)
Reporterzy: Jan Kałucki, Filip
Surma

20:00 Premier League – 1. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)

Studio: Adrian Olek – Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski
Reporter: Jakub Krupa


20:00 LaLiga Santander – 1. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

20:20 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: GKS TYCHY – MIEDŹ LEGNICA
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Tych)
Reporter: Tomasz Włodarczyk

20:25 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – WISŁA KRAKÓW

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Radosław Majdan (z Mielca)

Komentarz w TVP Sport: Michał Zawacki – Kazimierz Węgrzyn (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek, Mateusz Stóf


20:30 Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz w Viaplay: Rafał Wolski – Tomasz Urban (z Mönchengladbach)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski, Piotr Szymczuk


20:35
Puchar Włoch – 1. runda: UDINESE CALCIO – ASCOLI CALCIO na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Piotr Czachowski

20:50 Puchar Włoch – 1. runda: ACF FIORENTINA – COSENZA CALCIO na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Dumanowski

20:55 Premier League – 1. kolejka: BRENTFORD FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

20:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: VALENCIA CF – GETAFE CF
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Walencji)

20:55 Ligue 1 – 2. kolejka: FC LORIENT – AS MONACO
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak


21:00 PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


20:00 Longines Global Champions Tour, Berlin, Niemcy: GRAND PRIX 

Komentarz: Hubert Szaszkiewicz


14:15 Tour de Pologne: STUDIO 
*(w TVP 1 HD o 17:20)

Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Rutkiewicz, Lech Piasecki

14:20 Tour de Pologne: ETAP 5
*(od 14:50 do 15:00 i od 17:30 także w TVP 1 HD, finisz w Radio Gol 1)
Polsat Sport HD

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Piotr Wadecki, Robert Radosz
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Anna Kozińska, Patryk Pancewicz, Mateusz Jarecki
Reporter w Polsacie Sport: Marta Ćwiertniewicz
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Antoni Borkowski

15:50 Tour of Denmark, Dania: ETAP 4

Komentarz: Igor Błachut – Mariusz Czykier

16:00 Ladies Tour of Norway, Norwegia: ETAP 2

Komentarz: Stanisław Brzósko


14:00 Mistrzostwa Europy, Wiedeń, Austria: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY 

Komentarz: Krzysztof Wanio

16:30 Mistrzostwa Europy, Wiedeń, Austria: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(do 18:00)

Komentarz: Krzysztof Wanio; Robert Małolepszy


18:30 Mistrzostwa Europy, Wiedeń, Austria: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY 

Komentarz: Robert Małolepszy


13:00 Championship League, Leicester, Anglia: DZIEŃ 21
*(do 17:15, a następnie od 18:00)


14:30 ONE Championship: Battleground II, Kallang, Singapur: EDUARD FOLAYANG – LIPENG ZHANG na żywo
*(14 sierpnia o 23:40  w TVP Sport HD)

Komentarz w Fightklubie: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski
Komentarz na sport.tvp.pl: Patryk Prokulski


23:30 Professional Fighters League #7, Hollywood, USA: RORY MACDONALD – RAY COOPER III na żywo

Komentarz: Patryk Prokulski


01:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: DANIIL MEDVEDEV – JAMES DUCKWORTH 
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

03:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 3. runda: DANIELLE COLLINS – JESSICA PEGULA


02:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – HUBERT HURKACZ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak


18:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/4 finału: CASPER RUUD – STEFANOS TSITSIPAS

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


18:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1/4 finału: ARYNA SABALENKA – VICTORIA AZARENKA 

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik

19:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/4 finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – REILLY OPELKA

Komentarz: Katarzyna Nowak


20:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1/4 finału: KAROLINA PLISKOVA – SARA SORRIBES TORMO 

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski


09:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:50 MotoE – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:50 MotoE – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


16:55 Formuła E – Berlin ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo


21:00 IndyCar, Indianapolis, USA: I SESJA TRENINGOWA na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie